folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com - Forum Genel Kurallar Ve Açıklamalar

Tahribat.Com - Forum Genel Kurallar Ve Açıklamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar özellikle topicte tahribat.com diye belirtmek istedim öncelikle nerede olduğunuzu iyi bilelim! Yakın zamanda sitede çok fazla gereksiz mesaj ve gereksiz yere copy/paste yapan arkadaşlarımız var.Siteye katkılarıdan dolayı teşekkür ederiz fakat kendinin bile anlam veremediği karakterler içeren ve benim bile baktığım zaman içimden {hassziktir be!} diyebileceğim topicler görüyorum iflağım kesiliyor.Bir program tavsiye ediyorsun daha hiç kullanmamışsın in mi cin mi belli değil kulanıcıların paylaşımına sunuyorsun..Kendin kullandın mı? Ya da örneğin o programın bir siteyi gerçekten hack leyebileceğine sen kanaat getirdin mi,hayır.Peki neden sırf ben paylaşayım diye basıyorsunuz topice?

Arkadaşlar burası özgür bi ortam zamanında buraya takılırken de en çok hoşlandığım konu bu olmuştu,bağımlı hale gelmiştim,5 sene oldu hala öyleyim ve öyle olcağım yanlız,

Burayı sevmek çok güzel katkıda bulunmakta,insanın kendini geliştirmesi ve hatta gelişmiş halde insanlara yardımcı olmasıda ama artık bir konuda kendimizi geliştirelim.Kaç kere başlık açıldı Rene artık kafayı yiyecekti..

Bildiğiniz gibi şu an forumda moderatör yok bu yüzden üzerimize düşen görevi [ ÖNCE BİZ ] mantığıyla halletmeliyiz.

Peki nedir görevler?

- Herkes Forum kurallarını en az bir kere okumalı en önemlisi ise benimsemeli. Hiç okumadıysanız yada bugüne kadar sallamadıysanız linki takip edin > http://www.tahribat.com/forumabout.asp

- Herkes herşeyi sorabilir,yorum yapabilir ama siz ufak kız çocukları değilsiniz yardımmmm , msnnn hackkkkk , gel vatandaşşş , allahına kurban , gel... vs gibi öküzlük abidesi topicler açmayın açanı direk mesaj kutunuzdaki pm i kullanarak online admin arkadaşa şikayet edin, bu sizin göreviniz her admin bütün konularla ilgilenmeye kalksa burada ömrü yetmez.Neymiş, şikayet hojam.Bariz şikayet.

- Katılımcı olmak en önemlisi. Forumda msn hackk %100 garantili diye topic açılınca hit 1000 lere vuruyor adam basit bir konu başlığı açınca ise hit kaç max 50.. Birkere şu msn dalgasını bir hayal edin kaç kere yazdık.Şu da linki mutlaka okuyun. http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=19869

- Hepimizin bu konunun tamamını okuduğunu farzederek teşekkür ediyorum.Son olarak şunu söyleyeyim herzaman buraya yürekten bağımlı oldum,gerekse kişisel gerekse burada uzun süredir olmam nedeniyle kimsenin burayı kirletmesine ne şekilde olursa olsun izin vermem,vermeyiz..

Eywallah..

8mm

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Destek +

Cogu murid i uyarincada dinlemiyor babasinin mali sanki form burasi musterek bir yer toplu yasama kulturu olmali insanda biraz...son aylarda iyice kirlenmeye baslamisti form ama yine su 1-2 hafta icinde bir duraganlasti ezik topicler ...Degerini bilmek gerek formun 1 hafta kapali kaldi site bunalima girdik hepimiz onun icin 8mm ye kulak verin dikkate alin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Eywallah hojam keşke herkes senin gibi duyarlı olabilse..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek
    +1
    birkaç aydır burdayım ama harbiden son 2 hafta bohu cıktı acılan konuların

sırf paylaşım olsun ,birşey paylaşmış olayım diye basmayalım lütfen

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sitede mod yok mod alımı da yok. Sadece adminler var. Küsecek bir olay görmüyorum biz burada evcilik oynamıyoruz, hepimiz yaşını başını almış az kafadan kırık olsakta zeki insanlarız.. Herşey açık. Yazılanlarda orada..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Modlar ve adminler muridlere kustu onun icin her murid sorumlulugunu bilip daha titiz olmali yoksa kus kalacaklar hep onun icin daha titiz bir form icin el ele :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    en iyisi msn yasağı koymak gerçekten bizim milletin msn den başka derdi yokmu forum html kodlarını engelliyor ya msn ile ilgili mesajlarıda otomtik engellese

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Paylasim icin tesekkurler hocam.. Eline saglik..Guzel olmus..Saygilar.İyi calismalar.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

güzel

bassinyourface
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja ebn diye diye artık millete laf sooka soka bi hal oldum bide adminlerden uyarı aldım 2 defa uyardılar ---benim uyaru yapamam yasakmış ama bazı denyoları uyarmaınca anlamıyorlar...
Toplam Hit: 3909 Toplam Mesaj: 21