folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Yıl 2016, video 144p. Yersen. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

yazacak kelime bulamadım arap lafı geçince refleks olarak söylediğim cümleyi tekrarlayayım ""amk ar*bı"

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

Eskiden dünya yuvarlak desen yakıyorlardı seni o yüzden şimdiye kadar gelişememiş olabilir mi? Dünyadan dinler tamamen silinip din eğitimi yerine başka eğitimler verilmeye başlandığı zaman teknoloji daha da hızlı gelişecek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Anlamadığım bu gemiler neden yuvarlak ayrıca ufolar her filmde gözleri büyük hep aynı formda gemiler yuvarlak biri bunu bana açıklasın 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Anlamadığım bu gemiler neden yuvarlak ayrıca ufolar her filmde gözleri büyük hep aynı formda gemiler yuvarlak biri bunu bana açıklasın 

uzayda nasıl köşeli bir gezegen bulunmuyor ise, gemilerde yuvarlak. internetten uzay gemisi çalışma mantığını araştırmanı öneririm.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahus
    siyahus's avatar
    Erkek

Kütahya Porselen ile daha gercekcı olabılırdı . 

Yıldızsız gecelerden güneşsiz sabahlara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CilekKalpMe
    CilekKalpMe's avatar
    Erkek

İyi de abi bu uzaylılar hep mi bizden gelişmiş olmak zorunda? Neye göre kime göre aq? Belki hiç bir form daha insanlar kadar gelişemedi ve o yüzden iletişime geçemiyorlar. Acaba onlar da uzayda tiz sesler yakalayıp aha geliyorlar diyorlar mıdır? Belki onlar da bulunmayı bekliyorlar?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Senaryoyu abd yazar diğerleri oynar :) ne ufosu ak 51 bölge falan traşko. 51bölge olayı sadece abd nin gizli hava arge üssü. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

50 sene içinde neden bu kadar teknolojik gelişme oldu sorusunun cevabı şu olsa gerek, bilimsel gelişme katlıyarak gerçekleşiyor, 3 buluş mesela sonrasında dokuz sonra 21 buluş getiriyor, yani birbiri ile bağlantılı birçok şey birbirine yardım ederek çoğalarak birçok yeni buluş getiriyor... bu mantıkla bakmak lazım... matbaanın çıkmasıda bunun en önemli sağlayıcısı...

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

şu uzaylı merakımız da bir geçmedi ayrıca... denizlerin altında binlerce hayranlık uyandıracak canlı var, içlerinde gizli pek çok teknoloji var. marsta bir mikrop bulsalar takla atacaklar bende bu mantığı anlamıyorum... evrende kesinlikle yalnız değiliz ama fizik kuralları yenilemez ne onların bizden ne de bizlerin ondan haberi olacak...

https://www.facebook.com/william.tseng.39/videos/824863950879935/

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
Toplam Hit: 6468 Toplam Mesaj: 50
ufo