folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tartısma Baslıyor. Cudi,Gabar,Karanlık Dağ, Kimyasal V.B Kullanımı

Tartısma Baslıyor. Cudi,Gabar,Karanlık Dağ, Kimyasal V.B Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:
    -----------------------------

Avira bunu yazdı:
    Burada bazılarını hayretler içerisinde izliyorum kimisi diyor uzlaşılmalı masaya oturulmalı o kadar gülünç bir durumki benim genelkurmayım allahın eşkiyasınla masayamı oturacak ? ne kadar saçma sapan düşünceler bence kimyasal kullanılmalı en kökten çözümdür.Kimseye bundan sonra acınmamalı bir söz vardır acırsan acınacak hale düşersin diye sallıyacan bunlara ne tür bomba varsa Saddam zamanında sallıyodu tertemiz yapıyodu :D tabi bazılarının işine gelmedi astılar.Kimiside diyoki dağlardaki köylü halk ölürmüş yok canımmmm onlarda bizi çok seviyoya PKKnın yiyeceklerinin büyük bir kısmı o köylerden karşılanıyo haberin varmı senin ? hatta bombalar atılırken yönetici kadrosunun bir kısmıda bu köylere karışıp zarar görmüyo bundan haberin varmı ? burda böyle bilgisizce oradakiler zarar görürmüş zaten ordakiler PKK yı besleyen herifler neyi PKKlı değil saçma sapan konuşmayın lütfen...

dağdaki halk pkk ya vergi veriyo demişin çok doğru.. dağı ovası değil doğuda şirketi olanlar bilir...pkk alabildiği her yerden haracını alır.. güzellikle değilse zorla alır.. halk pkk aşığı olduğuna vermiyor vergiyi.. ben pkkya vergi vermek zorunda kalan bi arkadaşımdan birebir kendi ağzından dinledim olaylar bildiğiniz gibi değil.. çok başka şeyler dönüyor..

Artık o kadarını bilemicemde ben diyorumya eyer zarar görmek istemiyorlarsa dağdaki köylüler Irak'a gitsinler :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    Omnuarliti bunu yazdı:

Avira bunu yazdı:
    Burada bazılarını hayretler içerisinde izliyorum kimisi diyor uzlaşılmalı masaya oturulmalı o kadar gülünç bir durumki benim genelkurmayım allahın eşkiyasınla masayamı oturacak ? ne kadar saçma sapan düşünceler bence kimyasal kullanılmalı en kökten çözümdür.Kimseye bundan sonra acınmamalı bir söz vardır acırsan acınacak hale düşersin diye sallıyacan bunlara ne tür bomba varsa Saddam zamanında sallıyodu tertemiz yapıyodu :D tabi bazılarının işine gelmedi astılar.Kimiside diyoki dağlardaki köylü halk ölürmüş yok canımmmm onlarda bizi çok seviyoya PKKnın yiyeceklerinin büyük bir kısmı o köylerden karşılanıyo haberin varmı senin ? hatta bombalar atılırken yönetici kadrosunun bir kısmıda bu köylere karışıp zarar görmüyo bundan haberin varmı ? burda böyle bilgisizce oradakiler zarar görürmüş zaten ordakiler PKK yı besleyen herifler neyi PKKlı değil saçma sapan konuşmayın lütfen...

dağdaki halk pkk ya vergi veriyo demişin çok doğru.. dağı ovası değil doğuda şirketi olanlar bilir...pkk alabildiği her yerden haracını alır.. güzellikle değilse zorla alır.. halk pkk aşığı olduğuna vermiyor vergiyi.. ben pkkya vergi vermek zorunda kalan bi arkadaşımdan birebir kendi ağzından dinledim olaylar bildiğiniz gibi değil.. çok başka şeyler dönüyor..

Artık o kadarını bilemicemde ben diyorumya eyer zarar görmek istemiyorlarsa dağdaki köylüler Irak'a gitsinler :)

sen olsan  ıraka mı giderdin?

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:
    Avira bunu yazdı:
    Omnuarliti bunu yazdı:

Avira bunu yazdı:

sen olsan ıraka mı giderdin?

Kuzey ırak'a giderdim gitsinler barzoşla yaşasınlar ne bilim yani ortadoğu uzmanı değilim :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    kimyasal başlıklı füze roket felan kullanmasalar bile hardal gazı kullanıolardı mağaralarda ama pkk basına bildirince ab, nato insan hakları diye zırvalıcağından artık kullandıklarını sanmıyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Cenova Anlaşması'nda yasaklanmıştı Hardal Gazı .

Ama anlamıyorum , bu PKK'lılar asker değil , insan değil . Bebeği öldüren adam insan mı yahu ?! Öldürebildiğin kadar acıyla gebert . 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phantomxx
    phantomxx's avatar
    Erkek
    pkk gibi bi avuç bok için bu kadar masrafa girmeye gerenk yok bence bunlar neki ülke savaşımı yapıyoz bu kadar techizata gerek yok ama saklandığı için ipneler havadan bombarduman arada bi sıvıştırmak eyidir dewamm

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Yada bir dakika bile çıkmazsın akıldan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    azrail_baba bunu yazdı:

bilen bilir hiç bir politik veya siyasi konuda yorum yapmam

Hiç bir şekilde savaş çözüm degildir.Oturup konuşulup tartışılıp uzlaşılmalı yoksa asla pkk bitmez bugun orası nekadar bombalansada oraya atılan her kurşun fakirin cebinden çıkıyor hernekadar milli gelir artmış gözüksede afrika gibi bir ülkeyle açlık konusunda neredeyse yarışıyoruz bugun gabar cudi bombalandı elektrige yuzde 20 zam geldi ve bunun gibi nice olay var savaş her zaman fakire gemiyi önce fareler terkeder tıpkı zenginler gibi ondan sonra ne olursa fakire olur bu anca siyasetle bitirilir onun için bence ne kimyasal kulanılsın nede mehmetçiklerimiz daglarda ölsün 
    Taa kaç sene önceden beri her türlü şerefsizliği yapıp, genç delikanlılarımızı gazi veya şehit yapan şerefsiz oçlarını dağda bombalayıp yerin dibine gömerken pkkyı muhattap alıp masaya oturacan, konuşacan, uzlaşacan ?
    Bence pkk nın arkasındakilerle konuşulmalı. amerika ile. Veya antioksidanın dediği gibi kürt nüfusunu durduracan. Dağdaki malları TSK domaltıyor zaten. En ufak bi gösteri de yürüyüşte saracan mermiyi. Bak daha bişe oluyo mu.

konuya gelince bence kullanılmamalı.
    fivestar ın dediklerine katılıyorum

fivestar bunu yazdı:
    Şerefmi ? arkadan vurmak mı ? bu lafları yazan arkadaşlar birdaha düşünsün derim biz şanlı tarihimiz boyunca zaten böyle birşey yapmadık yapmayızda burda tartışma yapılıyor fakat teroristler tsk için bir  cocuk oyunudur ve bu oyununda bir kuralı oldugunu zannetmiyorum cünkü birileri bizimle oynuyorsa(abd) ki bu belli. yoksa 2 tane capulcuya atıcak kadar değmez bile

Zamanında turanlaştırma çalışmaları yapıldıda ne oldu ? Bugun turkiye onun ceremesini çekiyor uzlaşılmasın savaşılsın diyen zihniyete hiç bir anlam veremiyorum.oraya atılan her kurşun sizin cebinizden vergi olarak çıkıyor yoksulluk sınırından haberiniz yok yada sanırım sizin tuzunuz kuru yakında evinizin önüne koydugunuz arabadan bile vergi alınacak bunlar neden dolayı oluyor sanıyorsunuz herne olursa olsun pkk ile uzlaşılmalı görüşündeyim.Bu yuzden Turgut özal öldürülmedimi pkk bitirecekti ama amerika izin vermedi kürtler amerikanın onları kullandıgını bilmiyor mu?Biliyor buda çıkar çatışmasıdır

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aslında ABD nin taktiği uygulamamız lazım yani temizlik  (tamamen yok etme)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:

Avira bunu yazdı:

Ohhhooo Sana kalsa Türkiyeyi bile kavurmak lazım ya Allahtan Sana kalmıyor, Oradakilerin hepsimi Pkk yı besliyor, Hem Besleyen ile Beslemeyeni Ayırmak Ayrı tutmakda sistemin Bir Olmazıdır, Ne demek yahu Çılgınca Orayı Kimyasal ile Tahrip etmekmi Hiç Doğru değildir. Pkk yı Yoket Besleyenler Artık Besleyecek bir şey Bulamayacak hem Pkk ne Malüm oradakileri Haraca bağlamamış onada Eminmisin.

Bana kalsa Türkiyeyi kavurmakmı ? nerden çıktı ben böyle bir ırkçılıkmı yaptım ? Ne kavurması ben onu anlamadım.Zaten oralar abuk sabuk yerler bide mehmetçiğimizi oraya yollayıp köylere sen busun sen şusun diyip ayıracak bir halmi var ? her delik terorist kaynıyo bizimkiler oraya gidince köylülerin silahlandırılıp üzerimize saldırıltılmayacağı ne malum ? yani biz şimdi oraya gidip tek tek seçicekmiyiz onlarlamı uğraşcaz ? çok zarar görmek istemiyorlarsa Irak'a gitsinler bizi entere etmiyo neden enterese etmiyo yıllarca ülkeme zarar vermiş doğudaki öğretmenleri kaçırmış doğunun cahil kalmasını sağlayıp sonra beyinlerini yıkayan daha sonra kundaktaki bebeğe kurşun sıkan benim dedem ananem yaşındaki kişileri vurarak öldüren kişilerin bulunduğu yerimi düşüncem ??? İsrailin 3 askeri öldü diye bütün ülkeyi bombalıyo haberin varmı ? İsrail valla hiç bakmıyo bu normal vatandaşmış bu bize kurşun sıkmış diye ? Amerika zamanında düşündümü Japonyaya bomba sallarken ?

Anlatamadım ifadeyi net olarak, Tabiki Türkiyeyi kavurmak demek istemedin Canım biliyorum onu, Vede Tabiki Mehmetçik orada Kapı kapı dolaşmamalı bunada Eyvalla, Ama Bilader sende baya bi karman çorman demişsin yahu, Oradakiler Zorla vergilendirilmiş olabilitesi olan insanlardan da müteşekkil olabilir, Bu Mümkündür vede orada Aileler İkamet ediyor, Vicdanen Aileleri Yoketmekten Kasıt Sözler demişsin Kaldırabilirmisin diyelimki elinde ve Yapmak için Düğmeye basması gerekende Sensin yinede Basarmısın yahu. Çözüm nedir Çözüm Mehmetcik Oradaki Pkk Yı Söküp atacak. Çözüm budur. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 10753 Toplam Mesaj: 80