folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat‘Taki Anasayfa Konu Bütünlüğü

Tahribat‘Taki Anasayfa Konu Bütünlüğü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Genel

Gündem - Güncel Konular

Derin Konular

Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler

Eğitim / Ödev / Bilimsel Döküman

İş - Güç, Takas - Alışveriş

Hukuk Soru - Cevap

Vukuatlar

Aşk ve Edebiyat

Geyik

Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım

Fikri begendim duyarlilik ile sitenin gelecegi icin daha iyi dusunulunuyor ,bu da hepimizin Tahribat'i sevdigini gosteriyor, sahsen temel konulari az buluyorum ornegin hepimiz icin hayati onem tasiyan yemekler konusuna hic yer verilmiyor ve spor konusu da yok , warez sayfasi olmak isteyen ve bilisim teknolojileri konularindaki bilgilere agirlikla yer vermesi planlanan ( yada ben oyle anladim ) bir sitenin geleceginde sosyal onem tasiyan pek cok konuya yer vermemesi normal karsilanabilinir ama simdilik gordugum kadariyla Tahribat katilim ve hit sayisi ile Turkiye'deki pek cok internet sitesini geride birakabilecek kapasiteye sahipken ciddiyetini korumaya calismasini anliyorum ve bu siniri asmadan daha renkli konulara da yer verilmesinden yanayim , bu konular icin de mod alinabilinir ve o modlar konulari duzenlerlerken hem kontrol altina almis olurlar hemde konuya hakim modlar alinabilecegi icin sorulari cevaplayabilir , konulari acanlari da aydinlatabilirler . Bir saglik kosemizin de olmasini dilerdim , bilisim teknolojileri altinda yer alan meslekleri icra etmek isteyenlerden aranan ilk kosul ogrencilerin saglik durumu ve bu meslekleri yapmaya uygun olmalariyken bu konulari bir konu basligi altinda aramizda dile getiremememiz de bir kayip . Daha onemlisi bilgisayar dunyasinin 1 numarali sitesiysek ve sitenin gelecegi artik bu yone agirlik veriyorsa o zaman her turlu IT  konusuna gereken onem vermemiz gerekiyor derim , robotics konusu bile olmali .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

irem26 bunu yazdı:
    -----------------------------

Genel

Gündem - Güncel Konular

Derin Konular

Hukuk Soru - Cevap

Vukuatlar

Aşk ve Edebiyat

Geyik

Fikri begendim duyarlilik ile sitenin gelecegi icin daha iyi dusunulunuyor ,bu da hepimizin Tahribat'i sevdigini gosteriyor, sahsen temel konulari az buluyorum ornegin hepimiz icin hayati onem tasiyan yemekler konusuna hic yer verilmiyor ve spor konusu da yok , warez sayfasi olmak isteyen ve bilisim teknolojileri konularindaki bilgilere agirlikla yer vermesi planlanan ( yada ben oyle anladim ) bir sitenin geleceginde sosyal onem tasiyan pek cok konuya yer vermemesi normal karsilanabilinir ama simdilik gordugum kadariyla Tahribat katilim ve hit sayisi ile Turkiye'deki pek cok internet sitesini geride birakabilecek kapasiteye sahipken ciddiyetini korumaya calismasini anliyorum ve bu siniri asmadan daha renkli konulara da yer verilmesinden yanayim , bu konular icin de mod alinabilinir ve o modlar konulari duzenlerlerken hem kontrol altina almis olurlar hemde konuya hakim modlar alinabilecegi icin sorulari cevaplayabilir , konulari acanlari da aydinlatabilirler . Bir saglik kosemizin de olmasini dilerdim , bilisim teknolojileri altinda yer alan meslekleri icra etmek isteyenlerden aranan ilk kosul ogrencilerin saglik durumu ve bu meslekleri yapmaya uygun olmalariyken bu konulari bir konu basligi altinda aramizda dile getiremememiz de bir kayip . Daha onemlisi bilgisayar dunyasinin 1 numarali sitesiysek ve sitenin gelecegi artik bu yone agirlik veriyorsa o zaman her turlu IT  konusuna gereken onem vermemiz gerekiyor derim , robotics konusu bile olmali .

bu 1 paragraflık düsüncelerinizi eğer destek le de paylasırsanız,emin olun degerlendirilmeye alınır.. örnek o bölümün acılması vsvs.

cünkü rene ve holy her konuyu takip edemiyorlar..kaynamaması icin bu metni desteğe atmanizi öneririm öncelikle :)

asıl konumuza dönersek,
    zaten herkesin dedigi gibi hit e ihtiyacımız yok.. 
    ve son zamanlarda warez ve bizi ilgilendirmeyen(mozambik de bomba patladı,parmagimin tirnagina sinek kacti,acil yardim telefonun sarj aleti prize girmiyor) bir cok konu acılmaya baslanmıstı. bunun önüne gecmek icin böyle bi karar aldık yönetim olarak ve uyguluyoruz. sanırım sikayetci olanda yok. bizimde bi sikayetimiz yok.. böyle daha iyi oldugunu düsünüyoruz. -)

takdir edersiniz ki asıl amacımız bilişim ve internet üzerine.cizgimizi kaybetmemek adına böyle kararların uygulanması normal.cünkü secim zamanı,ülkenin durumu malum yani. kısacası  haberturk ya da milliyete dönmemek adına insanların daha cok bilisim,internet,programlama gibi alanlara yönelmesi adına atılmıs bir adımdır. :))

selamlar. -)

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

irem26 bunu yazdı:

Genel

Gündem - Güncel Konular

Derin Konular

Hukuk Soru - Cevap

Vukuatlar

Aşk ve Edebiyat

Geyik

bu 1 paragraflık düsüncelerinizi eğer destek le de paylasırsanız,emin olun degerlendirilmeye alınır.. örnek o bölümün acılması vsvs.

cünkü rene ve holy her konuyu takip edemiyorlar..kaynamaması icin bu metni desteğe atmanizi öneririm öncelikle :)

asıl konumuza dönersek,
    zaten herkesin dedigi gibi hit e ihtiyacımız yok.. 
    ve son zamanlarda warez ve bizi ilgilendirmeyen(mozambik de bomba patladı,parmagimin tirnagina sinek kacti,acil yardim telefonun sarj aleti prize girmiyor) bir cok konu acılmaya baslanmıstı. bunun önüne gecmek icin böyle bi karar aldık yönetim olarak ve uyguluyoruz. sanırım sikayetci olanda yok. bizimde bi sikayetimiz yok.. böyle daha iyi oldugunu düsünüyoruz. -)

takdir edersiniz ki asıl amacımız bilişim ve internet üzerine.cizgimizi kaybetmemek adına böyle kararların uygulanması normal.cünkü secim zamanı,ülkenin durumu malum yani. kısacası  haberturk ya da milliyete dönmemek adına insanların daha cok bilisim,internet,programlama gibi alanlara yönelmesi adına atılmıs bir adımdır. :))

selamlar. -)

Gerekli söz söylenmiştir.

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Ama şunuda belirtmekte fayda var. Tahribat artık sadece bilgisayar konusunda uzmanların takıldığı belli bir forum sitesi olmaktan çıkmış bir vaziyettedir. 

Tahribat artık bir nevi genel kullanıcı formuna dönmüştür. Tabi kendi özgü kurallarıyla iyice sıradan basit bir forum olmasına göz yumulmamaktadır. Ha şuda var

teknoloji konularına daha fazla ağırlık versin buda sorun değil. Ama genel kullanıcıların çoğunluğu göz ardı edilebilecek çoğunluğu çok üstündedir. Eğer bilgisayar

konularında ağırlık olsun deniliyorsa, bunun yanında genel kullanıcılarıda unutmamak gerek.

Örneğin ben programlama bilmem network photoshop bilmem. Ama mesela çok kitap okurum politikayla ilgilenirim, fikri münazaralar yapabilirim. Benim gibi

birçok müridimiz var kat be kat da kaliteli insanlar. Şimdi biz bu siteyi bırakıp gidelim mi ? Takip etmeyelim mi ? 

Kısacası demem o ki bilgisayar, programlama forumu düzeyinde devam edilmesi istenebilir gayet doğal ve güzel. 

Fakat sitede ki genel kullanıcılarında varlığı unutulmamalı. TAbi belli bir formak ve düzenle birlikte.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

bana kalırsa muride özel anasayfa en mantıklısı

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

çok mu önemli hit. o kadar meraklı olunda sağa sola reklam koyulurdu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

sitenin hit derdi yok zaten holy cepten veriyormuş giderler için hiti dert etseydi böyle birşey yapmazdı. belki gerekli düşünülürse herkes anasayfasında görülecek konuları kategorileri forumları seçebilir yapılacak en iyi şey o dur.

"bea"
Toplam Hit: 4344 Toplam Mesaj: 28