folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Taksim Meydanı Civarında Sabahlayacak Güvenli Mekan?

Taksim Meydanı Civarında Sabahlayacak Güvenli Mekan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba dostlar.

16 kasım 2016 tarihinde akşam saatlerinde (saat akşam 9 gibi) istanbula geleceğim. havaşla taksim meydanında ki bi otelde (şu an rezervasyon bilgilerim yanımda değil, adını yazamıyorum) yemekli toplantım var. 

yemekten sonra ki bireysel görüşmelerle beraber tüm etkinlik sabaha karşı son bulacak gibi duruyor.

istanbulu, özellikle avrupa yakasını pek bilmiyorum. o saatlerde yatıp uyuyabileceğim güvenli bir yer var mı?

sabahında yani 17 kasım tarihinde arkadaşıma davetliyim. 

bir geceyi istanbulda dışarda geçirmek istemem. o bölgede otel, pansiyon vs fiyatları nedir bilgisi olan varsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

not: hocam evim yakın buyur gel diyenlere de açığım ;) 

Mod not. Bu tip konular icin yeni kategorimiz acildi :)  tasidim.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

trivago'da arama yaptığımda çıkan sonuçlar aşağıda ki linkte.

bögeyi bilen dostlar değerlendirme yaparsa çok güzel olacak.

BURAYI TIKLA

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Niye kasiyorsun wake up callda sabahla gitsin. carsamba aksami taksimde olup kaldirima mi kivrilacaksin :)

izzmarit tarafından 12/Kas/16 15:15 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ek olarak taksimden aşağıya doğru inip Levent taraflarında ucuz mekan bulabilirsin..

Illede taksim diyorsan cebindeki paran yetmeyede bilir :D Sonuçta taksim :D Orda genelde araplara fazla mı fazla şey yapıyorlar :D Çalıştığımdan biliyorum Taksim Cevriye de çalıştım Otellerde %70-75 Arap müşteri bulunuyor ve hepsi de paralı :D Sen oda bulursan gene iyi ucuza :) Para derdim yok diyorsan da taksimde otelden bol ne var 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ek olarak taksimden aşağıya doğru inip Levent taraflarında ucuz mekan bulabilirsin..

Illede taksim diyorsan cebindeki paran yetmeyede bilir :D Sonuçta taksim :D Orda genelde araplara fazla mı fazla şey yapıyorlar :D Çalıştığımdan biliyorum Taksim Cevriye de çalıştım Otellerde %70-75 Arap müşteri bulunuyor ve hepsi de paralı :D Sen oda bulursan gene iyi ucuza :) Para derdim yok diyorsan da taksimde otelden bol ne var 

dostum sabahında yine avrupa yakasında bir noktaya (başakşehir gibi kaldı aklımda) gideceğim. o yüzden ne kadar az para verirsem o kadar iyi.

o saatte toplu taşıma araçlarının çalışmadığını da düşünürsek tek çaresi taksiye binmek olur. 

durduk yere taksicinin oğlunun sünnet düğününü yapmayalım :)

sen yetkili bi abiye benziyon :) taksime yakın ucuz mekanlar ne tarafta? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

90 lira :

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-gunluk-kiralik-taksim-de-gunluk-kiralik-daire-studyo-79-tl-351202072/detay

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam taksimden pangaltıya doğru yürü Ordan Mecidiyeköye çık yaklaşık 3-4 KM Yürümen gerekiyor. Mecidiyeköyde her türlü mekan bulursun kalacak ucuza :) mkyb verdiği link deki mekanı bir ara beleş gibi duruyor sağlam mekanmış . Taksimde ise Zaten taksimde günlük odalar 50-200 $ Arası değişiyor diye biliyorum Türk olduğun için minimum 75 'e bulursun o da otel mi tartışılır. Öbür türlü yol iz bilmezsen gecenin bir saatinde Şişhanede falan gasp falan ederler :D Dikkat et aman diyeyim

MhmdAlmz tarafından 12/Kas/16 15:46 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

En kötü ihtimal ile atatürk hava limanına git.. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

En kötü ihtimal ile atatürk hava limanına git.. 

havaş var mıdır o saatte? vardır herhalde...

* Kamuoyu Duyurusunda yer alan sebeplerden dolayı, İstanbul Atatürk Havalimanı - Taksim - İstanbul Atatürk Havalimanı arası yolcu taşıma faaliyetimiz geçici olarak sağlanamamaktadır.

kaynak: http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/IstanbulAtaturkHavalimani.aspx

DanLev tarafından 12/Kas/16 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

metrobüs 22 saat çalışıyor taksi ile mecidiyeköy metrobüs durağına gidip oradan metrobüse bin perpa ya da beylikdüzüne kadar git oralarda günlük kiralık evlerin fiyatı ucuz oralardan bi yerden ki tavsiyem beylikdüzü tuyap civarından bul kal sabah ilk durak tuyap olduğu için metrobuse ilk binenlerden olursun kıcını koyarsın bi yere bi daha da kaldırmadan  gideceğin yere kadar gidersin :) taksim, beyoğlu, şişli civarları günlük kiralık ev olayında bile pahalı olacaktır.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam beşiktaş adex cafeyi ara. 2. şubeleri halen duruyorsa orada sabahlayabiliyorsun. 12liraydı sanırım sabah 6 ya kadar + çay ve sandviç veriyorlardı. Halen bu şekilde hizmet veriyorlarsa dene şansını. Ayrıca yasalara aykırı bir durum sanırım ilk başta yok öyle birşey filan derse daha öncede sabahladım yine lazım oldu filan dersen sıkıntı çıkarmazlar.

Hafta sonu olsa ortaköyde nargile cafelerde sabahla derdim ama haftaiçi olduğundan sanmıyorum gece geç saatlerde açık olsunlar.

Havalimanı da mantıklı ama ilk önce taksimden taksiyle metrobüse sonra havalimanına en yakın durakta inip tekrar taksiyle havalimanına geçeceksin. Havalimanından metro ile başakşehire ulaşma imkanında olur. Taksimden taksi 15lira filan tutar metrobüse, metrobüsden taksiyle havalimanıda 10-12lira civarı tutar.

Ya da en ucuz yoluyla bin metrobüse gece yakalaman zor ama yakalarsan söğütlüçeşme-beylikdüzü 34G'yi yakala bin yat uyu. Zaten bir buçuk saat sürüyor. Şarjlı ve wifili olanları da var zaten denk gelirsen telefonu şarja bile takarsın otelden farkı kalmaz:D

Edit: Bu arada metrobüs 24 saat çalışıyor. Gece 1 den sabah 7 e kadar 20dk da bir kalkar sadece.

RaAmLis tarafından 12/Kas/16 16:48 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 25
taksim kalacak yer sorunsalı bir gecelik