folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Tshirt 2011 Tasarımı - [ Yeni Tasarımlar Bekleniyor]

Tahribat.Com Tshirt 2011 Tasarımı - [ Yeni Tasarımlar Bekleniyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:
    -----------------------------

Mycity bunu yazdı:

Neden illa Siyah Olmak Zorunda :( Başka Renk Thisirt Olsa Olmazmı Hocam Renkler Değişin lütfen ayrıca 0 yaka yerine slip yaka daha makuldur yaz için

ya rene'ni yerinde olsaydım hepsini sallamıştım amk. ya hocam hiç mi takip etmiosun okumuyorsun. 50kere tartışıldı bu konu amk dendiki siyah olucak 3ton olucak. 0 yaka olucak ya. adam iyi dayanuyor vallahi.

adam siyah diyor hala tartışma çıkarıyorsunuz niye siyah niye siyah diye 50kere tartışıldı her basımda tartışıldı. gözünüzü seviyim gidin o zaman Mavi den LCW den alın istediğiniz gibi t-shirt.

daha ne gereği var böyle bişi demeye etmeye ? !

yaa barış yapacak bişe yok senin şu dediğini belkide ben 50 kere dedim ama nato kafa nato mermer hala da neden başka renk olmuyo neden renkli olmuyo gibi sorular gelio. rene hoca yazmış ince çizgiler yazılar olmicak diye. ayrıca hadi diyelim sen mavi istiyosun. yaw bu mavinin 100 tonu var hangisi tonu olacak bide bunun için ayrı anket yapılır. yani bukadar da olmaz, adamlar zik kadar yazı ile yazılmış tişörtlere oy veriyo, yani artık diyecek hiç bişeyim yok.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

ozaman ön taraf boş olsun alla bişi yazmaya gerek yok arkada kocaman tahribat yazısı var zaten (NULL)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

bu tasarım güzel değil aga ya o kırmızı leke basılınca kötü duracak, yine aynı stil, daha farklı bir şey seçilsin.. kırmızı leke baydı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

2008 tişörtü hala sapasağlam duruyor. Bunu da merakla bekliyorum. Da keşke v yaka olsaydı :)

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

siyah üzerine yeşil baskı tavsiyemdir, bizim arkadaslar da bu işi yapıyo en uygunu en kalitelisi o şekil oluyor.. 
    tabi siz bilirsiniz.. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

daniel koo6 güzel mesela

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Mycity bunu yazdı:

Neden illa Siyah Olmak Zorunda :( Başka Renk Thisirt Olsa Olmazmı Hocam Renkler Değişin lütfen ayrıca 0 yaka yerine slip yaka daha makuldur yaz için

hocam inatla ve inatla şu gri mavi mevzusuna dönmeyin azcık okusanız yazılanları sebepleride ortada ama tutturdunuz renkte renk

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

tşhirt konusunda bence acele etmenin bi anlami yok rene gecen senelerdeki gibi kaliteli bişey için ugraştiğini tahmin ediyorum .

ayrıca bu tşörtlerin önceliği cebit fuari için bence ona kadar yetişsin diğer türlü sorun degil bu sene degilde sonraki sene giyerseniz.

acele olsun diye güzel bi tasarım olmadan kaliteli olmadan giymenin hiç bi mantıgı yok.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

V yaka kesinlikle daha iyi olur renkli olabilir ama siyahta artık tbtyle bütünleşti:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bir an önce netleşse hoş olur,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 22722 Toplam Mesaj: 145