folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Tarayıcıda Linki Farklı Göstermek

Tarayıcıda Linki Farklı Göstermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    xegex
    xegex's avatar
    Erkek

Url yönlendirmeylede olabilir fakat hiç kod girmeden direkmen link yazılıp enterlandıgında karşısına farklı url fakat istediyim site çıksın istiyorsan yapabiliriz öğrenmek istiyorsan maıl ımden bana ulaş

not: nerdeyse hiç kimse anlamaz ancak sahte olarak verdiyin domaının nereden geldiyini merak edip kaynak kodlarını ıncelerler o zaman farklı yerden çektiyini anlarlar..

Phg.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

xegex bunu yazdı:
    -----------------------------

Url yönlendirmeylede olabilir fakat hiç kod girmeden direkmen link yazılıp enterlandıgında karşısına farklı url fakat istediyim site çıksın istiyorsan yapabiliriz öğrenmek istiyorsan maıl ımden bana ulaş

not: nerdeyse hiç kimse anlamaz ancak sahte olarak verdiyin domaının nereden geldiyini merak edip kaynak kodlarını ıncelerler o zaman farklı yerden çektiyini anlarlar..

hocam allah aşkına al eline bir imla klavuzu nerede ğ nerede y kullanılacağını öğrende gel..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı:

xegex bunu yazdı:

hocam allah aşkına al eline bir imla klavuzu nerede ğ nerede y kullanılacağını öğrende gel..

:D bu adam yapar e y er yapamazsa kendili y inden imha olacak. Bi ulas bakalim.

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ne gibi bişey yapacaksın bilmiyorum ama bilgisayarda host dosyasını düzenlesen olmazmı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

konu internet güvenliği başlığı altında açıldığına göre muhtemelen "dikkatli kullanıcılar" ı oltaya düşürecek birşeyler arıyor hocam, host dosyasıyla işi olmayacağına bahse girerim :)

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 10452 Toplam Mesaj: 26