folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tarihi Bitmeye Yakın Gıda Ürünleri

Tarihi Bitmeye Yakın Gıda Ürünleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

bi kere de 4 tane nar aldım, dördü de çürük geldi, parçalanmış halde iade ettim migrosa gidip. hiç ses çıkarmadan aldılar

Bu resmen hırsızlık sanki? 

Şerefsizliğin daniskası :))

Aklıma gelmişken söyleyeyim, zamanında kuruyemiş imalatında çalıştım. Marketlerdeki paketli kuruyemişten zinhar almayın, aynı gün üretilip mağazaya gelse bile almayın. Gidin kurıyemişçiden tadarak bakarak alın.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

bi kere de 4 tane nar aldım, dördü de çürük geldi, parçalanmış halde iade ettim migrosa gidip. hiç ses çıkarmadan aldılar

Aklıma gelmişken söyleyeyim, zamanında kuruyemiş imalatında çalıştım. Marketlerdeki paketli kuruyemişten zinhar almayın, aynı gün üretilip mağazaya gelse bile almayın. Gidin kurıyemişçiden tadarak bakarak alın.. 

nasil  haram parayı cocuklarina yediriyorlar. yazık bu millete

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

nasil  haram parayı cocuklarina yediriyorlar. yazık bu millete

Bizim patron çocuğuna audi a6 aldı, kendine bmw motosiklet aldı. Çatır çatır yiyorlar parayı, hiç kafanı yorma.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bunlar zaten yıllardır olan olaylar , migros eskiden çok yapmazdı kipa da vardı bu skt si geçmiş ürünleri indirimli satmak aslında güzel birşey günlük alışveriş yapıyorsanız ve hemen tüketecekseniz sıkıntı yok

ama migros un kipayı alması ve markayı kapatması ile bu kültürü önce onlar sonra a101 uygulamaya başladı. 

herşey para ile ilgili nihayetinde

migros un kâr marjı kategorisine göre değişmek ile birlikte gıda ürünlerinde yüzde 5-25 arası değişiyor

adam o ürünleri toplayıp iade etmesi maliyet oparak o kâr marjını geçince iade yerine o tutar kadar kısmını indirim uyguluyor sizde ne güzel yüzde 50 indirimli sucuk veya dondurma diye atlıyorsunuz.

yapacak birşey yok 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

bunlar zaten yıllardır olan olaylar , migros eskiden çok yapmazdı kipa da vardı bu skt si geçmiş ürünleri indirimli satmak aslında güzel birşey günlük alışveriş yapıyorsanız ve hemen tüketecekseniz sıkıntı yok

ama migros un kipayı alması ve markayı kapatması ile bu kültürü önce onlar sonra a101 uygulamaya başladı. 

migros un kâr marjı kategorisine göre değişmek ile birlikte gıda ürünlerinde yüzde 5-25 arası değişiyor

adam o ürünleri toplayıp iade etmesi maliyet oparak o kâr marjını geçince iade yerine o tutar kadar kısmını indirim uyguluyor sizde ne güzel yüzde 50 indirimli sucuk veya dondurma diye atlıyorsunuz.

yapacak birşey yok 

migros eskiden skt si yakin bazi seyleri ceyrek fiyatina falan satiyodu. tavuk nugget almistim 1-2 kere bu sekil. ertesi gun gidip "ya ben bunlari aldim ama skt leri cok yakinmis degistirebilir miyim" diyip yenileriyle degismistim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

yapacak birşey yok 

migros eskiden skt si yakin bazi seyleri ceyrek fiyatina falan satiyodu. tavuk nugget almistim 1-2 kere bu sekil. ertesi gun gidip "ya ben bunlari aldim ama skt leri cok yakinmis degistirebilir miyim" diyip yenileriyle degismistim

karfur da benzer uygulama yapıyor ancak tarihi az kalanlar için farklı barkod uyguluyor. geçenlerde pepsileri yarı fiyatına satıyorlardı, market girişine koymuşlar, tabi 1-2 hafta süresi kalmış, gidip arka taraftaki raflardan aldım, kasada yarı fiyat çıkmadı, dedim indirimde değil miydi bunlar, indirimde olanlar ön taraftakiler dedi.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tarihi biten ürünler için yurtdışında belli bir alışveriş limitinin üstünde alışveriş yapanlara promosyon olarak verme muhabbeti var diye okumuştum. 

Müşteride 0 euro etiketini okumak ego tatmini yapıp markete bağlılık duygusu oluşturuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Toptancılarda da genelde stt yakın olan ürünler bulunur.. Biraz da uygun olur fiyatı..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 1692 Toplam Mesaj: 19
süt