folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Tahribat.Com / Müridleri Hosting Konusunda Büyüklük Gösterebilirlermi?

Tahribat.Com / Müridleri Hosting Konusunda Büyüklük Gösterebilirlermi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Mürid abilerim ve kardeslerim ben lise 3. sınıf öğrencisiyim. 07-08 yılı II. Dönem için sınıfımız adına bir web sitesi acmaya karar verdim. fakat cebimde metelik yok.5 Parasızım fakirliğin gözü kör olsun. Neyse domain alıcak parayı buldum fakat şöle orta halli bir sınıf sitesi için host lazım alacak para yok.ben kaç mb alan olur bilmiyorum ama elinde fazla host olupta verecek bi mürid varmı bi sorim dedim .

Kayseri kocasinan Sümer Lisesi 11-TMC sınıfı adına olacak. isterseniz hersey yolunda giderse site acıldıktan sonra burda paylaşabilirim.

NOT: BUrda host dilenmiyorum zor durumdayım ve pazartesine yetişmesi lazım sitenin. Hakkımda yanlış düşünenler lütfen pm den ulaşsın yorum yazmasın 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Sınıftan kişi başı 1 YTL toplasan yeter.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    sana burdan host verenler cıkıcaktır ama unutma ucuz etin yahnisi yavan olur..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    sen sınıftan 1 ytl toplasan havale parası dahil 21 ytlye bir yıllık host alabilirsin zaten. Madem sınıf adına açıyosun sınıftan para toplamalısın. 21 ytl çok büyük bi para değil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    ya arkadaslar yemek yedim geldim yorumları şimdi okudum ya sınıfın mevcudu 28    erkek :9 kız 19  olduğundan kızlar biz bilmeyiz vermeyiz diolar 1 milyonu çok görüyolar erkeklerde sen siteyi ac olursa veririz diolar sınıfın geneli fakir benim kaderim ahh abim askerden gelseydi bu durumlara düşmezdim neyse artık bakacaz bi çaresine. Neden bu kadar çok istiyorum diye soracak olursanız Sınıf öğretmenine söz verdim ilk günü hazır olcak dedim demez olaydım :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

http://www.000webhost.com/  bu siteye gir

Order Now  sekmesinden uye ol sonra maile onay filan gelir hallettikten sonra herseyi  artik 250 mb degerinde o site icin fazlasiyla

fazlasiyla alani almis olucaksin.Cpanel veriyorlar php,perl  ve tabiki mysql destegi veriyolar kullanabilmen icin.istersen  parayla aldigin domaini

bu hosta bind edip kullanabiliyosun..Yani istemek yerine simdilik bu ucretsiz servisi kullan    isim.8m.com  diye siten oluyor domainin olmasada.guzel isim istersende

http://www.tr.cx/  sitesine gir burayada uye ol domain gibi aslinda subdomain bir isim alirsin guzel :)   mesela    www.okulunismi.tr.cx   diye siten oluyor

bu domainide hosta bind larsin  al sana fistik gibi amatorce ama cok guzel yontemler simdilik para harcamadan.amator oldugumdan boyle yapiyorum ama tabiki daha

profesyonel bir sey icin parali birseyler alman lazim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Domaini varmış zaten arkadaşın :)

http://www.000webhost.com/

Burdan al hostunu. Çoğu paralı hosttan daha iyi :)

Reklam falan yok rahat edersin. Ha sık sık yedek al sonuçta beleş ne olur ne olmaz :D

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    ya şimdi ben tr.cx  i biliyorum bilgiler için saol ama domaini yarın alıcam. o sorun değilde host lazım şimdi bedava host almak istemiyorum neden derseniz ben siteyi 1 haftada ana hatlarıyla düzenleyip yayına sokcam dersler baslayınca az vaktim olcak bidaha biaha uğrasmayım diye html site olcak büyük bi ihtimale onun için bu hafta halletmek istiyom genede yardımlaınız için saolun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocam domain + 100 mb host 15 ytl

webmaster61 nickli arkadaşla pm den temasa geçebilirsin, yok domainim var sadece host lazım diyosan ona da bi güzellik yapılır :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

www.osmangazi3a.tr.cx

Ben hazırladım bi tane free host'da gayet de güzel oldu :)

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kardeş benim host'umu alabilirsin :) Buzul'dan kasanmıştım :) ama almadım Buzul'a söle sana versin benim hostu :) Hayırlı olsun

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
Toplam Hit: 3882 Toplam Mesaj: 15