folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Google A Savas Aciyor! Tahribat.Com Google Clicker...

Tahribat.Com Google A Savas Aciyor! Tahribat.Com Google Clicker...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Türkiyede yine hayal edilemeyeni yaptık

Özetle durum şudur. Google reklamları tahribatta 4 ay once yayinlanmaya basladi, googlein onay kodunun elimize gecmesi icin iki kere yeniden adrese postalanmasini istedik 1 ayda odeme bekledik ve en sonunda odeme gunu gelince google Tahribatin iceriginin onlara uymadigini soyleyerek reklamimizi iptal etti. Burada soru şudur, neden son günde anladınız bunu? anasayfadan, tepedeki grafikten ne oldugumuz anlasilmiyormuydu?

Sonradan aldığımız duyumlara göre google bu politikayi bircok siteye uyguluyor fakat reklam verenlerin odedigi ucreti bu sitelerden gelen tiklar yuzunden dusurmuyor. tüyü bitmemis yetimin hakkını yiyor.

Tahribat reklamlarında hicbir yolsuzluk olmamasına ragmen bize ve bazi diger müridlerimize kazık atan google şimdi karsisina microsofttan daha pis bir düsman almıştır.... ve bu savasta bize destek olan tüm müridlerimiz (gercek anlamda) karlı çıkacaktır... iste silahımız...

Unutmayın ki Tahribat.com a yamuk yapan kimse bugune kadar cezasız kalmamıştır... google bile olsa...

Kullanımı hakkında bilgi:

Google adsense tiklamalarin nereden yapildiindan, ekran cozunurlune, ekranin renk derinline, pencere boyutunuza, ekrandaki bos alaniniza, start menunuzun yerine, cookielerinize pluginlerinize ve diger akliniza gelmiyecek seylere bakiyor otomatik tiklamayi engellemek icin. Tahribatin Google clickeri bunların hepsini aşar. fakat buna ayırmanız gereken bir makinaya ihtiyacınız var. isterseniz 10 sene oncenin makinasi olsun farketmez.

Routersiz bir adsl modem ve dinamik ip ile kullanıldıgında durdurulamaz bir araç olan google clickerin iyi kullanırsanız size günde 200 dolara kadar para kazandirma potansiyeli var (fakat siteniz tek sayfadan olusan bir html ise bunu yediremezsiniz o ayri)

Kullanım talimatları:

Programin erken beta asamasinda olduunu unutmayın, size tavsiyem kendinize ait olamayn bi domainle baslayin bi tanidik fln olabilir, cunku google bi sekilde anlarsa kökten kapior hesabinizi.

Routersiz adsl modeminiz oldugunu (dialupdan cevirerek baglananlardan) ve statik ipniz olmadiini varsayarak basliyorum.

1. Netten cikin

2. Programi acin

3. Karmakarisik hincla yazilmis bi proram goreceksiniz, ama gorunduunden zekidir, altta checkboxlar olan yeri editleyip sitelerinizin adreslerini doldurun.

4. Sitenizin tasarımını oyle yapinki tepede => olan iki butonun altinda reklam olsun, proram onlara klikliycek (full versionda bunlari tasiyabileceksiniz)

5. geri kalan ayarlara dokunmazsaniz ii olur, click secenei tikliyse click atar visit secenei tikliyse birazda visit ederki her giren tiklamis olmasin. banlanmayin

6. bereket versin tusuna basin. bilgisayarinizi birakin calissin biraz, tepede minimini butonu var ona basip kucultebilirsiniz ama tawsie etmem mouse u ele aldii icin cok rahatsiz edior kullaniciyi, birakin o ole calissin.

7. Google adsense paneliniz klikleri ortalama 2,5 ile 3 saat arasinda farkedecektir.

Not: ekran cozunurlunuz ara sira degisebilr, google bu bilgileri topluyor herkezin ekran cozunurluu ayni olamaz, bu ozellik google i kandirmak icindir. ilerki versionlarda daha gelismis arayüz takacaz idare edin...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tam1Hacker
    Tam1Hacker's avatar
    Erkek
    helal ossun wayy google wayyy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vallahı Tebrikler Bu Şekilde Google 1 Seneye Kalmaz İMF den bile borç istemeye başlar ;)))

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    holyone abi valla hemen uygulamaya sokacagım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiReRinG
    FiReRinG's avatar
    Erkek
    zaten senden de böle bişi beklenir :P koçum benim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Hepimize yapılan bu yamuğa en güzel yamukla cevap vereceğiz , başlayın siteleri açmaya :)) Tahribatı seviyorum yaaa! :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    eöö anlamadım ama tamam yapim bari..benim bi tane freephpb forumum var onada reklam alabiliomuyuz?? bu arada baska makina fln demiş daim birisi daha ayrıntılı biz kucuk muridlerin anlayacıgı sekilde anlatırsa cok memnun olurum..

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek

Vay göt Google...  Yapabilecekler hemen ayarlasın siteleri...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bunu birde sorsunu göndersen ne kadar iyi olurdu bi bilsen ? :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Google doLandırıcıLıkLarı engeLLemek için eLinden geLeni yapıyor ama bir gerçek var google kurunun yanında yaşıda yakıyor.Bu kadar sinir bozucu önemlileri aLdığı için google ye kızamayız ancak hakkımızı arayamayız diyede bişey yok tabii.Ne demişLer "Bayıra karşı yatır google yeyi tırmala google yi kaşı google yi " :D

Google gerçektende çok kaşındı.Takdir sizindir.HolyOne Ben senin yerinde olsam Google yi  Googleden aLdığım paraLarı göstererek sinir ederdim.TAbi parayı eline aLırsan google yide karşına almış olursun.Başınada bela ama bir sürü para biriktirerek hani sonra  Google ye kazandığın paraLarı gösterip

"Ben sizden daha büyük üm " mesajı vermek daha koyucu oLur herhalde.Ama google nin parasını alıpta cebine koyarsan yasal yükümlülükler karşına çıkacaktır.Bence sadece "istediğimi yaptım sizden daha büyük üm ve öcümüde aLdım " mesajı yeterli olur.

Tabii senin bilceğin iş.Kendimi senin yerine koydumda bir an gerçekten sinir bozucu ö yüzden bir kaç öc alma planı koydum :D

Neyse Kolay Gele Google ye karşı savaşınızda ..

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 33800 Toplam Mesaj: 86