folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Tahribat"A Minnatarım Holyone Çok Sağol Bea....

Tahribat"A Minnatarım Holyone Çok Sağol Bea....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yaw arkadaşlar adana da 15 arkadaş iddiaya girdik kim daha hızlı klavye kullanıyor die ....İdda 1.olan Nokia7250 tlf alacak diğerleri ...Nese şimdi

AtiLLa İLhaN-Nazım Hikmet Ran-Ahmed Arif-Nevzat Çelik-İsmet Özel-Necip Fazıl kısakürek ve Orhan Veli"nin şiirlerinden oluşan 3sayfa yazı herkes bu şiirleri yazacak kim daha hızlı hepmizde pcCAM var yani iddia başladığında görüntüye çekip sonra hep birlikte kim daha hızlı yazmış tesbit edeecez nese işte ben başladım normalde 7parmağımı kullanıorm ama yinede yawaş 1 tane ibne var Almanyada büyümüş yani pc ile bizden önce tanışmış o ibne uçuyor çok hızlı nese nasıl edecem şu dargünümde Tahribat imdadıma yetişti siteyi incelerken GEREKSİZ PROGRAMLAR bölümünden NOTEPAD ı buldum baktım müthiş sadece a ya basık tut tüm metni sen yazıyormuşsun gibi hele bide şöyle 10parmağını tıkır tıır gezdir klavyenin üzerinde HolyOne nin dediği gibi yüklenince müthiş oluyor insan gerçekten ben yazıorum sanıo...Nese işte önce metni yazdım normal olarak kaydettim sonra NOTEPAD ile açtım artistlik başladı yüklen babam yüklen klavye tuşlarını çkemiyorum direk monitörü çekio kamera bide tıkır tıkır sesler ALLAH-ALLAH ertesi gün görüntüyü Boş CD kaydedip arkadşın evine gittik hepimiz orda buluşacaz herkes övünüyor ben de tabi olm 1haftadı gece gündüz çalıştım diorm alıştırıorm yani sonra Alman diğerlerinden hızlı baya hızlı tabi sıra benim görüntülere gelince adamlar şaşa kaldı helal olsun bea felan eee dedim bugüne bugün 7 yıldır pc başındayız olacak o kadar inşallah bu hafta içinde şu Telefonun sıcaklığı elimizi ve kulağımızı ısıtır hazır kış yaklaşıyorken.........Tekrar Tahribat a teşekkürler HoLyOnE kardeş çok sağol ...Arkadaşlar sizde böle iddia ya girin kesin kazanırsınız programı DOwnLOaD menüsünden "Gereksiz Programlar" bölümünden bulabilrsiniz....ama program gereksiz değil iyi işe yarıo.....hade eywlh....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    iyi taktik valla.
    inşallah iddiaya girdiklerin bunu okumaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnvoyCharedtes
    EnvoyCharedtes's avatar
    Erkek
    Bende onu diycekdim

Üstte gök basmasa, altta yer delinmese,Türk milleti, ilini töreni kim boza bilecek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    utanmaz herif

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    wayy uyanik way........

nox...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rammstein
    rammstein's avatar
    Erkek
    euhe güzel programdır.bende bi kaç kere kekledim kişileri.ehem birileriyle iddiaya girmek hiç aklıma gelmemişti ama...

güle güle kullan telefonu...

ama msjı sil bence.net kücük valla hiç ummadıgın biri bulur okur filan sakat sonra 14 kişi hurra sana : P kehkeh...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    helal olsun valla

Düşünüyorum, o halde varım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    merak etmeyin arkadaşların hackle ilgisi yok 2sinin var onlarda burayı bilmezler denyolar biraz valla müthiş bişe telefonunbugüün aldım eheha artık GPRS kullanalım iyi etmişim demi....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gmehlin
    gmehlin's avatar
    Erkek
    o almanyali benim amcaoglum

varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bidaha böyle iddaa fln olursa banada haber et :)

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MangonelHACK
    MangonelHACK's avatar
    Erkek
    güzel fikir. ben bi holyone-notepad"ı zipten extract etmeden açtım. bi ara bütün ziplerin içindeki txt ler onla açılıyodu falan. sonra nasıl düzeldi bende bilmiyom

NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
Toplam Hit: 4645 Toplam Mesaj: 15