Tablet Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hazır muhteşem (!) cuma da yaklaşıyor iken tablet ihtiyacımı gidereyim istiyorum

Çok oyun oynamam lakin bi pubg çalıştıracak kapasitesi olsun 

Apk yükleyevileyim

Şarjı gitsin 

Ebook okurken gözleri piç etmeyecek bi ekranı olsun 

Efendime söyleyeyim ekran bölme falan gerçi bunlar hep yazılımsal

Ne tavsiye edersiniz

Xiaomi mi tab 4 diye bir olay varmış sanırım Türkiyede yok 

Mobilden yazdım zor oldu hatalarımız affola

Selamlar 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LCD ekranda uzun süre yazı okursan gözlerin patates olur. Oled ekranda kağıtı siyah yazıları beyaz yapıp sonrada gece modunu açıp sarartınca rahat okunuyor. 

O yüzden Samsung Galaxy Tab S5e öneririm.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Samsungdan canım çok yandı. Özellikle galaxy note cep telefonunda hissettiğim olay, 6 ay - 1 sene kullanım sonrası veri okuma yazma hızları çok düştüğünden telefon aşırı yavaşlıyordu. Formatla falan çözülmüyordu.

bu puştluğa devam ediyorlar mı acaba yokda çözüldü mü?

uzun zamandır samsunga tövbeli olduğum için araştırmıyorum bile kendilerini, bilgin var mıdır @mkyb?

bir de asus zenpad 3s 10 diye çılgın bir alet var fiyat da oldukça uygun gözüküyor buna ne dersiniz?

android versiyonunu yükseltemez miyim aldıktan sonra

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Zenpad 3s almamış hiç update. Rom bile yok sanırım,bulamadım. Alternatiflere açığız :(

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı

Zenpad 3s almamış hiç update. Rom bile yok sanırım,bulamadım. Alternatiflere açığız :(

update i napıcan ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    noname bunu yazdı

update i napıcan ? 

Android 7de kalmış hocam yarın bi gün eksikliği hissedilir diye düşünüyorum. 

İostaki muhabbet gibi, xx uygulamasını güncellemek için ios xx sürümüne yükseltmeniz gerekiyor, yükselt, cihazınız bu sürümü desteklemiyor

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

güzel konu takipteyim. Benimde tablet arayışım var.  Ipadlere göz diktim ne diyorsunuz ahali?

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    noname bunu yazdı

update i napıcan ? 

Android 7de kalmış hocam yarın bi gün eksikliği hissedilir diye düşünüyorum. 

İostaki muhabbet gibi, xx uygulamasını güncellemek için ios xx sürümüne yükseltmeniz gerekiyor, yükselt, cihazınız bu sürümü desteklemiyor

androidde oyle bişey yok hacı bildiğim kadarıyla. 2.2 froyo falan kullanmadığın sürece yaşamıyosun boyle sorunlar. benim telde android 6 da. hiç sorun yaşamıyorum,  sikimde de değil açıkçası.  lakin zenpad e baktım (ben de tablet bakınıyorum) işlemcisi mtk imiş. mtk işlemcili aletler çöp geliyo biraz  :/ 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocam tablet alacaksan eğer ipad den başkasına bakma derim. Telefon olarak hep android kullanırım ama tablette ipad den şaşma. Android tabletle ipad kadar işlevsel değiller hiç bir zaman.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Hocam tablet alacaksan eğer ipad den başkasına bakma derim. Telefon olarak hep android kullanırım ama tablette ipad den şaşma. Android tabletle ipad kadar işlevsel değiller hiç bir zaman.

10 liralık bir OTG kablosuyla Android'in yapamayacağı bir şey yok. iPadlere ise mouse desteği daha yeni geldi. Android'e işlevsel değil demek saçma. Android hususi arabadır yolda istediğin yerde durabilir, istediğin yoldan gidebilirsin. iPad OS ise raylarda giden hızlı trendir. Gideceği yer ve rotası bellidir.

https://www.youtube.com/watch?v=UpHhdi5VJ7g

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Maddiyat koymayacak olsa en son iPadlerden bi tane alırım kalemli keyfime bakarım

Lakin fiyat performans ürünü olsun istiyorum

OTG kablosu da alayım unutmayayım, mantıklı :D Bi klavye mouse takılır.

Özellikle ders çalışırken falan on numara olur.

Pekiii gelelim samsung sorunsalına. Artık uzun ömürlü cihaz üretiyor mu puştlar? Yoksa eskisi gibi 6-12 aydan sonra aşırı yavaşlama devam ediyor mu?
    Efsane cumanın F/P ürünleri neler? :D

Mkyb ayrıntılı bi konu bekliyoruz senden efsane cuma adına

Biiir de

Kablosuz kulakiçi kulaklık alayım dedim. Xiaominin 5-6 çeşidi var seçemedim. 100-200 lira bandında güvenli(markalı) kablosuz kulakiçi (earpod) tavsiyesi olan var mıdır? 

...said addicted.
Toplam Hit: 1249 Toplam Mesaj: 12
tablet