folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com‘U Hedef Kitle Alan Uygulamalar İle İlgili Duyurudur.

Tahribat.Com‘U Hedef Kitle Alan Uygulamalar İle İlgili Duyurudur.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam,

Tarhibat.Com genel kurallarından bir tanesini yeniden hatırlatma gereği duydum.

http://www.tahribat.com/Uyulmasi-Gereken-Kurallar/Genel-Kurallar-1/Kural-91

Kullanıcıların, hangi sebeple olursa olsun, Tahribat.Com müritlerini hedef kitle alarak veya Tahribat.Com adını kullanarak Web Sitesi, Oyun Serverı, Tahribat.Com ismini kullanarak program yazılması kesinlikle yasaktır. İsteyen istediği siteyi serverı açmakta tabiki özgürdür ama bu Tahribat.Com kullanıcılarını hedef kitle olarak alıyorsa kabul edilmeyecektir. "Birinci Sınıf Ceza" uygulanır.

Bildiğiniz üzere bu siteyi, 2001 yılından beri idame ettiriyoruz. Tüm admin ve modlar, herhangi bir gelir yada kar amacı gütmeden, işten, okuldan, eğlencelerinden arttırdıkları vakitler ile bu sitede görev alıyorlar.

Site kurulduğu tarihten itibaren özellikle birşeye aşırı dikkat ettik, hiç bir müridimizin bizim yüzümüzden zarar görmesini istemedik, bunun için  çalıştık, bu zarar görme, ticari alış verişler sırasında oluşabilecek zararlardan tutun, kullanıcı mail adreslerine spam mail gitmesine nitelendirebileceğimiz çercevede.

Tabi zaman içerisinde istemediğimiz durumlar oldu, 7-8 sene önce bir kullanıcı abi bizim hostumuz var, sen irc.tahribat.com'u oraya yönlendir  irc açalım dediğinde, acamiliğimize gelmişti örneğin. biz irc'yi yönlendiriğimiz günün akşamı hosta index basmışlar, adıda tahribat.com hacklendi olmuştu...

Aydından rahmetli sorcerer tshirt bastırmıştı, ben 3 sefer bastırdım o tshirtleri onun kadar ölüm iş yok bu arada, adamın burnundan geldi yok benimkini göndermedin yok benimki kötü olmuş yok resimde böyle görünmüyordu diye...

Ben 3 kere tshirt bastırdım, samimi söylüyorum, yok yazısında sorun var, yok benimki küçük geldi diye 3 kere tshirt yolladığım adam var bu forumda. 25 lira tshirt paralı alıp 45 lira kargo parası ödediğimi biliyorum.

Ha bunu neden anlatıyorum, biz bu forum içerisinde olan müritlerin hiç birisine zarar gelmesini istemeyiz.

Daha 20 gün önce müritlerden birisi forumda sattığı hostinglerle ilgili sorun olduğu için ortalık birbirine girdi, uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen tahribattaki eleman müritleri dolandırdı, hostları batırdı, herkez veri kaybetti diye konu açıldı...

Velhasıl, yukardaki kuralı koymamızın bunun gibi sayacağımız belki onlarca sebebi var.

Şimdi son 2 gündür bakıyorum, kullanıcılardan birisi, gelin ben size chat sitesi actım orada chat yapalım diye konu açmış,(üstelik açtığı site direk java applet çalıştırıyor, adam 3 gün sonra oraya reverse connection yapacak bi trojan koysa, seyreyle muhabbeti)

Diğeri ben tshirt bastıracam, daha acmadığım online satış sitesinden size satacam diye konu açmış vs vs vs..

@Tüm Yönetim'e : Bu tarz bir konu gördüğünüzde, konuyu acanı ve konuya destek çıkan herkezi ilk seferinde 7 gün, ikinci seferinde sınırsız uzaklaştıralım.

@Tüm Müritlere : Sizin tarafınızdan oldukca masum görünebilen şeyler, ki biliyorum normalde kötü niyetlerin olmadığını, fakat burada biz kişisel değil 20000 kişiyi düşünerek haraket etmeye calışıyoruz, biraz daha dikkatli olursanız çok sevinirim.

Hadi eyvallah

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Allah kafam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Burası benim

Edit :

Yönetime bir konuda hak veriyorum, insanlarla ugraşmak gerçekten zor...

Yönetimde iyi olanlar elinden geleni yapan insanlarda var. lakin bir okadarda benim gözümde işe yaramaz zevki konu ve imza silen var! ( rene alınma üstüne hocam )

Yerinde ve dogru karar.

tşekkürler..

HoLyCat tarafından 13/Nis/13 09:12 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

dj_alper ve .co nun başu ağrımış gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Güle güle...

Yakında Güncelenecektır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

direk aklıma alper geldi Kahkaha

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Anlayana sivrisinek saz anlamayana AB birliği bile az :/

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

ogamedeki tahribat birliğine dokunulmasın yalnız, "boğaröldürürstaylası" koydum gezegenimin adını, tahribatla çok ekşınlı bir imaj çiziyor =D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

aklımızda olsun.... ne olur ne olmaz.....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Allah kafam :)

bastırdınmı lo yoksa patlamasın elinde :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

.co yu kim açmıştı ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 5818 Toplam Mesaj: 40