folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Taksici Nereye Şikayet Edilir?

Taksici Nereye Şikayet Edilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Abi memleketin taksicilerinden bıktım, yagmurda camurda serefsizler müsteri secior.

Butun para veriom küfredior cok bozuk para veriom dellenior

Karşıya gitsem köprü diyor

Yakına gitsem kısa diyor indiriyor...

Artık kaldiramiom ve bu toplumsal sorunu elimden geldiğince çözmeyi kendime misyon edindim.

Şimdi bu taksici plakalarını internette report ettiğimiz bir yer var tvde fln duymustum ama googledan ariyorum ariyorum bulamıyorum, bilgisi olan varmı? telefon da olur ama web sitesi olursa daha seri hallederim işimi.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Taksici basıp gaza giderken aynı hızda koşup sol camına bir yumruk at.Çatladıktan sonra adamı dışarı çek.Çok işe yarar.Metal Fırtına 2 Kurtuluş'ta okudum.

Yoksa Taksiciler Cemiyetine şikayet et. :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    abü taksiciler bildiğin mafya olmus artık,birini dövüyosun 3-5 durak birlesip geliyolar,şikayet ediyosun kimse gelip bişey diyemiyor adamlara..

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Oyle deil beyler bunun cezası var. hatta bugun bi tanesi kisa diye goturmedi, plakasina baktim herif ustume yurudu ne bakion lan diye (ewt tahmin ettiginiz gibi ibnenin plakayi alarm olarak kayit ettim outlookdan, ayda bir hatirlatsin diye)

ama iste sikayet edeceim yeri bulamiom

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

söförler ve otomobilciler seysi vardı tam hatırlamıyom oraya sikayet edebilirisn hoca...

http://www.tsof.org.tr/ ahanda link

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek
    şeyhim şöförler odası  şikayet için uygundur sanırım minübüsçüler taksiciler oraya bağlıydı değilse bile ordan net bilgi alırsın sanırım

kendisini besleyen eli ısıran köpek,gün gelir o elden kurşun yer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    şikayet edilsede bi sonuç çıkmaz. burası Türkiye kim şikayetten dolayı caydırıcı ceza alırki amk.

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    Taksi şikayet faksı: 0 212 283 65 46 bu hoca :P ama istanbul şoförler odasına bi dilekçe şi bitirir;)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

taksicilerden sonra birde minibüscülere el atsan diyorum her minibüse bindiğimde kesin kavga ediyozda ibnelerle, adamlar 10 dakikalık yolu 1 saatte bitiriyo ,her durakta beş dakika bekliyo , minibüs agzına kadarda dolu olsa el kaldıran olursa genede duruyo adam alıyo ve en kotusude kimse sesini cıkarmıyo ,millet koyun gibi oturuyo ,kabul etmiş herkes minibüscülerin egemenliğini. a.k ben bağırıyom kaptan napıyon sen kucak kucagamı gitcez minibüs dolu hala adam alıyosun diyom ondan sonra akıllanıyo tabi herkes boyle yapsa hep akıllı olucak ama milletin gozu korkmuş artık a.k s

okakta birisine adres sorcak olsan adam sana sanki tinerci hırsızmış gibi bakıyo herkes birbirinden korkar olmuş kaba kuvvet çalışıyo sokaklarda

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    EfEkSiYoN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Taksi şikayet faksı: 0 212 283 65 46 bu hoca :P ama istanbul şoförler odasına bi dilekçe şi bitirir;)
    -----------------------------
    bok bitirir hiç bişey olmazz adım gibi eminim ancak televizyonan gazeteye cıkarsan bişeyler yaparlar yoksa hiç birşey olmaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

hocam ne demişler it it'i ısırırmı ! ısırmaz tabi :D bence iki yer var biri taksicilere kıl olan polisler bi suç duyurusu, ya da tükoder tüketici bilmemnesi varya oda çok etkili bir vakıf

Toplam Hit: 20515 Toplam Mesaj: 27