folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Kullanıcılarından Özür Diliyorum...

Tahribat Kullanıcılarından Özür Diliyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

İyi akşamlar arkadaşlar;

Geçenlerde üzücü bir şekilde Musket adlı müridimizi kaybettik. O günlerde ilk tahribatı açtığım zaman musket sayfasını görünce şok olmuştum. Kendisiyle her ne kadar ciddi manada muhabbetimiz bulunmasa da üzülmüştüm. Nede olsa genç bir arkadaşımızdı daha 20'lerinde. Neyse daha sonrasına ölümsüz canlıyla alaklı bir konu açıldı ve yine her zaman ki gibi konu Allah, kitaba kaydı. Bundan aşırı derece rahatsız oldum, çünkü forumda uzun zamandır sürekli kutsal değerlerime karşı olan insanlar tarafından sürekli bir nevi alaycı tavırlar vardı. Ben hiç bir zaman herkes Allah'a dinine veya diğer dinlere inansın diye bir şey demedim düşünmedim. Allah herkese akıl vermiş kim ne isterse öyle yaşar. Her zamanda her konuda ciddi şekilde yapıcı, olumlu eleştirilere açık oldum ve doğru bildiklerimi anlatma gayretinde bulundum. Ateist deist veyahut başka bir inancı olan veya olmayan herkesle seviyeli şekilde konuşmak istedim. Fakat bilindiği üzere forumda direk provake amaçlı bu tip konularda boy gösterenler oldu. İşte bu insanlar yüzünden bu tip konularda  aşırı duyarlı hale geldim hazmedemedim yaptıklarını. İnsan ateist'te olsa dindar da olsa ne olursa olsun birşeyleri öğrenmek için, anlamak için herşeyi sorabilir ve buna kimsenin birşey dediği yok. Neyse forumda bunların tam tersini yapan insanlar olduğu için doluydum zaten ve ölümsüz canlı konusunda da birden yine muhabbet kayınca bi anda o cümleyi yazdım.  Fakat onu yazarken kesinlikle ölen mürit muskete bir saygısızlık, arkasından konuşma gibi birşeyi kast etmedim ve düşünmedim. Fakat yazdıklarım maksatlarını aşarak tamamen farklı bir noktaya geçti. Ve olayın tazeliğinden dolayı tam duygusal bir zamana denk geldiği yanlış anlaşıldı. Dediğim gibi kesinlikle ve kesinlikle saygısızlık maksatlı arkasından konuşma maksatlı yazılan birşey değildi. 

Bu yanlış anlaşılmaya mahal verdiğim için ve Musketin yakın arkadaşlarını üzdüğüm için başta yakın arkadaşları ve tüm tarikattan 

Özür diliyorum..

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hoşgeldin hocam tekrardan :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

sen iyi niyetliysen sorun yokda ne yazdıgını mrk ettim..taktir ettim bu davranışınıda..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

sen iyi niyetliysen sorun yokda ne yazdıgını mrk ettim..taktir ettim bu davranışınıda..

http://tahribat.com/Forum-Olumsuz-Canli-Bulundu-111395/2/#1237816anli-Bulundu-111395/2/#1237816

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

NmC bunu yazdı:

Hoşgeldin hocam tekrardan :)

Sağol hocam :D

Çok kötüydü o günler dışardan bakmak sadece:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    olur öyle arada. mühim olan hatayı anlayabilmek.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Sanada bu yakışır kardeşim

helal olsun

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

hoşgeldin hocam tekrar

benimde 2008 yılında başıma gelmişti böyle bir olay. under tarafından bir yanlış anlaşılma sonucu ab ye yollanmıştım (:

iletişim bedenen desteklenen bir eylemdir. net ortamında vucut dilini sergileyemiyeceğimize göre karşıdakiler tarafından yanlış aynlışılma riski herzaman mevcut

heleki tartışmalı bir forum ortamında bu risk dahada katlanıyor.

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Özür dilemek bir erdemdir. Hatalı olduğunu düşünüp özür dilemen karakterini gösterir.

Hatırlarsanız benim de bir veda hutbem vardı :) Neyse unutmak istiyorum onu umarım hatırlayanınız yoktur :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim sword.

snnyk haklısın hocam vucut dilinin önemini bir kere daha anladım :)

z-chan merak ettim o hutbeni :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

hoşgeldin dostum.

banlanma ruh halini bilirim. özelliklede murat abi sağolsun, bi açığımı görmesin direk 400 saati yapıştırıyor :D

.
Toplam Hit: 4618 Toplam Mesaj: 27