Tarafımdan Reseller Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bu paketten aldığımızda interspire mail marketer (toplu mail scripti) kurarak kullanma imkanımız var mıdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Hocam bitmediyse bende alsam.

#....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Vay arkadaş ne fırtına koparmışsınız. 

Dj_Alper'den ben memnun olmadım, iyi hizmet alamadım, sayfaya ulaşamıyorum,veriler uçtu vs. vs. diyene verdiği yıllık ücret bedeli kadar mesir macunu benden hediye :)

Alt tarafı 25 lira, + Dj_Alper'e sonuna kadar güveniyoruz. 

Verdiği sözleri yerine getirip getirmediğini, icraatlerini forumu takip eden herkes bilir.

10 numara müşteri hizmeti var daha ne olsun. Sırf ses tonu bile yeter :) Müşteri olmayana bile zebil hizmet veriyor-du adam. Daha ne yapsın.

Satış hariç her tür muhabbet dönmüş, alan olmazsa bir tane alacağım laf olsun diye.

Saygılar, Hayırlı Satışlar.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Anamuhalefet teşk ederim hocam

ek olarak 5 Adet satışımı gerçekleştirdik nerde çokluk orda bokluk felsefesi gereği 2014 yılına kadar satış yok :) 

Butik otel prensibiyle az müşteri hızlı server kaliteli hizmet gereği Fazla kişiye gerek yok Amaç para değil zaten iş görülsün :)

Eminim bu sene temkinli yaklaşanlar seneye daha güvenilir olduğumun farkına varırlar

Herkese teşekkürler 

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4777 Toplam Mesaj: 56