folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatil İçin Fikir ?

Tatil İçin Fikir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

emre_gss bunu yazdı:
    -----------------------------

PoLLBuLL bunu yazdı:

hocam otel arıyosan reklam gibi olmasın ama muz hotel var girişinde denize 0 çok da temiz ve güzel bir hotel

evet muz otel iyidir..Ama o kadar övülcek bir otel değildir.. :))  Tam merkezde olursanız sizin için daha iyi olur..barlardan geç saatte çıktığınızda taksiye daha az ücret verirsiniz..

hocam 3 yıldır bitek oraya gidiyorum başka yerleri bilmediğim için orayı övdüm :D . ama sen oralısın, o yüzden her dediğine katılıyorum

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

biz 2 günlüğüne zevke gitioz saten öle 1 hafta felan kalmıcaz !!! komnuyu kilitlediğim içü üzgünümde onu neye göre ayarlıcaz ?

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:

arkadaşlar biz temmuz sonu tatile gitmeyi planlıyoruz 5 kişiyiz Alanyayla - Kşadası arasında kaldık hiç gitmemiştik buraralara siz olsanız nereye giderdiniz bu 2 yerden başka yer sölemeyin tercih olarak 2 şıkkınız var hangisini seçerdiniz ?

konuları gereksiz yere kitleyenler banlanıcaktır, banlamamaya özen gösteriyoruz, sizde gereksiz iş yapmamaya gösteriniz !

kuşadası bana 1 saat uzaklıkda nereden baksan ayda 2 defa gidip geliyorum bu şıkkı hiç duymamış olayım dogru alanya :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Sana açık ve net söylüyorum hocam Alanya 2000 yılından sonra bitmiş bir tatil yeridir.2000 yılından sonra ülkede ne kadar ipsiz sapsız adam var Alanya'ya geldi.Canım güzelim iskeledeki barlarda bunlardan nasibini alarak ayıların uğrak yeri oldu.Ben İstanbulda oturuyorum.Ama 10 yıldır Alanyada yazlığımız var.Burada öyle bir yapılaşma olduki artık tatil cenneti olmaktan çıktı.Her taraf bina kaynıyor.Her tarafında ayrı serseri dolu,barlar sokağına insen gülcüler peşine takılır,etraftaki beyaz atletli siyah çoraplı göbeğini kaşıyan ayılar yanındaki kızlara bakar,bara girersin ayılar yanındaki kızların etrafını çevirir.Bunlardan dolayıda yazlığımızı satmaya karar verdik.Çünkü Alanya eski Alanya değil.O anlatılan barlar sokağındaki mekanlarada takılma eğer kaliteli bir yer arıyorsan Summer Garden'a gidersin.Barlar sokağındaki ayı kaynayan barlardan medet umma yani.Ben Kuşadasınada gittim.Bence Kuşadası daha kalitelidir.Alanya'ya gelirsen bolca küfür edersin.Bence hiç uğrama hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

alanya hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
Toplam Hit: 2308 Toplam Mesaj: 16