folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Takipçi İşi Yapan Var Mıdır? (İnstagram)

Takipçi İşi Yapan Var Mıdır? (İnstagram)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Takipçi sayısı arttırmak için referanslı yardımcı olabilecek var mıdır?

..::GVN::..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Zamanım yok olsa bi eklenti yapardım sizin için JavaScript bilen herkes bi eklenti ile deli dehşet hesap kasar zaten..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

@orheyn satış yapıyordu istersen bir konuş

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Bende bugün takipçi için konu açıcaktım iyi oldu bu :) Daha önce bi müridden satın almıştım şimdi bulamıyorum konuyu yetkililer lütfen ses versin :D

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı

Bende bugün takipçi için konu açıcaktım iyi oldu bu :) Daha önce bi müridden satın almıştım şimdi bulamıyorum konuyu yetkililer lütfen ses versin :D

Aradığın kişi @orheyn 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Biliyorsunuz ki zippo satıyoruz;

Farklı mecra arayışında iken instagram a girek dedik. Ama tam içimize sinmiyor, ulan kim instagramdan alış veriş yapar kapıda ödeme bile olmadan diyorduk ki daha 50 100 küsür takipcimiz varken birine sattık derken yavaş yavaş yürüdük. Gerçek takipçi kastık her zaman şu an bin var galiba. Gerçek ürün garantili ürün satıyoruz sattığımız kişileri etiketleyip paylaşıyoruz vs buna rağmen piyasaya gore az satıyoruz. Millet çakma çıkma mallari peynir ekmek gibi satıyor, peki nasıl? Takipci sayısı ile. Adam bakıyor benim bin diger adamin 10 bin 50 bin takipçisi var ona gidiyor (zippo dışında da böyle) adam sahte satıyor kullanıcıya anlatıyorum nedenleri ile hala ama adamın kaç bin takipçisi var diyor.

Biz, orijinal olsun, garantili olsun kalite olsun diye boşuna kasiyormusuz. Alacaksin 10bin 50bin takipçi çakma ürünleri orijinal diye koyacaksın mis amk. 

Uzun lafın kısası uygun yollu bizede lazım böyle bir şey ama hesabı olumsuz etkiler mi emin değiliz?

Edit: imla

heza tarafından 21/Tem/16 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Bana facebook türk beğeni lazım satan pm 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bana da Facebook lazım. Yapanlar özelden yazsın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Biliyorsunuz ki zippo satıyoruz;

Farklı mecra arayışında iken instagram a girek dedik. Ama tam içimize sinmiyor, ulan kim instagramdan alış veriş yapar kapıda ödeme bile olmadan diyorduk ki daha 50 100 küsür takipcimiz varken birine sattık derken yavaş yavaş yürüdük. Gerçek takipçi kastık her zaman şu an bin var galiba. Gerçek ürün garantili ürün satıyoruz sattığımız kişileri etiketleyip paylaşıyoruz vs buna rağmen piyasaya gore az satıyoruz. Millet çakma çıkma mallari peynir ekmek gibi satıyor, peki nasıl? Takipci sayısı ile. Adam bakıyor benim bin diger adamin 10 bin 50 bin takipçisi var ona gidiyor (zippo dışında da böyle) adam sahte satıyor kullanıcıya anlatıyorum nedenleri ile hala ama adamın kaç bin takipçisi var diyor.

Biz, orijinal olsun, garantili olsun kalite olsun diye boşuna kasiyormusuz. Alacaksin 10bin 50bin takipçi çakma ürünleri orijinal diye koyacaksın mis amk. 

Uzun lafın kısası uygun yollu bizede lazım böyle bir şey ama hesabı olumsuz etkiler mi emin değiliz?

Edit: imla

abi kapida odeme yoksa odemeyi nasil aliyolar ? havale ilemi

black implies white, self implies other, life implies death.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

www.socifly.com/instafly.html

bu yazılımı inceleyin, beğenirseniz yardımcı olurum. Tbtde kullanan kişilerde var. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 2205 Toplam Mesaj: 19
i̇nstagram takipçi