folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Eğitime Destek Veriyor.Haydi Muridler 3353"E Bi Mesaj !!!

Tahribat Eğitime Destek Veriyor.Haydi Muridler 3353"E Bi Mesaj !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

Evet arkadaslar bir AND icmistik hatırlayanımız var mı? Ben bu gün izLedigim bir reklamla hatırladım sözlerini bile unutmusum nerdeyse ama ben ilkögretim hayatı boyunca bu yemini hep ettim sizde öyle.

ANDIMIZ 

Türk'üm, dogruyum , calıskanım, ilkem; kücüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden cok sevmektir.

Ülküm yükselmek ileri gitmektir. Ey büyük ATATÜRK! actıgın yolda, gösterdigin hedefe durmadan yürüyecegime AND icerim. Varlıgım Türk varlıgına armagan olsun.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

böyle bi yeminimizdi iste..

Ama hangimiz bunları yapıyoruz hangimiz yeminimizi tutabiliyoruz.Bunların hic birini yapmasak da okulun bize kazandırdıkları gercekten büyüktür kimse bunu inkar edemez. Hic bir sey aklınıza gelmiyorsa töre cinayetlerini düsünün kan davası denilen bir cehalet ugruna öldürülen ögretmeni gözlerinizin önünde canlandırın. Sizce bunu yapanlar cahil degil midir ? Evet bu cahil kisiler etrafındakileride cahil yetistirmeye calısıyor zaten etraflarında egitim verilecek yeterli mekan ve fazla imkanları yok. Ama onlara bu imkanı saglamak icin ufacıkta olsa bir yardımda bulunabilirsiniz. Belki de kimimizin günlük sigara parası bile degildir. Lütfen duyarsız kalmayalım cünkü bunu bizden isteyen kücüklerimiz var gelin onlara bir iyilik yapıp andımızı yerine getirelim. KÜCÜKLERİMİZİ KORUYALIM.

Geleceğimiz için cep telefonunuzdan 3353'e "EGITIM" yazıp mesaj yollayarak bağış yapabilirsiniz...

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

bende simdi konuyu acmayı dusunuyodumki sen acmısın. suanda ntv de ve kanald de canlı yayın devam ediyor. adını bile duymadıgımız kucuk caplı holdinglerden bagıslar gelmekte. ne acıki bunların icinde turkiyenin basını ceken koc sabancı gibi isimler yok. hepimiz elimizden geldigince bu kampanyaya destek olalım kardeslerimizi okula kavusturalım onlara yapıcagımız bu kucucuk bu katkı hem ulkemiz gelecegi hemde insanlarımızın hayatı icin buyuk bir adım olacaktır

bu arada 3005 e boş mesaj atarakta katkıda bulunabilirsiniz 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    İnsanlar cahil olmasa daglara cıkmazlardı kimse onları kandıramazdı.Bence içki degil cehalet kötülüklerin anasıdır. Biz eger bu ugurda bi savas vermezsek kendi cocuklarımıza nasıl bir gelecek bırakacagımızı düsünün belki cok uzak kendi cocuklarınızı düsünmek ama bir gercek! Özellikle doguda cahillik yüzünden daglara cıkan ne kadar genc var her gün en az 2 tane emin olun en 2 tane biz PKK iLe savası önce burda bitirecegiz arkadaslar yoksa önü alınamaz bu gün temizleriz savasla ama cehalet olduktan sonra yarın yine biri kandırarak daglara cıkarır.. 

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    annemdem babamdan kendimden 4 er tane attım.herkes atsın hocalar bi yararımız dokunsun.haydi muridler bize eğitime destek vermek yakışır

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    kanald de de Eğitim Gönüllüleri'nin programı var.. EĞİTİM ARENA diyerekten..

mesaj olaraktan 3353 'e mesaj atıyosunuz.. 10 YTL karşılığı..

yanlışım varsa aFfoLa az önce Ali Ağoğlu(gibi bi isimdi) bağlandı toplam 500bin YTL bağış yaptı.. işe yarar adamlar var bu memlekette ya :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bir ara yine boyle bi egitim konusu acildi destek icin...Holy geldi cok kiyak bir cevap yazdi butun muridler destegi kesti aninda :) ne demisti tam hatirlayamiyorum soyle biseydi "ne egitimi gencecik beyinleri okullarda koreltmeyin ,egitime destek vermeyin..." gibi biseydi :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    öle demişse yanlış demiş abi.bu konu muhim.desteklenmesi gerek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Delikanlı adam bağış yapıp canlı yayında ismini söyletmez,gizliden yapar,necati şaşmaz da aynı boku yemişti yaklaşık 8 ay önce..Ki zaten gizliden yapanlar vardır

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bu olayın delikanlılıkla bi alakası yok bence.orda bir çok insanın canlı canlı bağış yapması sayesinde millet teşvik edildi ve bir çok büyük bağış yapıldı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Hocam canlı yayına bağlansa ve ismini vermek istemese kim diycek " bi dakka birader ismini vermessen 500bin ytl bağış kabul etmiyoruz" ki zaten 8 ay önce ismini vermeden bağış yapanlarda olmuştu..Daha hoş değil mi isim vermeden gizliden yapmak,eğer teşvikse bu şekilde de teşvik olur

Çekil,Önümden Çekil...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    abi şimdi cem yılmazıydı okan bayulgeniydi ağaoğluydu arayıp isim vermedenmi bağış yapacak.bence daha iyi çünkü teşvik edio diğerlerini.aa cem yılmaz da vermiş bende verim diyen insanlar baya vardır bana göre

Toplam Hit: 2001 Toplam Mesaj: 15