Tahribattaki Üye Sayısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    -----------------------------
    eğer hepsi dahil olsaydı 35bin küsür olması lazımdı üye sayısı, çünkü son üye olanların idi 35binlerde. ama üye sayısı 20 bin küsürse demekki sayılmıyor.

Ne alakası var hocam :)

Üyelik sistemli bir site yaptn mı hiç ?

Mesela üye idsi 1den 4e atlıyor. 10.000den 12.000e atlıyor. Böyle olabilir. Hatta son üyenin idsi 34.500 olup, sitede 2 üye de olabilir. ID ile çok alakası yok. Üyelikler silinmiş demek ki :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:
    eğer hepsi dahil olsaydı 35bin küsür olması lazımdı üye sayısı, çünkü son üye olanların idi 35binlerde. ama üye sayısı 20 bin küsürse demekki sayılmıyor.
    şimdi en basitinden http://tahribat.com/members.asp buraya bak bi o listede senin mantığını uygularsak 172 üye listelenmesi gerekiyo

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

Toplam Kayıtlı üye :  20307

Toplam Konu :  063324

Toplam Mesaj Sayısı :  699252...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek
    Zamanında bi konu açmıştım ben de, bu kadar kullanılmayan hesap var neden bi temizlik yapılmıyo falan diye. 5 dk içinde silinmişti hiçbişey de söylenmemişti hala merak ederim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

id si cok eski olup hic cevap yazmayan ama giris sayisi cok yuksek olan cok fazla murid var

db den silinen de cok fazla murid var 

ayni sekilde girmeyip disaridan izleyen de cok fazla murid adayi var

aslında merak edilen konu banlanan üyelerin db den silinip silinmediği ? yani anasayfada çıkıyormu çıkmıyormu ?

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

mmT bunu yazdı:
    Zamanında bi konu açmıştım ben de, bu kadar kullanılmayan hesap var neden bi temizlik yapılmıyo falan diye. 5 dk içinde silinmişti hiçbişey de söylenmemişti hala merak ederim.
    seni tınlamamışlar heralde yav hem sizene kaç tane mürid olursa olsun sizin pc nizimi işgal ediyor belki adamlar önden yer kapmış geleceklerdir bi ara :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ben bi ara sadece üyelik acıp hiç bişi yapmamış üyeleri temizlemiştim... yaklaşık 12.000 kişi civarı...

fakat daha sonra 3 sene önce üye olupda sonradan siteye girenlerinde olduğunu  fark ettiğimiz için bi daha böe bişi yapmadık..

şu anda sitede banlanmış 381 üye var bunların bir kısmı geçici banlı yani banları acılacak...

Onun haricinde bu 381 kişi dahil olmak üzere üye sayısı ana sayfada yazıyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

underzero bunu yazdı:

ayni sekilde girmeyip disaridan izleyen de cok fazla murid adayi var

aklıma üye olmak için yalvardığım zamanlar geldi

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

mamii bunu yazdı:

hotboy bunu yazdı:

Ne alakası var hocam :)

Üyelik sistemli bir site yaptn mı hiç ?

Mesela üye idsi 1den 4e atlıyor. 10.000den 12.000e atlıyor. Böyle olabilir. Hatta son üyenin idsi 34.500 olup, sitede 2 üye de olabilir. ID ile çok alakası yok. Üyelikler silinmiş demek ki :)

evet, hatta senden daha iyi anladığımı da söyleyebilirim, karşında amator internet kullanıcısı yok, id kolonu auto_increment olarak atanır, her eklenen kayıtta otomatik olarak 1 artar, kafasına göre bu sefer 50 artıyım, yarında 213 birden artıyım demez, üyelerin sayfasında id 1 den 4 e atlıyorsa o aradaki 2 kişinin silindiğini gösterir, kafadan 1 den 4 e geçtiğini göstermez

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    İdda Ediyorum Tahribatta üyelik 1 ay açık kalsın en az 200 bin olur ama Boyumuz mu uzar Uzamaz .Buraya Kaliteli Adam Lazım :)

De Get Yalan Dünya...
Toplam Hit: 5334 Toplam Mesaj: 22