folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline‘Mi Uydunet‘Mi

Superonline‘Mi Uydunet‘Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

komşum geçmişti yaklaşık 6 ay kadar önce. sabit telden telekoma doğru olan aramalarda, karşı tarafada fatura yazıyo. bunu söylemiyorlar :) arızası oldu, 4 gün uğraştı. buca da komple arıza var diyo kadın, fakat karşı komşusu çatır çatır giriyodu nete. aynı apartman, aynı switch. teknik servisleri boktan anlıcağın.

ayrıca banada geldiler. taahhüt yok dediler. ben düşüncem dedim. karşı komşum geçti. biraz sıkıntı oldu başlarda. öyle olunca geri döneyim dedi ttnete, taaak, 2 sene taahhüt imzalatmışlar haberi olmadan. yok dediler diyordu.

şimdilik hızlı gidiyo. fakat, aynı lokasyon için abone sayısı arttıkça hız düşecek. buna adım gibi eminin. lokasyondaki kullanıcı sayısı hızı etkilicek. demedi demeyin.

o nedenle uydu nete geçmeni tavsiye ederim hocam eğer geçiceksen.

e2 nin mesajında dediği olay, zaten turkcell ve superonline ortak :) aynı şahsa ait hocam. kara mehmet diyolar ya hani.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

dilimde tüy bitti yine yazıyorum hocam superonline turkcell olduğundan beri adil kullanım diye bi halt çıkardılar 49 lira 20mbit övenler için yazıyorum özellikle kota 50 gb oldumu anında hızın 1mbit download ise 105kb oluyor ve açıkca şunu söyliyeyim video izlerken google açılmıyor gerisinizsiz düşünün...

ben 3 yıllık kullanıcıyım ve şu 3 aydır sövüyorum 1 haftada net pert oluyor. Eğer ben 50 gb geçmem diyorsan buyur gel yoksa uzak dur sakında kanma:D

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    kesinlike uydunet fakat biraz pahalı, engel yok bir şey yok süper bir şey
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

bi arkadaşım superonline kullanıyo faturayı geciktirmiş ve net kesilmiş faturayı ödediğinde 20liracık açma parası almışlar

imza meander
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

uydunet 3mbit sınırsız kullanıyorum. ama ortalama 4-5mbit filan geliyor. hatta bazen 8-9mbite çıktığı oluyor.

uydunetten memnunum yani. altyapı yenilemesi yapacakları zaman haber veriyorlar şu saatler arası kesilecek diye.

yani ben memnunum. ama superonlineı bilemem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

uydunet 5 mbit sınırsız kullanıyorum, son derece memnunum. Adil kullanım vs gibi sorun yok bas torrent'e cayır cayır 670'le çekiyorum.Ek olarak tam hızla download yaparken ttnet'te sorun olurdu, uydunette o sorun olmuyor, nette rahatça dolaşabiliyorsun. 500'le download yaparken online oyun oynayabiliyorsun ve lag,loss olmuyor.(urban terror oynuyorken defalarca denedim). 

Bu yorumu yapabiliyorum ama superonline konusunda deneyimim yok hocam, o iyi ya da kötü de diyemem, uydunet ile superonline arasında karşılaştırma da yapamam. Uydunet için, ben durumumu anlattım o kadar :). Kolay gelsin

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

superonline al temiz ama adil kullanım olayı boka sarıyor 25 gb 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

parası neyse ver uydunet al hocam...şikayet etmeyeceksin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

habitrail bunu yazdı:
    -----------------------------

dilimde tüy bitti yine yazıyorum hocam superonline turkcell olduğundan beri adil kullanım diye bi halt çıkardılar 49 lira 20mbit övenler için yazıyorum özellikle kota 50 gb oldumu anında hızın 1mbit download ise 105kb oluyor ve açıkca şunu söyliyeyim video izlerken google açılmıyor gerisinizsiz düşünün...

ben 3 yıllık kullanıcıyım ve şu 3 aydır sövüyorum 1 haftada net pert oluyor. Eğer ben 50 gb geçmem diyorsan buyur gel yoksa uzak dur sakında kanma:D

-----------------------------
    nana adamın asabını bozmayın... 50gb tan sora 1mbit oluyomuşta download 105kb oluyomuşta hede hede hödö :D nan ben yıllardır 105 le çekiyorum max o nolcak :D :D bi şükredin nan :D

edit 1 : ayrıca video izlerken google da açılıo gayet :D sadece biraz zamana ihtiyacı var :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

2 side iyi ama bi karar vermem gerekirse galiba superonline diycem ama genede yardımlarınızı bekliyorum

Toplam Hit: 5985 Toplam Mesaj: 35