folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatile Gideceğiz, Tecrübeli Mürid Lazım

Tatile Gideceğiz, Tecrübeli Mürid Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

ölüdeniz'e gidiyosanız kelebekler vadisine de uğrayın. fethiye'de de bodrum'da da birer kere yat turuna çıkın paranız yeterse, en zevkli şeyler onlar.

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayatımda o kadar yere gittim marmaris kadar iyisini görmedim önümüzdeki 10 sene tek tatik yerim

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, ben de yıllık iznimde deniz ve yeşilin bol olduğu bir yere gitmeyi düşünüyorum.

1) Balıkesir

2) Muğla

3) Antalya

Tercihlerim arasındadır. Balıkesir güzel diyorlar (geçen yıl günlük ev kirası 40 lira.). Yerleşkesini internetten gördüm güzele benziyor.

Sizlerin tavsiyelerinizi alayım.

Nerede, fiyat vs..

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Arkadaşlar, ben de yıllık iznimde deniz ve yeşilin bol olduğu bir yere gitmeyi düşünüyorum.

1) Balıkesir

2) Muğla

3) Antalya

Tercihlerim arasındadır. Balıkesir güzel diyorlar (geçen yıl günlük ev kirası 40 lira.). Yerleşkesini internetten gördüm güzele benziyor.

Sizlerin tavsiyelerinizi alayım.

Nerede, fiyat vs..

hocam balıkesir her sene gittiğim yerdir en iyi denizin olduğu yer kesinlikle erdektir. inanılmaz ucuzdur ben gittiğimde çadır kampta kalıyorum genelde orada camping yeri var... antalya pahalı ama muhteşemdir her yeri özellikle kemer tarafı ve manavgatta rafting maceraları ile can buluyor :) 

mettoman hocam mersin gezisini 2 sene önce yaz okulunda yaptım mersin adana gezdik geçen sene tamamen tüm antalyayı gezdik şimdi sıra muğla azıcık antalya ve izmir :) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

3 gün önce muğla fethiye ölüdeniz kelebekler vadisindeydim.gerçekten gidilmesi görülmesi gereken bir yer süper süper.Mutlaka gidin derim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kuşadasına gitme :<

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu sene saklıkent e gitmeyi düşünüyorum. Muğladaki saklıkent. Sonrasında Datça ya... Daha sonra memlekete gidicem bi ailemi göreyim. Oradanda dönüş tabiki istanbul =)

Saklıkentte bungalow odalar (ahşap evler) var. Orada 2 kişilik oda 80-90 tl. Üstelik kahvaltı ve akşam yemeği dahil :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Konuyu hortlatıyorum hocalarım.

tatile gidiyorum 2 :) 

ama bu sefer daha kapsamlı bi tur.. Rota şöyle;

istanbuldan çıkış, samsun, ünye, fatsa, ordu, trabzon, rize, erzurum, ağrı, doğubeyazıt, van, mardin, diyarbakır, şanlıurfa, gaziantep, hatay, adana, mersin, antalya, muğla, aydın, izmir, manisa, balıkesir, bursa, sapanca ve geriye istanbul..

araç mevcut, mazot sıkıntı değil, konuda görüldüğü üzere sahil şeridini yani mersin ç.kale arasını daha önce gezdim :) yani akdeniz ege arası değilde karadeniz ve doğuda hocam şunları şunları yapmadan dönme dediğiniz neresi veya nereler var, bilgili ve gezmiş tecrübeli mürid varmıdır ??? :)  

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

up.... 

Toplam Hit: 7062 Toplam Mesaj: 31