folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tamir Videoları Youtube Kanalım

Tamir Videoları Youtube Kanalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

süpermiş ama açıklama şart bniraz daha yavaş yap vida çıkarma vs sıkıcı kısımlar hariç. 

Bir de elimde One Plus one var ekranını kırdım, daha doğrusu ekran sağlam dokumatik paneli kırıldı kaça değişilir?

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

beğendimm abone oldum. :))

usta benim asus x550vc laptop ta donanımsal sorun var diye düşünüyorum. Sol menteşe tarafında.. çünkü haraket ettirince oluyor genelde sorun. 

elime alıp (kapak açık vaziyette iken) bir yerden bir yere taşırken  donuyor. kapatıp açmam icap ediyor. 

asus servisi sanıyorum beni 2 defa başından saldı ve garantisi bitti diye bir daha da yollayamadım.  sence neden yapar. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

kanal güzelmiş. youtube.com/username linkini nasıl alıyoruz?

Go Further
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

beğendimm abone oldum. :))

usta benim asus x550vc laptop ta donanımsal sorun var diye düşünüyorum. Sol menteşe tarafında.. çünkü haraket ettirince oluyor genelde sorun. 

elime alıp (kapak açık vaziyette iken) bir yerden bir yere taşırken  donuyor. kapatıp açmam icap ediyor. 

asus servisi sanıyorum beni 2 defa başından saldı ve garantisi bitti diye bir daha da yollayamadım.  sence neden yapar. 

Menteşe kısmında bilgisayarın donmasına sebep olucak birşey yok.Genelde ekran kablosu,anten ve kamera kablosu bulunur.Fakat Bakılması lazım bakmadan kesin birşey diyemem.

Diğer arkadaşlarda sorunları için özelden yazabilirler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
    snrhsn bunu yazdı

kanal güzelmiş. youtube.com/username linkini nasıl alıyoruz?

100 aboneye ulasinca oluyor sanirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Kardeşim baştan kusura bakma da Discovery soket değişimi videosunu izledim. Olayı bilmesem afedersin bi b.k anlamam. Daha önce yaptığım halde kafam karıştı hatta.

Yaptığın işi, dikkat etmemiz gereken yerleri falan filan bi anlat da hiç bilmeden de yapabilsin insanlar. Haydi hayırlı işler. Abone oldum ama :D

Toplam Hit: 2388 Toplam Mesaj: 17
youtube kanalı tamiradresim tamir kanalı