folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Tarihe Bir Not Bırakmak İsteseniz Bu Ne Olurdu ? (Artık Ücretsiz)

Tarihe Bir Not Bırakmak İsteseniz Bu Ne Olurdu ? (Artık Ücretsiz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba üstadlar android için yaptığım projeyi sizlere sunmak istiyorum. Yorum görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Denemek isteyenler için 20 adet ücretsiz kurulum kodu dağıtacağım isteyenler konu altında belirtebilir.

Uygulama Adı: Date Notes

Uygulama Açıklaması:

Tarihin tozlu rafları arasında yer alacak ve gelecekte onlarca kişi tarafından okunacak bir  bir not bırakmak isteseydiniz bu ne olurdu ?

Date Notes ile tarihe notunuzu saklayın.

Unutma Tek Not, Tek Seçim !

Kısaca ne iş yapar:

Her kullanıcı sadece bir defa olacak şekilde tarihe bir not bırakıyor ve gelecek nesillerin okumasını sağlıyor. Bu notları okuyacak ücretsiz site ileriki zamanda sitesine eklenecek.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=notes.date.sat.datenotes

furkiak tarafından 02/Şub/19 01:33 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Tayibi biz çektik sefasını siz sürün :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu dünya Sultan Süleyman'a bile kalmadı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

Ne yaptiysak uyandiramadik kusura bakmayin...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Din ve siyasetten uzak durun, kendi hayatınızı yaşayın başkaları için değil, bir sistem var bunu farkedip yıkın ve yeni dünya düzeni kurun, 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Bencil olmayın 

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Kesin bilgiye dayalı sonuçlar veren bir yalan makinesi icad edilene kadar hiç kimseye inanmayın.

Gözlemlemek aklın işi. İnanmak aptalın işidir.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Asgari ücrete zam istiyoruz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ne doğal kaynak ne su ne de temiz hava bırakıyolar size. gırtlağınıza kadar cehalet yarağını almış durumdasınız. tanrı sizi korusun. ya da korumasın amk insanlık hep zarar ziyan.

ama ben yine de ayıp olmasın diye bizim binanın temeline kenevir tohumu koydum biraz. haydi selametle.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ez ez tmm tmm

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

boşuna eceli beklemeyin kafanıza sıkın

Toplam Hit: 4445 Toplam Mesaj: 35
android date notes mobil