folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat A Bir Öneri Konularda Çentik Muhabbeti..

Tahribat A Bir Öneri Konularda Çentik Muhabbeti..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bi önerim var daha önce böyle bir öner sunuldumu bilmiyorum

Şimdilerde bakıyorum ve örneklerini çok görüyorum aynı zamanda bende yapıyorum ....

Çok güzel bir konu oluyor ve insanlar o an müsait olmadıklarından dolayı sadece şu mesajı yazıyorlar...

Çentik... İleride lazım olur

Nedenini herkes biliyor -- Bilmeyen yeni üyeler içinse açıklıyım ...

Yukarıda Kullanıcı adı yazan bölüme geldiğimizde mesajlarım bölümü bulunuyor..Ordan sonradan çok kolay bir şekilde bulunuyor...

yani sırf o konuyu bulmak için böyle bir olaya başvuruyoruz...

..

Daha sonrada forumda gezen insanlar için boş mesajlarla dolu bir konu olmakdan ileri geçemiyor.

çoğu mesaj çentik ile başlar oldu ...

Bu olay için not defteri olayı çıktı ama bence gereksiz bir işlem Çünkü kullanışlı değil ...

---------------------------

Proje olarak sunarsam ...

Her konun belli bir bölümüne Çentik AT ... Diye bir link eklense ve yukarıdan kullanıcı adı yazan bölümden

çentiklerim diye bir link olsa girdiğimizde de konuların isimleri aşşa doğru sıralansa ve konu isimlerine tıkladığımızda o konuya gitsek çok daha iyi olur ...

Tabi Bu çentik olayı abartılmasın diye günde 5 çentik hakkı yada daha az verilebilir. Eksta isteyenler forumu yine kirletmeye devam edebilir.

Sizin düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar ? Güzel olmazmı sevgili adminlerimizde yorumlarını bildirirlerse çok sevinirim ...

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

not defterm var. veya sık kullanılanlara tbt diye klasör aç oraya ekle. niye rene. hocamı kasıyonki şimdi sen (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------

not defterm var. veya sık kullanılanlara tbt diye klasör aç oraya ekle. niye rene. hocamı kasıyonki şimdi sen (:

gayet güzel bi öneri bence,alternatif belirtin dememiş ki adam,yapılır mı yapılmaz mı diye sormuş.

Koca hestiy aya bedenem ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:

Biri bir işin başında ve geliştirmekle görevliyse, önerileri dikkate almalıdır derim ben..

( yağcılarda incek vaaar :p )

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

he valla hocam ya :D toplumsal bi olaya parmak bastın :D

ben ilk bu muhabbeti dealextreme konusunda gördüm. ben de soracaktım (:

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:

şimdi çentik olayı gelirse sen yinede gidip o not defterini bu amaçla kullanacaksan eyvallah....

Rene. Abin :) yorgundur ama illa bi gün dinlenir dinlendiğindede bunu kodlar

php kodlamacısı olarak çok zor bi şey olmadığını biliyorum

ki o benden daha üstad :) yani çok yorulmadan bu işi yapabileceğine inanıyorum.

Hem daha kullanışlı bir forum olacak hemde gereksiz çentik mesajları görmeyeceğiz:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

yapılırsa iyi olur..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bana yorum yazan arkadaşlar topunuzun dııııt... konuyu açan nasıl kendi düşüncesini söylemişse bende kendi düşüncemi söyledim. eleştiri yapmadım. siz ne diye beni eleştiriyorsunuzki.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok saçma bulduğum bir olay. Yer imleri bildiğim kadarıyla tüm tarayıcılarda olan birşey. Hadi diyelim iş yerinde gördün konuyu. Evde bakmak istiyorsun. Not defterine kaydet. Ama nedense insanlara o kolay geliyor. Buna önlem olarak normal forumlardaki subscribe veya konuya abone olma gibi birşey olursa güzel olur. Mesela kendi konumuza mesaj yazıldığında da haberimiz olur. Ayrıca konuya rahat ulaşırız. vs.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Çok saçma bulduğum bir olay. Yer imleri bildiğim kadarıyla tüm tarayıcılarda olan birşey. Hadi diyelim iş yerinde gördün konuyu. Evde bakmak istiyorsun. Not defterine kaydet. Ama nedense insanlara o kolay geliyor. Buna önlem olarak normal forumlardaki subscribe veya konuya abone olma gibi birşey olursa güzel olur. Mesela kendi konumuza mesaj yazıldığında da haberimiz olur. Ayrıca konuya rahat ulaşırız. vs.

Bu öneri içinde ayrı bi başlık açabilirsin tabi :) Konulara abonelik istiyoruz diye :) burdaki konu farklı

Tabi herkes benle aynı fikirde olmak zorunda değil ... Saygı duyarım...

Senin dediğin gibiydi her şey :) güzeldi yan tarafa all in one side barda tbt klasörü vardı ekliyordum arkadaş usb yi soktu ps çöktü gitti :)

al sana bir sürü olay :) yani Bu olayı kabul etmemenizi anlayamıyorum ama saygı duyuyorum....

peki tek bi şey çentik olayı olursa kullanacakmısın kullanayacakmısın

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

valla bende aramada sıkını yaşıyorum bazen aslında olabilir ama yer imleri de var bi tuş olsa tıklasak msj yamazdan dediğin gibi farklı bölüm açmadan ama msjlarımın içine kaydetsede olabilir...

Alakasız : heee aklıma gelmişken konuynan alakasız ama geçen biri durugörüyle ilgili bi yazı ayzmıştı bilen varsa linkini verirse sefinirim...

Edit : Buldum tmm ....

Living Death
Toplam Hit: 3960 Toplam Mesaj: 28