folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder TAHRIBAT - CIGICIGI Arası Halı Saha Maçı

TAHRIBAT - CIGICIGI Arası Halı Saha Maçı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

tahribat - cigicigi arası halı saha maçı düzenlenicektir...

cigicigi adminleriyle goru$tum... istanbul anadolu yakası diye planlıyoruz ama cogunluk ne isterse o olur demokrasi var bizde :]

bizden oyuncu izleyici ve organizator olmak isteyen arkada$lar buraya yazsın ardından cigicigi le birlikte tarih belirleriz cok eylencez :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hahaha :) Yeneriz La Ben Kalaye Geçerim.. Namussuzum Fileleri Göremesler Her Vurulan Sut

Sopppp Diye Göbegimde KaLir :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Macta Oynıcaklar Mesaj atsın icq ma gelsinler bana isim bıraksınlar oynamayı bilimiosanız rica ediorum msj atmayin izleyici olarak gelebilirsiniz tabiki

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

İlk hackerlar arası futbol karşılaşmasınına ev sahipliği yapan bir ülkede yaşamanın haklı gururunu yaşıorum :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Benim Fikrim uleee o benimmm tam tarih verin ben kalaye geçerim veya defans.Security olayı;)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

Ben flood larımda, Cigicigi'ye olmasss!!! :) Ben en iisi hakem fln oluyimm :D Muhahaha Yada bi kamaramanlı cep telefonu fln bulalımda, güzel golleri fln kaydederiz... Yada bir kamera olarsa butun maçı kaydederiz.. Biz de kafamıza göre editleriz .. Muhahahaha

Hee... Bir de http://home.quicknet.nl/qn/prive/ch.nannings/Touzani.wmv arkadaşlar ilham almak içn bu herifi izlesin. 6 mb ama müthiş bişiy, inanmayan sorsun Gladio ya :D Dimi lan GLadio :D Aşmış bu herif Hajım yahu...

Ilk Turk Arabası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek

Ben ortaokul da Ankaragücünde top oynuyodum beni almazsanız yenilgiyi kabullenmiş olursunuz hocalar ünlü forvet Burak yazın liste başına icq:85165968

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    yaa keske istanbulda olsaydim gelirdim ama elazig dayim :D

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek

Şişttt Ayıp Oluyo Kaleci benim :) Kimseye Vermem.. Manchester United de 15 aLtı grubunda Kalecilik yaptım... 3 Yıl Önce Sonra Turkiyeye geLdim.. Kaleci Ben oLacam... Bir Sezonda 47 maçta 25 goL yedim :) Benden başkası kaleye geçemes..!

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    İstanbulda olsaydım van hooijdonkçuluk yapardım ama uzak kaçıyorum kusura bakmayın

Biz Eskiden Eskiden...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Beyler Ciddi Oynamak isteyenler Bana adını Yazdırsın ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 11022 Toplam Mesaj: 35