folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com"Da Google Adsense Uygulaması Kullanılabilinir!!

Tahribat.Com"Da Google Adsense Uygulaması Kullanılabilinir!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

Bence sitenin sağ üst tarafı serbest siteye Gelir kaynağı olması bakımından  google adsense uygulaması  uygulanabilir  tabii bu benim fikrim bu sitenin userı belli tahribat.com ticari amaç gütmez ama bu adsense uygulaması siteye gelir kaynağı olur en azından...

Sadece bir öneri...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Bence öyle birşey yapacağına güzel bir banner bırakır daha iyi...

Hem daha çok para kazanır...

Ayrıca sponsor olmak isteyen birçok host firması var şu an, geçen bir forum sayfasında dolaşıyordum gözüme çarptı adamlar sponsor arıyordu birçok kişi tahribatı önermişti...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Hic isi olmaz bence Tahribatin öyle seylerle..sekil kirliligi bakimindan.

eger tahribata yardimm  diyorsaniz daha kolayi var admin tarafindan acilan bi banka hesabina para aktarirsiniz..olur biter..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

valla su anda değil ama ilerideki bir sürede olma ihtimali var...

müritlerden para olayı biraz abest kacar :D

ama düşüninki böyle bir sitenin barınması aylık 200 milyonu buluyor.. duruma bakacaz artık.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Abi bence yakışmaz siteye düşünsene yanda hp nin ad sense i fln

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Büyük bir markanın güzel bir banneri bırakılırsa bence çokta güzel olur...

Hiçbir sakıncasıda olmaz, bu sayede tahribatın gelir kaynağı olur, hep gider hep gider olmaz değilmi...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    alpin bunu yazdı:

Abi bence yakışmaz siteye düşünsene yanda hp nin ad sense i fln

Okadarda değil :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

Evet şekil kirliliği olacak ama renenin dediği gibi sitenin masrafları var tekrar kapanmamasını istiyosak bazı şeylerden fedakarlık edilmeli gerek diye düşünüyorum yani şekil kirliliği olmasın ama site kapalı mı kalsın istersiniz?

Gerçi host olayı aşıldı sanırım ama aylık  200 milyon az para değil...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

rene aç hoca  bi hesap millet yatırsıb parayı. şifreyi de dekony nosu yapasın login olmak için dekonto nosunu girerler. boylece kısa suede para derdi biter.

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    saçmalamayın lan... ne parası hiçbi müride para yatırtma söz konusu olamaz rekalm alınır bence yukarıya olabilir yani... yada güzel bi sponsor doritos gibi bilmemne gibi iyi bi sponsor alırsak hoş olur...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Aidata'nın reklamını yapmayında kimin yapıyorsanız yapın, beni sattılar. Ulen yaşıma ne bakıyorsunuz bilgime bakın, yaşımdan dolayı beni işe almadılar...

Bence molped reklamı yapılsın en iyisi o müridlerin hoşuna gidecek en iyi reklam molped reklamı...

Toplam Hit: 6033 Toplam Mesaj: 31