folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com Sizin Olsa?

Tahribat.Com Sizin Olsa?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zılgıt çalardım :)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

zıt görüşlü herkesi banlardım :D

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yonetimin Son yasakladıgı Bayram yasagını kaldırırdım :)

paralı mod satardim Aylık 200 Tl gibi :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Holy ben olurdum yada ben holy olurdum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

an itibari ile benim olsa ramazan sonu adulta çevirirdim :D

ad link :D coştur reklamlar paracıklar gelsin :D

herşey bi yana .. | böyle bir sitenin sahibi olmak büyük sorumluluk ve bilgi ister. ki sahibinden tutun mod'larına kadar herkez bilgili ve tecrubeli kadro sağlam argo dersek Daşşağlı :) onun için pek fazla sahiplenmeye gerek yok. Üyesi olduğumuz bu ortamda bulunmamız yeterli :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Hacı zaten bizim...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

ba$kana 5 yıldız daha takardım apoletli neli

ama bütün yetkilerini alırdım :|

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kert
    Kert's avatar
    Erkek

proje eksikligi goruyorum ben.

butun uyelerin katılım saglayabilecegi projeler yapılmalı. şimdi nice cw diyorsun diceksiniz ama adamlar organize yaptıkları, yontemleri veya ideolojileri iyi kotu tartısılır ama bişeyler yapıcak potansiyele sahip olan bi tahribat var ve yaratici bir yonetim kadrosu nasıl bunu simdiye kadar yapamadı bilmiyorum ama ben bunun nasıl ypaılacagını bulmaya calısırdım. yorumlara acar insanların fikirlerini alır anket yapardım. ufak tefek niche forumlara birlesmeye cagırırdım. etik olsun olmasın pazarlama takımı kurardım ve bi havuz olustururdum gelirle. bazı üyelere pazarlama derslerı verilebilir ve onlar online pazarlamacı olarak yetistirilebilirdi. bence cok sey yapılır cunku kaliteli üye sayısı yuksek ve teknolojiyle araları iyi olan kisiler ogrenmeyide seviyorlar. tahribat arkadaslık ve geyik ortamı gibi gorunuyor bunu degistirirdim. yardımlasma cok iyi hicbir forumda gormedigim kadar ama yeterince organize degil. bi mirc veya sohbet bolumu koymak icin anket yapardım. sivil cevreci derneklerin duyurularını yayınlar yardımcı olurdum. aktiviteler icin ayrı bir bolum yapardım ki insanlra birbirini aktiviteye cagırabilirsin feysdeki gibi olabilir. tahribat ajans kurardım. cok sey yapılabilir potansiyel cok ama nedense kullanılmıyor sanırım yonetım tayfası cok yogun veya yenilige sıcak bakmıyor klassını korumak istiyor.

Hayat sevince guzel
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hna
    Hna's avatar
    Erkek

Kolpaloji bunu yazdı:
    -----------------------------

proje eksikligi goruyorum ben.

butun uyelerin katılım saglayabilecegi projeler yapılmalı. şimdi nice cw diyorsun diceksiniz ama adamlar organize yaptıkları, yontemleri veya ideolojileri iyi kotu tartısılır ama bişeyler yapıcak potansiyele sahip olan bi tahribat var ve yaratici bir yonetim kadrosu nasıl bunu simdiye kadar yapamadı bilmiyorum ama ben bunun nasıl ypaılacagını bulmaya calısırdım. yorumlara acar insanların fikirlerini alır anket yapardım. ufak tefek niche forumlara birlesmeye cagırırdım. etik olsun olmasın pazarlama takımı kurardım ve bi havuz olustururdum gelirle. bazı üyelere pazarlama derslerı verilebilir ve onlar online pazarlamacı olarak yetistirilebilirdi. bence cok sey yapılır cunku kaliteli üye sayısı yuksek ve teknolojiyle araları iyi olan kisiler ogrenmeyide seviyorlar. tahribat arkadaslık ve geyik ortamı gibi gorunuyor bunu degistirirdim. yardımlasma cok iyi hicbir forumda gormedigim kadar ama yeterince organize degil. bi mirc veya sohbet bolumu koymak icin anket yapardım. sivil cevreci derneklerin duyurularını yayınlar yardımcı olurdum. aktiviteler icin ayrı bir bolum yapardım ki insanlra birbirini aktiviteye cagırabilirsin feysdeki gibi olabilir. tahribat ajans kurardım. cok sey yapılabilir potansiyel cok ama nedense kullanılmıyor sanırım yonetım tayfası cok yogun veya yenilige sıcak bakmıyor klassını korumak istiyor.

-----------------------------

hedefleri büyük :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

tahribatı Exploit sitesi haline getirir bütün lamerleri kendi etrafımda toplar şeyh ilan eder sonrada bütün üyelerden kutsala yardım adı altında zekat toplar toplanan zekatları aksarayda karılarla çatır çatır yerdim.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 9641 Toplam Mesaj: 73