folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tarih Türklerle Başlar

Tarih Türklerle Başlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

öle olsun değil öyle.Ayrıyetten ben tartısacak bişey bulamıyorum.Türk tarihi bu tartısmaya gerek yok.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

acıtasyon yaparak olayı bizim çıkardıgımız anlamınamı getirmek istiyorsunuz? delikanlıymış peh peh klavye delikanlısısymışım siz nasıl sen beni tanıyonmu benle nasıl böyle konusursun diyosanız aynısını sizlere ben söylüyorum. sizin her kelimenizin altında bir anlam yattıgına inanıyorum diğer arkadaşlar hiçde böyle değil ama özellikle şu 3-4 kişi konuşuyor konuşuyor sonra kapatalım özür dileyin böyle olmaz delikanlılık bizde kalsın vs. laflar ediyor. olmaz bilader olmaz.

kevins o sempatizanların gerçekten anasını ağlatıyoruz merak etme. bizim ırkınızla bir sorunumuz yok. inan bulundugum yerde en az 100 kürt ailesi yaşıyor.

konuyu ilerleyince kapatacaksanız hiç açmayın.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    ben bu konu hakkında şampiyon galatasaray demek istiyorum :D:D

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------

acıtasyon yaparak olayı bizim çıkardıgımız anlamınamı getirmek istiyorsunuz? delikanlıymış peh peh klavye delikanlısısymışım siz nasıl sen beni tanıyonmu benle nasıl böyle konusursun diyosanız aynısını sizlere ben söylüyorum. sizin her kelimenizin altında bir anlam yattıgına inanıyorum diğer arkadaşlar hiçde böyle değil ama özellikle şu 3-4 kişi konuşuyor konuşuyor sonra kapatalım özür dileyin böyle olmaz delikanlılık bizde kalsın vs. laflar ediyor. olmaz bilader olmaz.

kevins o sempatizanların gerçekten anasını ağlatıyoruz merak etme. bizim ırkınızla bir sorunumuz yok. inan bulundugum yerde en az 100 kürt ailesi yaşıyor.

konuyu ilerleyince kapatacaksanız hiç açmayın.

-----------------------------

madem konuşmayı o kadar çok istiyorsun buyur hodri meydan, ben konuşmayayım diye değil, bazı cahiller tartışma ortamlarına girmedkikleri için çıkar küfür eder. o yüzden konuşmayalım dedim.. küfürlü hakaretli olarak konuşmayacak olan arkaddaşlar varsa tartışa bilirim her türlü . .

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
Toplam Hit: 16237 Toplam Mesaj: 85