Taşikardi Adlı Kısa Filmim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

kurgu güzel anlatı gayet açık giderken abartılı oyunculuk anlatılmak isteneni bozmuş. adamın kadını gördüğü yerde ufak bir aks atlaması var genel kurallara pek dikkat edilmeden çeklmiş ve kameranın sürekli haraketli olması hoş olmamış duruma göre değişiklil göstermesi gerekirdi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

İlk filminde de seçe seçe morg sahnesi mi seçtin .)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

uşak yokmu?

edit : hee sen yapmışsın açık konuşmamı istersen alıntı yap :)

DJ_Alper tarafından 01/Tem/16 19:24 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

kurgu kötü. kesip kesip koyulmuş. bi düzeltseydin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esriko
    esriko's avatar
    Dişi
    Tayga bunu yazdı

İlk filminde de seçe seçe morg sahnesi mi seçtin .)

Evet hayalimdi otopsi salonu 😂

"Acı, parmak izi gibidir..." Travma
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esriko
    esriko's avatar
    Dişi
    PsychoDawn bunu yazdı

kurgu güzel anlatı gayet açık giderken abartılı oyunculuk anlatılmak isteneni bozmuş. adamın kadını gördüğü yerde ufak bir aks atlaması var genel kurallara pek dikkat edilmeden çeklmiş ve kameranın sürekli haraketli olması hoş olmamış duruma göre değişiklil göstermesi gerekirdi.

Aks atlaması çok göze çarpıyor evet.. hareketli olmasını ben istedim açıkcası sabit olmasını pek sevmiyorum.. teşekkür ederim eleştirileniz için :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esriko
    esriko's avatar
    Dişi
    angels_demos bunu yazdı

kurgu kötü. kesip kesip koyulmuş. bi düzeltse..ydin 

Çekim hatalarından ötürü, hatta çoğu zaman otopsi salonunun bazı yerlerini kapamak amaçlıydı zira yedi senedir kapalı bir salondu..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esriko
    esriko's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı

uşak yokmu?

edit : hee sen yapmışsın açık konuşmamı istersen alıntı yap :)

Elbette dinliyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Genel olarak çok sıkmıyor ama beni en çok rahatsız eden ses olayı idi. Ortam sesleri yüksek konuşma sesleri az ve mekanın yapısı gereği eko oluyor. Biraz daha güzel bir mikrofon ile (ne ile çektiniz bilmiyorum ama dslr kameralar için bile dışardan takılabilen güzel mikrofonlar var uygun fiyata) çok daha başarılı sonuçlar alınabilir.

Bir de özellikle koridorlardaki karanlık sahnelerde oyuncuların yüzleri hiç belli olmuyor. Orada ortamın karanlığı ile oyuncuların görünürlüğü arasındaki dengeyi iyi kurarsanız görsel açıdan daha tatmin edici sonuçlar çıkacağını düşünüyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Radyo Tv bölümünden mezun olup video en boy oranını bozmayı nasıl başarıyorsunuz ya :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 3110 Toplam Mesaj: 35
kısa film taşikardi