folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Taşınır Monitör Kullanan Var Mı ?

Taşınır Monitör Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam benim arkadas da heme lenovonun kinden, hem asus'un kinden var. dişarida kullanmak pek kolay olmuyor diyor ama evden ofise ofisten işte sunum yapacağı yere vs taşımada sorun yok. Cafede bir seye bakmaya cikartmak zor geliyor dedi.

Sen de macbook kullanıyorsun.. git bi ipad al 12-13 inc olanlarından işte onu duet screen ile monitor olarak kullan. cok işlevsel. ben kendim öyle kullanıyorum. wifi hem kablolu sorunsuz calisiyor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rakkoc bunu yazdı

Hocam benim arkadas da heme lenovonun kinden, hem asus'un kinden var. dişarida kullanmak pek kolay olmuyor diyor ama evden ofise ofisten işte sunum yapacağı yere vs taşımada sorun yok. Cafede bir seye bakmaya cikartmak zor geliyor dedi.

Sen de macbook kullanıyorsun.. git bi ipad al 12-13 inc olanlarından işte onu duet screen ile monitor olarak kullan. cok işlevsel. ben kendim öyle kullanıyorum. wifi hem kablolu sorunsuz calisiyor.

çok pahalı be

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

https://vm.tiktok.com/ZSeNSAMco/

tiktokta gördüm aklıma direkt bu konu geldi. Çok güzel ama çok paradır muhtemelen 🤔 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

geldi bugün, alet baya hafifmiş. laptop hizasında kaldığı için laptopa ikinci monitör yapınca çok güzel oldu. normal monitör yukarda kaldığı için ergonomik olmuyordu.

kullanmadığım zamanlar kaldırırım diye düşünüyodum ama masanın ucuna itince çok az yer kaplıyor, kaldırma gereği duymadım.

iyi yanları: 

- baya hafif

- yanında gelen taşıma kılıfı çok güzel, buna başka kılıf bulup onu macbook için kullanmayı düşünüyorum.

- arkasında duvara vs montajlamak için vida delikleri varmış, şu an bişey düşünemedim ama işe yarar bu delikler

- paneli kaliteli ve mat, göz yormayan kaliteli panellerden

kötü yanları: 

- 2 tarafta birer tane type c girişi var. insan bitane normal usb koyar şuna, hub gibi kullanayım di mi ? 

- çok parmak izi tutuyor, sadece ekran değil kasasında da nereye dokunsam parmak izi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1401 Toplam Mesaj: 15
usb monitör