folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tantum 50Mg 20 Draje Ve Yaşadıklarım.

Tantum 50Mg 20 Draje Ve Yaşadıklarım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 aydır tantum kullanıyorum böyle bir etkiye rastlamadım ben.Doktor yazmıştı bana.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    Mesaj korkarabatak tarafından 22 Mart 2010 (Pazartesi) 14:08 tarihinde yazıldı. (Kısayolu Kopyala) 
    Profil Alıntı yap | Özel Mesaj
    korkarabatak
    (Amatör Üye)

Erkek%20Üye

KARTAL MERKES KAFASINA GÖRE HERKES

*Biz Polat DEğiliz ki Elif Gibi SEvgilimiz Olsun Çakır Değiliz Ki Rajon Kesecek İrtiBatımız Olsun Cerrah paşalı Değiliz ki Arkamızda MAfya Babaası Olsun Malatayalı DEğilizki Cebimizde Paramız Olsun İstanbuLLu Değilzki Ferrarimiz Olsun Biz KArtaLlıyız ULa Her Kez Adam Olsun!!!

25 senemi verdim bilader hayırdır söleyeceğin kelimeleri itina ile seç götünü keserler adamın kapiş !

çirkin kadın yoktur az vodka vardır  
    Mesaj bugrahan45 tarafından 22 Mart 2010 (Pazartesi) 14:17 tarihinde yazıldı. (Kısayolu 

http://www.tahribat.com/Forum-Istanbul-Kartal-107587/2/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

arkadaslar sonucta basımızdan geçen film gbi bir olayı tahribat ailesiyle paylasmayı secmısız çunku yasanılanlar gerçekten hangi açıdan bakarsanız bakın kılpayı bu kadar ucuz atlatılmıs lütfen sizde bizim için hassasiyetini koruyan mevzulara dikkat edersenız keza olay daha çok sıcak yarın ne olacagını bıle bılmıyorum anlayısınız bekliyorum ..

ayrıca ben tantum kullanmadım bloodmage arkadasım tantum yutmustu çokça ama ondada bı etkısını göremedım ben. yasadıklarımız o kadar gerçek ustuyduki onun kafa yasayacagını hıc sanmıyorm ne olanlar tantumla alakalı ne de sonuclar
    o kadar olay yasarken halisinasyon görebılecegını dusunemessınız bır ınsanın. nezarette etkisi geldiyse gelmıstır sadece

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ya ölseydiniz ? ne gerek vardı ki.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

ne güsel gece yaşamışın.kavga gürültü güsel ama tantum sakat türk imalatı bir ilaç antidotu yok hayal halisülasyon veya başka alemlere akma durumu yoktur.o sokak lambalarını veya elini oynattığında yavaş çekim gibi görmenin sebebi hap göz retinasına yan etki ettiği için öyle gördün.3 liralık haptan kafa olmaz.salvia yapıştır :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

korkarabatak bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaslar sonucta basımızdan geçen film gbi bir olayı tahribat ailesiyle paylasmayı secmısız çunku yasanılanlar gerçekten hangi açıdan bakarsanız bakın kılpayı bu kadar ucuz atlatılmıs lütfen sizde bizim için hassasiyetini koruyan mevzulara dikkat edersenız keza olay daha çok sıcak yarın ne olacagını bıle bılmıyorum anlayısınız bekliyorum ..

ayrıca ben tantum kullanmadım bloodmage arkadasım tantum yutmustu çokça ama ondada bı etkısını göremedım ben. yasadıklarımız o kadar gerçek ustuyduki onun kafa yasayacagını hıc sanmıyorm ne olanlar tantumla alakalı ne de sonuclar
    o kadar olay yasarken halisinasyon görebılecegını dusunemessınız bır ınsanın. nezarette etkisi geldiyse gelmıstır sadece

Bence herşey tantumun suçu. Hayır hayır Tahribatın nin suçu aslında  Ben burada tantumun kafa yapıcı etkilerini okumasaydım seni o akşam hiç çağırmayacaktım ve olayların hiçbii yaşanmayacaktı Göz%20kırpma

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Jean-Christophe Grange dan siyah kan i okurmuş gibi oldum yazi uslubun ilginc gercekten,

Tantum alarak roman yazabilirsin :D

bu arada geçmiş olsun...

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

bende soluksuz okuyanlardanım... Üstüne kısa matrajlı film çekilcek sahneler olmuş hocam göz önünde canlandırınca adrenalin ve aksiyon hatsafhada :))

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Abi savaşçı mohikam gibi adamlarsınız bu ne hikaye bu ne savaşçı ruhu bu biçim bi olayyy ohaaaa!!!!

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

cevik bunu yazdı:

Jean-Christophe Grange dan siyah kan i okurmuş gibi oldum yazi uslubun ilginc gercekten,

Tantum alarak roman yazabilirsin :D

bu arada geçmiş olsun...

Tantum alarak bi organizasyon yapılacağını zannetmiyorum.

EntelKoylu bunu yazdı:

Abi savaşçı mohikam gibi adamlarsınız bu ne hikaye bu ne savaşçı ruhu bu biçim bi olayyy ohaaaa!!!!

Aslında efendilikten yana insanlarız. Atarımız sadece saygısızlara...

İndia İndia !
Toplam Hit: 24131 Toplam Mesaj: 70