Tahribat Ve Muridlerin Genişliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhaba Mürid ve Mürideler;

Bu konuyu açmakta aslında belli bir sebebim yok. Hosuma giden bazi olaylar vardi ve sizinlede paylasmak istedim.

Ben 2003 yili uyesiyim lisenin hazirlik donemi idi hic unutmam o zmnlar Realhackers.net Tahrip.com Tahribat.com gibi bircok sitede de takiliyordum. Rene ile msndeki eski yazismalarimi filan gordum birde gecenlerde, eski zamanlar herkese guzel geliyor cunku bir aclik oldugu donemlerdi. O zamanlar herkesin elinde bir frontpage bir web sitesi yapmaya calisiyorken burda Tahribat.com olusuyordu (olusuyordu cunku o zmnlar site bu kadar gelismis degildi ve Renenin soyledigi gibi "biz bu scripti tarhribat.scriptindir.com'dan indirmedik")

benim lise yillarindaki bazi saglik problemlerimden bir sure pc kullanmam yasaklandi (internetim filan kesildi) tatsiz konular oldugundan uzatmiyacagim bu kismi, X bir zaman sonra BeyazSeytan nickimi birakip Rakkoc olarak net yeniden geldim buralara. Yonetim saolsun eski profilm ile ynei profilmi birlestirdi (tek bi mail ile halleti Rene hocam)

Bu ana kadarki kisim benim reklamimdi birazda :p simdi konunun icergine inelim; 

Sokakta yururken birisi hocam sen Rakkocmusun resmini bulusma resimlerinde gormustum gibi bir cumle ile onumu kesti. Bir sinava katildim hocam merhaba diyip bir murid ile karsilastim. Havalimamindan gecerken guvenlik bana ters ters bakinca tirstim (cantamda saatci takimi tornavidalarim vardi) Rakkoc beni tanimadin mi diye seslenince rahatladim :) Yolda anketor onumu kesip bir anket doldurabilirmiyiz dedi. Adama yardim olsun die pc'den anlamam diye anket dolduruyordum, adamin ajansinda yine bir murid cikti karsima selamlasinca biraz abest oldu gerci :)

Ve en son olay bir murid dun bana facebooktan ablam seni sordu bana dedi (Tirstim tabiki, arkadasimizin ablasina bi yamugumuzmu bi saygisizligimiz mi oldu diye) Neyseki eski muridlerden birisi (Teknikkartta da benimle bir sure calisan bir murid artik tbt de degil ama yine buranin muhabbetinde cikmisim ortaya) Rakkoc vardi suydu buydu deyince beni sormak istemis muridimize ablasi.

isim ve nick vermedim muridler alinmasinlar bir tanesini hatirlamiyorum, bozuntuya vermemek adina hepsini yazmadim :p

(cumlelerim biraz dusuk oldu ama benm turkcem hala cok iyi degil)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

başlık-konu ilişkisini hatta neyden bahsedildiğini anlamayan bi tek ben miyim? tbt'den bir sürü tanıdığın olmuş ee?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

''Tahribat Candır,Gerisi Heyecandır...''   

Sosyal İletişim Ağlarının Ameka...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Eğer Antalyaya geldim mürid görmedim diyen biri varsa, geldiğinizde takılıcağınız yerleri önceden haber verin bana.
    Sanki o an ordan geçiyormuş gibi yapıp aaa hacı beni tanımadın mı ? ben Melik derim. ^^

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Triumph bunu yazdı

başlık-konu ilişkisini hatta neyden bahsedildiğini anlamayan bi tek ben miyim? tbt'den bir sürü tanıdığın olmuş ee?

demek istedigim hocam sokaktan gecen 1000 kisiden muklaka 2-3 tanesi bir sekilde tbt sinirlarina girmis oluyormus. hani oyle cok muhim birsey degil dedigim. sadece dun gece o dedigim arkadas kalkip ders calismayi birakip bana faceden onu yazinca hosuma gitti. son bir iki aydir boyle olan olaylar yuzunden imzamida degistirmistim. bunuda paylasmak istedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

renede böyle birşey yazmıştı dısarda görenler acaba bu o mu lan bu o mu diye bakıyolar dıodu :D

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Bosluk bunu yazdı

renede böyle birşey yazmıştı dısarda görenler acaba bu o mu lan bu o mu diye bakıyolar dıodu :D

Benm aktif olmadigim yaklasik bir 6-7 yil varken boyle isem rene hocam ohooo :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oda bir seymi ben askerde 3 muridle karsilastim biri 2 ust devrem biri torun birde rutbeli var :) hatta 4 biride uye olmadan takiliyormus :) SeRDaR tarafından 02/Oca/13 10:33 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

benim başıma öyle olay gelmedi de tam tersi geldi

buluşmada bi müritle tanıştım, meğerse karışıklı mahallelerde oturuyormuşuz. hatta 1 yıl aynı okulda okumuşuz ama birbirimizi hiç hatırlamıyoruz.

buluşmanın ertesi günü yolda karşılaştık adamla :D ara ara karşılaşıyoruz hala, buluşuyoruz da :P

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

genıslık derken ne genıslıgı ? fıkırsel genıslık mı? yanı anlamadım? ya .

murıdın genıslıgı dıye bısey mı olur? ıbne mı kı bunlar genıs olsunlar ? 

yanı ıbnemıyız kı genıs olalım 

ya kusura bakma da hcam

genıs ne demek ıstedın ben onu anlamadım  

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    ugurben bunu yazdı

genıslık derken ne genıslıgı ? fıkırsel genıslık mı? yanı anlamadım? ya .

murıdın genıslıgı dıye bısey mı olur? ıbne mı kı bunlar genıs olsunlar ? 

yanı ıbnemıyız kı genıs olalım 

ya kusura bakma da hcam

genıs ne demek ıstedın ben onu anlamadım  

Bu kadar niye alındın yaw,adam mecazi konuşuyor kimseye ibne dediği yok :)

Toplam Hit: 2093 Toplam Mesaj: 14