Tahribati Bu Gece Hacklicem...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

valla bisi diycem kimse yanlis anlamasin... kendisini tanimam etmem, tahribatin eylencesi kendisi, gayette gevsek ve yavsak bi insan tahminimce... e yasida kucuktur herhal...

fazla ugrasmasak diyorum ya, yaziktir allah bilir kac yasinda velet gibi geldi bana yani 11 yasindamidir 12 midir oyle bi beyni var sanki, bu yasta cocuklada fazla taashshak olayina girince, durmadan salaklik mallik felan bastikca, cocukta psikolojik baglamda sorunlar basgesterir gibime geliyor yani diyorum saykopatik omomatik bi adam yetismesine sebebiyet verebiliriz gibi geliyor bana, yazik etmesek diyorum... rene zaten bu cocuga en son actigi konuda gereken dosemeyi yapmis, seni bu sitede istemiyorum demistir...

zaten veletin ne kadar mal olduguda bellidir, bence tahribat.com olarak, tahribat.com anlayisi, gereksiz islerle ugrasmama mantigi ve yukarida saydigim sebeblerden dolayi artik su cocugu pek sallamasak, uye oldukca fazla bi muhabbet etmeden guzelce banlasak, gerisine karismasak diyorum...

tabi benim fikrim yane...

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    tahribat'da fink atıyodum üyeliğimi banladılar hacker oldum gibi bir safsata olur bu da belki birgün :)

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 1936 Toplam Mesaj: 13