folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tariqat-Ül Tahribat‘ In İlkeleri???

Tariqat-Ül Tahribat‘ In İlkeleri???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------

bu siteyi 2005den beri takip ediyorum

basşka hiç bir şei bu kadar uzun sure devam ettirmemiştim

aynen...

en uzun soluklu takıldığım siteler google 1 tbt 2 :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ne kadardır takip ediyorum bilmiyorum... milenyum civarıydı...

şeyhin tarifiyle bir program kırmıştım...

zaferin aslında şa'şaalı öyle filimlerdeki gibi coşkun bir biççimde yaşanılmadığını anlamıştım bir kez daha

sıradan bir duygu durumu ama birşeyi yapabilmenin de huzuru...

Paylaşıma saygı

Gereksiz üyeliğe ret

Düşünceyi açıklayabilme özgürlüğü ( bazı müritler dayanamasa da ..)

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

6gb veritabanı,ühüm

Bu mysql mu accesse mi acep?

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Garip bir ortam burası,keyfini çıkarın :D

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:

6gb veritabanı,ühüm

Bu mysql mu accesse mi acep?

mssql .. bakma sen onlara.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Sorunun cevabı çeşitli...

Ama mevcut durumdan, sitenin ücretsiz olması, üyelik olmadan herşeyin görülebilmesi, insanlara temiz eteği havalandır ödülü kap, download için 450 saat bekle, emeğime saygı göster yoksa üzerine tükürürüm tarzı saçmalıkların olmamasından, her gün en az 4 saatimi bilgisayar başında, log okuyarak, server kontrol ederek, güncelleyerek, kod yazarak, düşünerek araştırarak geçirmemin, mahkemelere girip çıkmamızın, hakimlere dert anlatmamızın, avukatlarla uğraşmamızın tek ama tek sebebi

6 gb a yaklaşan bir veritabanı, yüzbinlerce mesaj ve üye var...

1 . Ben uğraşmazsam, aytek uğraşmazsa, deca uğraşmazsa, recep uğraşmazsa, under uğraşmazsa, gladio uğraşmazsa daha o kadar kişi uğraşmazsa, bu site kapanırsa, bu kadar veriyi yazan uğraşan tartışan adamların bu sitede geçirdikleri sürenin hakkının hesabını kim verecek?

2. İstatistiklere bakıyorum, eleman windows 2003 cd key yazıp gelip bu siteden key almış, 2008 serverı nası güncelleyeceğini bu siteden öğrenmiş, c4 nası yapılır ona bakmış, hastalığı olmuş buradan bakmış sağlığı omluş buradan incelemiş, bligisayarı acılmamış forumdan okumuş, kod yazammamış buradan öğrenmiş, ödev vermişler benim dökümanı okumuş, ghost atamamış arkadaşınkini okumuş, bunların her birisi 1 insanın işine yaramış, günde 18 bin tekil hit var, bunun en az 5 bini bişeyler aradığı için giriyor bu siteye, bu adamların takıldığı bi yerde eğer yardımcı olabilmişsek bunun mutluluğu sevabı iyiliği huzuru herşeye yeter...

Üstelik biz bu işi cok büyük bir enteresanlıkla %95 oranında tarafsızlıkla yönetiyoruz ve yapıyoruz... insanalr taraflı davrandığımızı düşünüyor belki, ama farkında değiller kimin taraflı olduğunu, her 24 saatte 1000 kişi login oluyor bu siteye kendi kullanıcı adı ve şifresi ile, herkez mutlu huzurlu giriş cıkış yapıyor...

Dalımızı Kesenin Ağacının Kökünden Sökeriz, bu sitenin 9 yıllık sloganıdır, şu aralar bunun etkisini forum üzerinde direk görmüyor olabilirsiniz fakat unutmayınızki, 5651 sayılı bilişim kanunumuz var :)

Aytek ki, 99 yılında kendisine küfür eden adamı 2009 yılında hala sikmeye calışır, sağını solunu hackler, ben ben olsam, kesinlikle bize sataşmazdım, çünkü boş adamız ne zaman ne yapacağımız belli değil...

Düşmanın eskisi eskiden vardı zaten, onlarda bizi biliyor bizde onları bliyoruz...

Hedefde amaçta yazıda yazıyor işte, daha fazlası için, bknz : http://www.tahribat.com/Folder-Tahribat-Com-Acik-Kapilar-Onunde-23/

Hocam mahkemeler galiba kanunları ezberlemeye yöneltti.. :)
    Bu arada bence bu forumun kuralı adam gibi davranma... Hayvanlık vb. unsurlara yer yok üye olduğumdan beri çok şükür gayet mutluyum.. Ve genelde sıkıntı yaşayanlar , Diğer forumlarla karıştırıp saçma sapan mesaj,yorum vs. yapıyor ondan...

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Walla tek bir ilkem wardır eğer a kişisi bu siteye bir zarar vermiş,hakaret etmişse o a kişisine yol su köprü olarak dönmediği vukuuuatım olmamıştır. Yıllardır bu sitedeyim en eski adminlerdenim bir kişi yokturki bu sitenin bir dalını kırmış cevabı verilmemiş olsun :> cevap verme komitesindeniz kısaca:>

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Tahribat-Com-Changelog-36910/15/#1066754

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

kralsam bunu yazdı:

Bu arada bence bu forumun kuralı adam gibi davranma... Hayvanlık vb. unsurlara yer yok üye olduğumdan beri çok şükür gayet mutluyum.. Ve genelde sıkıntı yaşayanlar , Diğer forumlarla karıştırıp saçma sapan mesaj,yorum vs. yapıyor ondan...

En son aralıktaki mahkemede ankara adliyesinde avukat bey diye seslenmeye başlamışlardı hocam :)

Okuya okuya öğreniyosun :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

kralsam bunu yazdı:

En son aralıktaki mahkemede ankara adliyesinde avukat bey diye seslenmeye başlamışlardı hocam :)

Okuya okuya öğreniyosun :)

Hoca profildeki resim ne ya,bayramlarda kasaplıkta mı yapıyon yoksa :D

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 6844 Toplam Mesaj: 42