folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Susam Sokağı Müzik, Video...

Susam Sokağı Müzik, Video...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Referee
    Referee's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bana Susam Sokağının müziği yada videosu lazım yada ikisi birden :) Bi animasyon için gerekli, uzun zamandır arıyorum bulamadım, eğer bulabilirseniz yada elinizde varsa paylaşırsanız çok sevinirim... Bekliyorum...

Hem nostalji olur, çocukuluğum aklıma geliyor hep o müziği duyunca. Kırpık, minik kuş, Tahsin amca, Kurabiye canavarı, Edi, Büdü vs. vs. :D

Matrax ÇağLarın YeniLmez Barışçısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    pek yaygın değil böyle şeyler

www.supermp3.org sitesine üye ol
    ordan susam sokağı diye arat, bir kaç yer çıkacak
    orda vatandaşlardan birinde müzikler falan varmış, 3-5 ytl ye cd olarak sana gönderiyorlar,istersen onlara ulaşabilirsin
    başka türlü bulman çok zor.....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    ben de diim ki

trt den istemen gibi bi durum söz konusu değil mi acaba :)))

esrardede de arıodu onla irtibata gec voltran gibi bişey olun

Bu niymiş la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    cocuklugum gectı susam sokagını ızleyerek ama turkce herhangı bısey bulamazsın ben cok aramıstım zamanında ne yazıkkı ulkemızde ıyı ogretıcı nevarsa kapatılıo :( sadece mp3 unu bulabılırsın oda yabancı vıdyolar varmı bılmem ama bulursan yabancı bulursun buyuk ıhtımal

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek
    sanırım kalbin temiz
    http://www.cihanesen.net/Susam%20Sokagi%20Jenerik%20Muzigi.mp3

http://www.cihanesen.net/sakut.htm

saygılarımla

abrazame con el mar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacilar gelin trt ye mail yagdiralim Susam Sokagini tekrar yayina koysunlar...Kardeslerimiz atv de kanald de magazin izleyecegine trt1 de tekrar susam sokagini izleyip egitici program yuzu gorsunler...ciddi ciddi bu isin pesine duselim...harbi heyecan olur bizim icin hem yayinlanirsa bolum bolum kaydederiz cd sini bile hazirlariz lem warez e dusururuz :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    evt haklisin computer egitici seyler yayinlasinlar link ver mail atalim :)

null
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    hey gidi günler...

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mail isi basit ondan once bir metin hazirlamamiz gerekir...Trt ye susam sokagini yayina sokun diyemeyiz...guzel bir yazi yazmamiz gerek ve once saglam bir maillist kullanarak biraz yaymamiz gerek sonra mail ulasan kisilerde trt ye mailleri basmali bu sekilde daha etkili olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://pbskids.org/sesame/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    Sayın TRT yetkilileri,
    Bizler çocuklarımızın basit televizyon programlarından korumak , onlara daha yararlı olacak eğitici , oğretici olabilicek daha düzgün çocuk programlarının yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile çalışmalar yapan yapan hiçbir siyasi partiye bağlı olmayan tamamen ülkemizin çıkarını düşünen büyük bir halk ve öğrenci kitlesine sahip www.tahribat.com'un üyeleriyiz.

Kitle iletişim araçlarında doğru ve güzel çocuk programların kullanılması, çocuklarımızın yararına olduğu gibi biz bireylerin de yararınadır.

Devlet televizyonumuz olan TRT'nin bu konuyu hassiyet göstermesini taleb ediyoruz ve özellikle susam sokaği gibi çocukların gelişimi için fevlakalade önemli olan bu çocuk programını yeniden yayına koymasını taleb ediyoruz.

ehueheueh TRT yede nasıl yazı yazılır anlamadım hayatımda hiç bukadar temiz türkçe kullanmamıştım :D neyse tabiki bu bir saka cıdıye almayın

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
Toplam Hit: 3292 Toplam Mesaj: 22