folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Tahribat Spring Bootcuları Kimler?

Tahribat Spring Bootcuları Kimler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar Spring Bootcu kimler var  Jpriest kral haricinde? 

Yardımlaşalım, muhabbet edelim.  Bu meret pek kolay değil. 

Not: Java Spring Boot. Kotlinciler ocak dışıdır  :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar Spring Bootcu kimler var  Jpriest kral haricinde? 

Yardımlaşalım, muhabbet edelim.  Bu meret pek kolay değil. 

Not: Java Spring Boot. Kotlinciler ocak dışıdır  :D

2 sene filan spring boot ile proje geliştirdim çok basit aslında spring kafasını anlarsan. nerelerde sorun yaşıyorsun?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

spring mvc ile projede çalıştım. boot ile de api yazdım. Hala da uzaktan bu projeye destek veriyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ben de biraz yazmıştım. Sorusu olanlar varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı

Ben de biraz yazmıştım. Sorusu olanlar varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim.

Reyiz sen bize abilik yapsana ya. Online kurslar versen. Mimari, tasarım, konsept öğretsen. Çekirgen olsak biz senin olmamı.

Bu arada 3 yıldır yazıyorum biliyorum demiyorum bildiğim kadarı ile yardımcı olurum  ben de boot da. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

Reyiz sen bize abilik yapsana ya. Online kurslar versen. Mimari, tasarım, konsept öğretsen. Çekirgen olsak biz senin olmamı.

Bu arada 3 yıldır yazıyorum biliyorum demiyorum bildiğim kadarı ile yardımcı olurum  ben de boot da. 

Benim o taraftaki tecrübem 3 yıldan daha az, senden öğreneceklerimizin sayısı daha fazladır :)

Online bi community olursa belki spesifik konular üzerine tartışırız falan güzel olabilir aslında. Ders/kurs şeklinde değil de, o gün için bi konu belirleyip o konu üzerine tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşır, hepimiz bi şeyler öğrenmiş oluruz vs. Bu model bana uyar.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

Benim o taraftaki tecrübem 3 yıldan daha az, senden öğreneceklerimizin sayısı daha fazladır :)

Online bi community olursa belki spesifik konular üzerine tartışırız falan güzel olabilir aslında. Ders/kurs şeklinde değil de, o gün için bi konu belirleyip o konu üzerine tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşır, hepimiz bi şeyler öğrenmiş oluruz vs. Bu model bana uyar.

Yok abi benim ne hddime sana bişeyler öğretmek :D geçen koydun masaya daş daşları bingölde deprem oldu zaten

onine olayı çok mantıklı reyiz ya. hafta da 1 saat bile olsa kim ne iş yapıyor bir birimize anlatsak o bile yeter (: @u235 kanka bir ayar çekersin değil mi sen

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

Yok abi benim ne hddime sana bişeyler öğretmek :D geçen koydun masaya daş daşları bingölde deprem oldu zaten

onine olayı çok mantıklı reyiz ya. hafta da 1 saat bile olsa kim ne iş yapıyor bir birimize anlatsak o bile yeter (: @u235 kanka bir ayar çekersin değil mi sen

Aynen ben bi ayar verecem. Şu springciler çıksın ortaya, toplayalım adamları  :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

lan dün spring boot a bakmam gerektiğini konustuk arkadaş ile bugun bu konu cikti :)

mesajim dursun da yarin oburgun kime(ler) saldiracağimi bilirim :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Var mı başka kimse

Toplam Hit: 3808 Toplam Mesaj: 18
spring boot