Tavada YILANNNNN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    yoqh bea ne balığı a.q kesin yılandı yılan hehe nihahahahah

!!! ---Biomedical Technician---!!! .."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu arada bu hiç bitmeyen hikaye diye bi zımbırtı varya ona nasıl hikaye ekliicesss yardım eder msiinz?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    O hikaye bitmezz abi :d ..baq şimdi eleman okumaya başlıyosun... önce ortaya bi bir iki cümle ve ayşecik diye masum mu masum bi kız atılmış.. sonra her mürid ayşenin başına gelmesi muhtemel şeyleri yazar ve sonra bi yerde bırakır iki seçenek yazar hikayenin devamı için .. sonra ki, mürid seçeneklerden birini seçer devam ettirir.. tekrar iki seçenek atar ortaya diğer müridte ordan alır devam ettirir.. zincirleme devam eder hikaye bitmez yane.. oku anlarsın zaten.. haa olay ayşeyle de kısıtlı sınırlı deil tabe.. hayata dair her bi şey/boq var.. :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Adı üstünde zaten.Bir ara topluca yapacaktık da yalan oldu..Çok güzel ama millet pek ilgi göstermiyor nedense.Saçma şeyler yazmayın veya hikayeyi bitirmeyin de ne pok yerseniz yiyin :)

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    hajaa hikayenin bitmesi diye bi olay olamaz zaten..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    nihahaha

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    might
    might's avatar
    Erkek
    ya olm ne gerek var boşu boşuna tüpü harcıosunuz ne güzel eskiden ateş mi varmış çiçii yiin işte daa güzl oluo(denedim sağlıklıda)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nemesis
    Nemesis's avatar
    Erkek
    nihahaha abi ya bu ne böle midem ağzıma geldi keşkem annatmasaydım :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Nemesis bu ne olum nihahahahah yazıp durmuşsun.

tamam yeni bi gülme bulmuşsun güzel ama .okunu çıkarmışsın bu kötü :) nihahahahaahh
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    YILANNNN git öğrende gel başlık açmayı
Toplam Hit: 10849 Toplam Mesaj: 54