Taribat Wallpapers(Ahmet)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

Ahmet kardeşim hiç abartmıyorum şuana kadar gördüğüm wallpaperlar arasındaki en iyi wallpaper diyebilirim sana....

MUHTEŞEM BİR EDEBİYAT VE KOMPOZİSYON OLUŞTURMUŞSUN, MUHTEŞEM ÖTESİ DİYEBİLİRİM KAPININ KOLU OLSUN SONRA O ATEŞ ÇİZGİLERİ SANKİ SAMANLIK GİBİ MANYAK Bİ PERSFEKTİF OLUŞTURMUŞ HELE BİDE DİĞER TARAFTA NE OLACAK YAZISI SÜPERR ÖTESİ BİDE BUNU İNGİLİZCE YAZMAN TAHRİBAT'IN ULUSLAR ARASI BİR KALİTEDE OLDUĞUNU VE ÇOK GİZEMLİ BİR YER OLDUĞUNU VURGULUYOR ARKADAŞ ONU BUNU BİLMEM AMA SÜPERSİN BÖYLE DEVAM ET ÇOOOK BEĞENDİM

İŞTE BUDUR ARKADAŞ...!!!! TEBRİKLER KARDEŞİM

(Bu arada alttaki wallpaper çok sıradan olmuş bunuda belirtiyim)

teşekkür ederim

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bütün çizimler sana mı ait ? yani o kapı kolu çizgiler vs...

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

bütün çizimler sana mı ait ? yani o kapı kolu çizgiler vs...

Orjinal bi kapı kolu vardı, ondan esinlenerek çizdim. Power dügmesi maviydi orjinali (Asus T-210 kasanın).

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    dai harbiden çok güzel olmuş elcağızına sağlık

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:

dai harbiden çok güzel olmuş elcağızına sağlık

Teşekkür ederim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yinede samana benzeyen şeyler alıntı gibi gözüküyor ortada ince bi çizgi var copy paste edilmiş gibi

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek

Kreston bunu yazdı:

yinede samana benzeyen şeyler alıntı gibi gözüküyor ortada ince bi çizgi var copy paste edilmiş gibi

eye candy ile yapıldı o cizgiler ondan olabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hoca ilk fotodaki kapı kolunu ve yazıları, ikinci fotodaki i love this site yazısını kaldırsana... ekleyim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    resimlerin psdini kaydetmedigim için biraz farklılık olabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/14817251/Tahri_resimler.rar.html

Toplam Hit: 4766 Toplam Mesaj: 21