Tahribat.Com Https Ye Geçmiştir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Yihaaaa

Bu bir parodidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek

CloudFlare desteklediğinden bu yana herhalde 2 yıl oldu ben Tahribat'ı HTTPS ile ziyaret ediyorum. Firefox profilindeki SiteSecurityServiceState.txt dosyasıyla oynayıp tahribat.com için HSTS'yi zorunlu hale getirmiştim. Bir kaç form action attirbute'unda URL'leri HTTPS'e dönüştüren eden bir de userjs vardı, gül gibi geçiniyorduk. Böylesi muhakkak daha iyi olacak.

@HolyOne bugün bir ara letsencrypt sertifikaları ile yanıtlar geldi. Umarım Tahribat ile CloudFlare arasındaki haberleşme de bu letsencrypt sertifikası ile şifreleniyordur.

Bir de 301 falan güzel de, HSTS aktif değil. Bir süre 301 ile kalıp, CloudFlare'in SNI'li sertifikalarıyla sorun yaşayacak kadar eski bir istemcisi olup şikayet eden mürit olmazsa HSTS başlıklarını da etkinleştirin, her şey olabildiğine güvenli olsun.

buzukatak tarafından 24/May/17 01:23 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

kullanıcı girişi yapıldığında mobilde responsive bozuluyor, giriş yapılmadığında sorun yok. çok basit birşeydir diye tahmin ediyorum. elin değmişken ona da bi bakıversen şeyh :)

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

15 yıl sonunda. Teşekkürler holy.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    nukeshore bunu yazdı

Milletvekili gorunce tum sikintilarini hizli hizli pespese anlatan vatandas misali @samaccc  :))

ben diyecektim :))

https ye geçmenin bize ne gibi faydaları var. cahilim öğrenmek istiyorum ciddi bir soru

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Tahribat tarihinde yeni bir kilometre taşı daha kondu diyebiliriz.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Güzel abi hsts yapmadıysan öneriyim https://www.owasp.org/index.php/HTTP_Strict_Transport_Security_Cheat_Sheet

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Güzel abi hsts yapmadıysan öneriyim https://www.owasp.org/index.php/HTTP_Strict_Transport_Security_Cheat_Sheet

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu yenilik bize 10 yıl gider

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 9995 Toplam Mesaj: 52
https ssl ssl yönlendirme