Tahribat Mersin Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

jizz hocama ayıp oldu :| adamları toplayıp antepe gitmek lazım :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

bambam66 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam öle bilip bilmeden konuşmayın başımıza ne geldi neyaşadık haberinizyok ölsek yine buluşmaya gelmedi diye suçluycaksınız gerçi diğer arkadaşların sebeplerini bilmiyorum

Tamam Hocam Haklısın Sen Çok Haklısın Mersin'De Oturuyorsun Buluşmaya Gelmiyosun.Bende Çıkıp Mal Gibi Antepten Geliyorum Buluşma Var Diye Ama Sen Kendini Su Üstüne Çıkartmaya Çalışıyosun Bahaneler Bahaneler HİÇ BİTMEZ???

Abi Ben İşimi Gücümü Bırakıp Geldim Tornavida Öyle Remus Hocam Öyle Sen Dibindeki Yere Gelmiyosun Ayıp sana Neyse

TURKCELL
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jizz_jix bunu yazdı:

bambam66 bunu yazdı:

hocam öle bilip bilmeden konuşmayın başımıza ne geldi neyaşadık haberinizyok ölsek yine buluşmaya gelmedi diye suçluycaksınız gerçi diğer arkadaşların sebeplerini bilmiyorum

Tamam Hocam Haklısın Sen Çok Haklısın Mersin'De Oturuyorsun Buluşmaya Gelmiyosun.Bende Çıkıp Mal Gibi Antepten Geliyorum Buluşma Var Diye Ama Sen Kendini Su Üstüne Çıkartmaya Çalışıyosun Bahaneler Bahaneler HİÇ BİTMEZ???

Abi Ben İşimi Gücümü Bırakıp Geldim Tornavida Öyle Remus Hocam Öyle Sen Dibindeki Yere Gelmiyosun Ayıp sana Neyse

mesajın sertliği için kusra bakma yazarken biraz moralim bozuktu ama eminol ogün buluşma mersinde değil benim evde olsa katılamazdım kendimi suyüzüne çıkarmaya çalışmıyorum ogün başıma gelenlerden sonra bişiolmamış gibi buluşmaya katılamazdım ama sana üzüldüm hakkaten tağ antepten gelsemişin harbiden üzüldüm

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ayıp etmişsiniz.

antepden mersin 3-4 saat gidiş okadar da geliş 7-8 saatlık yol çek boşuna. :s ben olsam kışın günü gitmezdim.

organize edip de gelmeyen müridin nickinin başına satışçı diye eklenmeli bence.

aklıma efsanevi istanbul buluşmalarında satışa getiren "excalibur" "satişcalibur" geldi.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:

ayıp etmişsiniz.

antepden mersin 3-4 saat gidiş okadar da geliş 7-8 saatlık yol çek boşuna. :s ben olsam kışın günü gitmezdim.

aklıma efsanevi istanbul buluşmalarında satışa getiren "excalibur" "satişcalibur" geldi.

hocam ben onun nickine de baska bir yerine de bir şeyler koyacam merak etme :)

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:

ayıp etmişsiniz.

baron_27 bu kadar meraklıysan nick altına bişiler yazdırmaya önce sen kendinden başla ;)

ben bazı problemlerden dolayı gelemiceğimi 9 Ocak 2010 tarihinde bu konu altında belirttim (8. ya da 9. sayfada olması lazım) konu açıldı buluşma tarihi kesinleştikten sonra problem cıktı elimde olan bişi değildi! bu sene 3 defa adana buluşması yaptık hiçbirinde katılmamazlık etmedim ya da katılacam deyip katılmamazlık etmedim! ki gelemiceğimi bir hafta öncesinden söyledim! hatta ve hatta bazı sorunlardan dolayı gelemiyorum buluşma olayını başka birine aktaracağım ilgilenmek isteyen bana pm atsın numaraları gönderim dedim! kimse bana dönüp de satışcı şucu bucu diyemez! ben zevkime gelmemezlik etmedim! ha jizz_jix tornavida ve remus hocam sizlerden gerçekten özür dilerim... gelmeyecekler gelmiceğini belirttiler ama gelecem deyip gelmeyenlerden dolayı problem cıktı! eğer herkes gelmiceğini belirtseydi başka bir tarihe ertelerdik ama kimse bişi demedi... nerden baksanız mersin buluşmasına 9-10 kişi gelecek diye hesapladım bu yüzden içim rahattı ama 3 kişi gelmiş onlar da antepden fln... sizlerden tekrardan özür diliyorum hocam şu durumlarımı düzeltim 3ünüzü de ayrı ayrı ziyaret edecem...

@sLeymN hoca d.e.s. anladın sen onu ;) bişi sokacam derken sokulup cıkma :D babana fantezi yaptırtma canım...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

HuznunHikayesi (gelmedi gelemiyeceğini 15 Ocak 2010'da belirtti...)

Remus (geldi)

SLeymN (gelmedi gelemiyeceğini 15 Ocak 2010'da belirtti...)

crafty (gelmedi gelemiyeceğini 9 Ocak 2010'da belirtti...)

asilkan (gelmedi)

4eye (gelmedi)

KaptanMagraAdamı (gelmedi gelip gelmiceğinin kesin olmadığını 4 Ocak 2010'da söyledi)

twilight_flame (gelmedi gelip gelemiceğinin kesin olmadığını 4 Ocak 2010'da söyledi)

manofwar (gelmedi gelip gelmiceğinin kesin olmadığını 5 Ocak 2010'da söyledi)

HeYeT (gelmedi)

Tariqat_sapiii (gelmedi çocuğu oluyormuş)

Mythbusters (gelmedi gelip gelmiceğinin kesin olmadığını 6 Ocak 2010'da söyledi)

bambam66 (gelmedi)

jizz_jix (geldi)

tornavida (geldi)

@tornavida

abi böyle iş mi olur bigün kala yok diyosunuz yapacağınız işin a.q. adamlar antepten kalkıp geliyo ben işi bırakıp geliyorum bulusma falan yok böle işmi olur ayıp ya madem gelmiceksiniz en basta söleyin bölyle ortalıgı ne sulandırıyosunuz.

hocam kimin gelip gelmeyeceğini ya da kesin olmadığını hangi tarihte söylediğini hepsini yukarı yazdım... en baştan benim gelmem gerekiyordu... ne deseniz haklısınız! ancak buluşma işini benim başıma yıktılar... konuyu actıktan sonra problem cıkınca mecbur gelemedim... bunu 9 Ocak 2010 da söyledim hatta o zaman tam olarak belli değildi! nolur nolmaz die gelirim deyip gelemem die gelemicem dedim... eğer vaktim kalmış olsa direk gelecektim saat kaç olursa olsun... adresini bana pm at hocam sizleri tek tek ziyaret etcem...

@jizz_jix
    Lan Ben Buluşmaya Taaaaa  ANTEP'den çıkıp  Geliyorum.Okadar Masraf ettim Ayıp Ayıp TBT Felsefesini Belleyememiş İnsanlar 14 Tane Adam Yazılıyo Bunlardan 4-5 Tanesi Geliyo Onlarda Piyasada Yok Ağaç Gibi 1 saat Bekledik TorNaVida'la Ben Açık Konuşim Beyler Ayıp ettiniz.Gelen Arkadaşlar Sizde Kusura Bakmayın Hiç Olmassa Görüşseydik İyi Olurdu.Ama Bir Daha Bulacamı Sanmıyorum...Sittin Sene Gelmem Bir daha ADMİNLER Olmasa.

hocam ne desen haklısın gelebilecek durumum olsa emin ol gelirdim... bu sene 3 defa adanada buluşma ayarladık en başta geldim... her türlü otla bokla ilgilendim buluşmaya gelen adana ve mersin tayfasının hepsi bilir... ama olay tbt felsefesini anlamamaktan değil cok büyük bir problemim oluştuğundan dolayı gelemedim ki gelemiceğimi 9 Ocak 2010 da söyledim. sorunlar yüzünden doğru düzgün nete de giremedim kesin gelecem diyenleri saydım 9 kişi idi o zaman da buluşmayı iptal etmeyi düşünmedim... böyle yapacaklarını bilsem en baştan iptal ederdim... adresini pm at hocam gelip tek tek ziyaret etcem sizi...

@sLeymN
    :| boku çıktı işte :| düzenlemeye çaşışan adam gelmedi başta :| züküp çoğaltmak lazım remzi abiyi :)

olm hadi biz gelemedik yampir ahmet parlak siz ne halt yemeye ordasınız lan :| mına ki ya

lan olm gelemiceğimi 9 Ocakta söledim ben hatta devretcem buluşmayı birine ilgilenen pm atsın dediğimde tamam ben devralıyorum demedin mi! telefon numaranı vermedin mi! problemler oluştu sıçmaya gidecek vaktim kalmadı a.q. gelemicektin son dakkaya kadar ne die bekledin? önceden haber vereydin de iptal etseydik...

@baron_27
    ayıp etmişsiniz.

hocam beni tanımadan öle satışcı cart curt etme... problemim olduğunu gelemiceğimi buluşmaya 1 hafta kala söyledim kimse de bende gelmicem fln demedi o zaman kesin gelecekleri saydığımda 9 kişiydi benim yapabileceğim bişi varmıydı? kimseyi madur etmeye ya da ekmeye niyetim yoktu... daha önceki adana buluşmalarının neredeyse hepsini organize ettim hepsine de katıldım hatta en başta geldim her türlü angaryası ile ilgilendim... millet yoldan geliyo dedik 1 saat 2 saat bekledik beraber olalım dedik... daha 3-4 ay öncesine kadar böyle düşünen ben şimdi mi adamları ekcem! biri hakkında atıfta bulunmadan önce adam gibi şu formu oku yazılanları oku ondan sonra cık yorum yap!

remus, tornavida jizz_jix ve buluşmaya gelip de ismi geçmeyen diğer arkadaşlar hepsi bana pm ile adreslerini atsınlar hepsini tek tek ziyaret etcem...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanpir
    yanpir's avatar
    Erkek

biz asilkanla muttaydık kusura bakmaın 4eyede urfada kımse gelmıo dıe bızde yol aldıydık kusura bakmaın arkadslar bidakine inş. :D:D

imza yok parmak bassam :)
Toplam Hit: 14013 Toplam Mesaj: 139