Tahribat.Com Macrobrowser 1.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

hocam her script yeni sayfanın contextinde çalıştığı için post ettikten sonra değişkenler vs uçuyor. F4 tuşuna basınca açılan script automate ile biraz takla attırılarak yapılabilir ama hazır verebilmem zor oyle birseyi her site icin çalışanını yani

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

hocam her script yeni sayfanın contextinde çalıştığı için post ettikten sonra değişkenler vs uçuyor. F4 tuşuna basınca açılan script automate ile biraz takla attırılarak yapılabilir ama hazır verebilmem zor oyle birseyi her site icin çalışanını yani

hocam 

external.getValue(String Key,[Boolean AskUserIfNull])

external.addValue(String Key,String value)

var baktimda setValue ozelligini gosteriyormu addValue ? eger gosteriyor ise txt'teki denedigi son yeti tuturup o datayi oradan devam ettirebiliriz bu sayede ucmaz ?

Bu arada Blog'mda bunun tanitimini yapmak icin izninizi istemistim ama cevap vermediniz 

Edit istek :

navigator.userAgent yazdigimda 

Macro Browser bunu yazdı

Returned string value:Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; MRSPUTNIK 2, 4, 0, 271; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; InfoPath.3; .NET4.0C; .NET4.0E)

Burda Macro Browser'n type'i hakkinda bir sey olsada Js'Den debug yaparken ona gore kontrol yapsak ?

Edit 2 :

Galba bir bug buldum. F11'e basiyorum tam ekran oluyor. F11'e geri basiyorum ufaliyor ama Macro browser filan olan kisim yok oluyor. programi kapatip acmam gerekiyor geri gelmesi icin.

rakkoc tarafından 09/Ağu/12 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Javayla aramız yokki. Denyodaki gibi bir web browser wizardımız olsa ordan yapsak çok süper olurdu :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bu allta cıkan bölümü nasıl kapatabiliriz. source erro list yazan bolumu.yada kapanırmı?

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Eyvallah usta
    Deobfuscate felan edip kodlara bakmak serbest mi?

Toplam Hit: 6462 Toplam Mesaj: 46