folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Motorcuları

Tahribat Motorcuları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Tahribat motorcuları hadi bi dökülün kaç kişiyiz bakalım.Olmadı çok kişiysek bi gezi düzenleriz fena olur.

Hangi muridlerde motor var, ne kullanıyor çıksın ortaya.

Motor sahibi olan muridler kullandıkları motorun markasını modelini varsa gerçek yada temsili resminide koysun bi gezi düzenleyelim

saygılar

Mondial 150 UT

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bunun mavisinden var bende uzun zaman gibi oluyo ya da bana öyle geliyo. :D 2009 ASYA AS150T'dir kendileri. Bayağı da seviyom motorumu ya yenisini alayım diyom böyle büyük birşeyler ama bunu satmam. İlk göz ağrım o benim. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

İstanbuldan düzenlenirse bu motorla gelebilirim. böyle bir konuyu bende düşünüyordum : ))

Ama düzenlenirse + 25 yaş üstü olsun içki içen küfürlü konuşan ergen bunalım takılan insanlardan hiç hoşlanmam :)) + ehliyetsiz kimse olmazsa bu yasatasarım meclis olarak kabul edilirse sağlam bir tur düzenleyelim :))

@Caliber hacı o motorla kaç km geriden gelicen merak ediyorum bende birde Yuki 150 Scooter var :))

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

İstanbuldan düzenlenirse bu motorla gelebilirim. böyle bir konuyu bende düşünüyordum : ))

Ama düzenlenirse + 25 yaş üstü olsun içki içen küfürlü konuşan ergen bunalım takılan insanlardan hiç hoşlanmam :)) + ehliyetsiz kimse olmazsa bu yasatasarım meclis olarak kabul edilirse sağlam bir tur düzenleyelim :))

Ergenler konusunda haklısında diğerlerine karışamayız :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Hacı işte o yüzden bu tür buluşmalara hiç katılmadım.. hep sorun burdan çıkar yani katılmadığım halde biliyorum :)) Hüsran yaşamayı sevmem yani eğlenmek için çıkıyoruz sonuçta..

25 yaş altı o yüzden olmasın

Ehliyetsiz olmasın çünkü toplu bir grup her zaman yunuslar tarafından çevirilmeye mahkumdur

İçkisi küfürü olan insan neden olmasın diyorum yolda duralım 2 bira içelim demeye kalkarlar, her lafta küfür edip çocuklaşırlar :))

Gerisi eğlenmek kalıyor. Gezip görüp eğlenip dağılırız öbür türlü, gereksiz patavatsızlıklarla günü ziyan etmeyi sevmem : )) bu şartlar olursa her gezinizde olmaya çalışırım belki bu zamanla tahribatta bir kültür haline gelebilir.. + sitelerle buluşaibliriz. mesela türk motor siteleri tbt o bu ortak herşey olur yani bunlar olduktan sonra :))

Ben sizin içinde diyorum en mükemmeli bu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

%3c3cetgil

hocam daha 3 ay 15 gün felan oldu alalı bundan aldım sıfır , iyi denk geldi konu bilgili olan varsa bir kaç sorumda olcak, gününüde nasıl hesapladım derseniz 2 gün önce taksidini ödedim ordan aklımda kalmış :F , benimkinin o teker kısmında turuncu şerit de var tabi , Ankarada olursa gelirim hacım 

edit: honda cbr 600rr modeli

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

Hacı işte o yüzden bu tür buluşmalara hiç katılmadım.. hep sorun burdan çıkar yani katılmadığım halde biliyorum :)) Hüsran yaşamayı sevmem yani eğlenmek için çıkıyoruz sonuçta..

25 yaş altı o yüzden olmasın

Ehliyetsiz olmasın çünkü toplu bir grup her zaman yunuslar tarafından çevirilmeye mahkumdur

İçkisi küfürü olan insan neden olmasın diyorum yolda duralım 2 bira içelim demeye kalkarlar, her lafta küfür edip çocuklaşırlar :))

Gerisi eğlenmek kalıyor. Gezip görüp eğlenip dağılırız öbür türlü, gereksiz patavatsızlıklarla günü ziyan etmeyi sevmem : )) bu şartlar olursa her gezinizde olmaya çalışırım belki bu zamanla tahribatta bir kültür haline gelebilir.. + sitelerle buluşaibliriz. mesela türk motor siteleri tbt o bu ortak herşey olur yani bunlar olduktan sonra :))

Ben sizin içinde diyorum en mükemmeli bu.

O değilde şu profilindeki yaşı bi kontrol et istersen :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

MuratDnz bunu yazdı:

%3c3c3cetgil

hocam daha 3 ay 15 gün felan oldu alalı bundan aldım sıfır , iyi denk geldi konu bilgili olan varsa bir kaç sorumda olcak, gününüde nasıl hesapladım derseniz 2 gün önce taksidini ödedim ordan aklımda kalmış :F , benimkinin o teker kısmında turuncu şerit de var tabi , Ankarada olursa gelirim hacım 

bu bebek altımda olsa var ya ah ah

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

O değilde şu profilindeki yaşı bi kontrol et istersen :)

Hacı 16 yaşındayım evliyim, ehliyetim var :)) Ve bu tarz yorumlar atıyorum AA ismimde Everything Flu'ymuş :)) Sen ordaki yazanı şimdi kâle aldıysan ben ne diyeyim :))) Ahaha

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Yamaha Dragstar xvs 250 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

Kutikula bunu yazdı:

MuratDnz bunu yazdı:

%3c3c3c3cetgil

bu bebek altımda olsa var ya ah ah

hocam şimdi böyle dion gaz verıon bana , bi gaza aldık saten babadan da azar yedik bir sürü , Allahtan yine ustası olmasakta kullanmayı bılıoruz, hiç bilmesek garajda yatcak :F

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
Toplam Hit: 8329 Toplam Mesaj: 49