folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Murid/Muride 'Lerine Özel DEV CEKILIS.

Tahribat.Com Murid/Muride 'Lerine Özel DEV CEKILIS.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    emirhantutgun bunu yazdı

Güzel çekiliş olmuş :) Bi çekilişte ben yapayım kazanana bıçak hediye edeyim :) Müsade var mı :)

Not: Engel falan yok :) Maksat grup aktivitesi olsun :)

Konuyu aç abi yasak değilse 😄

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    emirhantutgun bunu yazdı

Güzel çekiliş olmuş :) Bi çekilişte ben yapayım kazanana bıçak hediye edeyim :) Müsade var mı :)

Not: Engel falan yok :) Maksat grup aktivitesi olsun :)

alıştık banlanmaya bir de sen konu aç :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çekiliş tahribata özel olduğu için katıldım ve 24 saatlik ban hediyemi tepe tepe aldım, teşekkür ederim.  Daha da gelmem :P
    :)))

Edit: Gelmem derken yani çekiliş olursa gelmem anlamında söylüyorum. Durduk yere bide ab ye gitmeyelim :D

LhaNeT tarafından 09/May/20 03:58 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bi an dedim noluyor sonra dedim ula cekilis banı bu :)) bagımlılık yapmıs arkadas girmeden duramıom..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Banım açılmış mı adsfilşgişldksgh

açılmış adşlkjfbnda

SweetyVolty tarafından 09/May/20 03:23 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Uyumuşum , ne oldu geldik mi ? asdadsaas 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

440 tane aktif üyesi var mıymış tahribat'ın? Ben ona şaşırdım. Yoksa ban yaşamadığımız bir şey değil. Under çayın şekerini eksik bulsa basıyor banı nasıl olsa.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hazır banlanmışken sanal alemde dönen dolapları genişçe bi yokladım. Tuhaf tuhaf +18 durumlar ile karşılaştım ama bir olay çok dikkatimi çekti ve o olayı daha önce gördüklerim ile birleştirince, toplum içindeki bazı kişilerde, tuhaf ve sapıkça bir hastalık olabileceğini düşünmeye başladım. Sanırım bayramdan sonra detaylı bir konu açarım

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hediye için ban yemeye gerek yok :)) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

boş yok bir çekiliş olmuş

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
Toplam Hit: 255974 Toplam Mesaj: 637