Tamagotchi Sanal Bebek Bulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

90 sonlarında hayatımıza girmişti, sanal bir oyuncak acıkıyordu, oyun istiyordu, banyo yaptırıyorum, iğne vuruyorduk vs... Aslında çocuğun sorumluluk alması için güzel bişeydi... Çocuklara almak istiyorum ama bulamadım, bilen gören var mıdır? 

Çin'de 10 lira ama sahibindende 60-70 lira civarı. Uygun şekilde nereden bulabilirim bu arkadaşı. Hem belki bulurum hemde arkadaşı yaad etmiş olalım...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Bende bir hevesle çinden aldım ama beklediğim gibi çıkmadı foksyonları tam çalışmadı belki benim aldığım kalitesizdi bilemiyorum :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben bakkaldal almıştım duruyor halen 😁😁

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

ios ve android platformlarda varmış galiba.

İşinize yarasa android linki -> https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.bandainamcoent.mytamagotchiforever&hl=TR

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Eyvallah hocam ama telefon tablet işine girince çıkamıyoruz. Normal oyuncaktan istiyorum. Telefon-tablet uygulamaları son seçenek bile değil :)

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Eyvallah hocam ama telefon tablet işine girince çıkamıyoruz. Normal oyuncaktan istiyorum. Telefon-tablet uygulamaları son seçenek bile değil :)

Letgo sahibinden kovala hocam mutlaka uygun fiyata bulursun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben bunun gerçek yemek yediğini sanırdım küçükken amk :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

görmeyenler için son up olsun :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

https://urun.n11.com/yapi-oyuncaklari/sanal-bebek-yeniden-geldi-efsane-oyuncak-elektronik-sanal-bebek-P231446772

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Bende tamagotchi mevcut uzun zamandır pil yok içinde.. Kızıl ötesi özelliği filan var başka tamagotchi bulup çiftleştirebiliyoruz sanırım ama başka aynı marka bulamadım :) 
    Bundan 7-8 sene önce 50 liraya d&r'dan almıştım. Koleksiyonluk diye..

Daha önceleri 50in 1 şeklinde olanları kullanmıştım çocukken onlar da çok güzeldi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1697 Toplam Mesaj: 15
tamagotchi