folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ödüllü Twitter Background Yarışması [Sonuçlandı!]

Tahribat.Com Ödüllü Twitter Background Yarışması [Sonuçlandı!]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

edit 2:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müridlerin tasarımlarını merak ediyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Yaptıklarınızı paylaşında görelim kafamızda fikir oluşsun :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yaptıklarınızı paylaşında görelim kafamızda fikir oluşsun :D

o değilde canım jack çekti :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Bizim tema güzel bence bende ondan esinlenip htmlden aktara aktara bişeyler ettim :D beğenen kullanır artık. Aytek ikonunun ortada sap gibi durduğuna bakmayın saydam kısıma denk geliyr orası :D

ayrıca bu verilen .psd tam ölçülerde değil kaç saat onla uğraştım bi türlü tutmuyo. deneyin test edin sorunları yazın bi zahmet. monitör boyutu ve bi screen eklenirse hatta ve hatta aytek logosunu daha iyi yaparım diyen olursa şettirebilir :) 

ama yaklaşık 1px sağa kaydırıyor dikkatimden kaçmadıda düzenlerim olmazsa. :) 

Düzenleme;

Yukardaki tasarım sanki baştan savma gibi duruyordu bugün o mantık üzerinden bunu yaptım  tabi htmlden screen alarak değil de gimp kullanarak. bu halinin .psd v.s. her hali mevcut :)

Tasarım yapacakları jpeg(.jpg her ne haltsa) formatında export etmeleri öneridir. 800kb sınırı var tasarım 1mb dı mecbur jpg şettirdim :) alışmışım .png ye.

Gelelim mevzuya jpeg hali >> 

demo görünüm 1280x800 ekran çözünürlüğünde >> http://i52.tinypic.com/2hnoynn.png tarayıcı cacheinde görsel olmamasına rağmen bi kaç makinada bunu göremedim o nedenle bu screen bulunsun.

son olarak canlı demo >> http://twitter.com/#!/testdenemetest

Dün yaptığım olanı merak edenler için onuda ekliyeyim. Fakat arkadaş aşağıda screen eklemiş sağolsun 1280x800 den daha büyük monitörlerde background görseli sağa doğru büzüşüyomuşgibimsi bi hal oluyor. O ne demek diyenler BlackApple ın mesajındaki screene bakabilir. http://tahribat.com/Forum-Tahribat-Com-Odullu-Twitter-Background-Yarismasi-Basladi-141080/4/#1648627 neyse dünkünün capsıda bu >>http://i55.tinypic.com/330rbsg.png

Kullanılsada kullanılmasada Tariqat-ul Tahribat.com'a hayırlı uğurlu olsun :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oo tarzanın ksi çok sağlama benziyor bencede forumun temasına benzemeli

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

http://www.yukleresim.com/images/13263551477120311462.png

bende böyle gözüküyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

@SeRDaR 

bende farklı tarayıcı falan olmadığından deneyemiyorum şimdi denedim adobe browserlab da sınıfta kaldım  :D gerçi adobe hız için arka planı sıkıştırıyo ama bi bakalım herkes deneyince ne olacak. eyvallah beğeni için :) 

bizim tema gibi orjinal bi görünüm yok çoğu sitede. bende ona vuruldum :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

@BlackApple 

Sağ taraftan vazgeçicez o zaman napalım :) fontuda küçültüp sola aktarayım yarın bide onu deneriz. arkadaş kullanıcı resmini niye sınırlamış ki insan genişliği %100 yapar neyse napalım başka çare yok :) screen için teşekkür ettim

edit: mümkünse küçük monitörü olan biri de bi ekran görüntüsü alırsa ona göre değiştireyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    Caliber bunu yazdı:

JackDaniels bunu yazdı:

Önerilere göre düzenlenmiştir . Stabildir.

@JackDaniels, çözünrafa yazı ürlük faktörünü göz önüne kattın mı? Sağ tayazman saçma olur çünkü çözünürlük büyüyünce o içeri kaçacaktır. Küçülünce de en sağa kaçacaktır.

Ben denediğimde cuk diye oturuyordu , yazıların hepsi görünüyor kendi twitterında deniyebilirsin eğer oturmassa haber verirsen sevinirim. Nasıl çözünürlük büyüyünce veya küçülünce anlamadım ?

Benim monitörün çözünürlük 1920x1080 sağdaki logo yazıların içinde gözüküyor

http://i.imgur.com/jRlQG.jpg

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 15767 Toplam Mesaj: 78