folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Tavsiye Ediyorum: English Central | 1 Ağustosta Zamlanıyor

Tavsiye Ediyorum: English Central | 1 Ağustosta Zamlanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Preply'de fena değil. Referans linkininiz paylaşarak bedava ders kazanabilirsiniz. Mesela aşağıdaki linkten üye olursanız bana bedava ders geliyor. Size de %70 indirimli oluyor ilk ders.

https://preply.com/tr/?pref=NDgxMDA5MA==&id=1659209613.964838 

affetmez tarafından 30/Tem/22 22:36 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

3 aylık paket almıştım bende fakat sadece tek bir derse girdim vakit olmadı sonra bir gün telefon çaldı arayan englishcentral müşteri hizmelerinden bi kadın otomatik olarak paketiniz yenilenecek aktif olarak kullanmadığınız için isterseniz iptal edelim dediler. takdir ettim valla başka firma olsa siklemez keser ücreti.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

böyle şeyleri zamanında çok aradım bulamadım. böyle yerlerde denk geliyor inceden gıcık oluyorum. resmen hayatın sen bakarken soyunamaıyorum demesi gibi neyse ay sonuna doğru alayım

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

böyle şeyleri zamanında çok aradım bulamadım. böyle yerlerde denk geliyor inceden gıcık oluyorum. resmen hayatın sen bakarken soyunamaıyorum demesi gibi neyse ay sonuna doğru alayım

haha yarın zamlanıyor hocam ona göre al. yeni fiyatlar nasıl olur bilemiyorum.

1 kişi almış sanırım buradan hayırlı olsun arkadaşa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

Merhaba hocalar.

Malum ülke gündeminden, ekonomisinden, mültecisinden dolayı herkes kendini yurt dışına atma derdinde. O yüzden bu ara cambly, english ninjas gibi platformlara talep tavan.

Fakat ben deneyip memnun kaldığım başka bir platformu size tavsiye ediyorum. O da EnglishCentral.

Fiyat ve performans olarak diğerlerinden çok daha iyi. 1840TL'ye 3 ay boyunca haftada 5 gün 25'er dakika ders alabiliyorum. 25 dakika az gelmesin çünkü sizi terletmeye yetiyor.

Hocalara gelirsek...

Hocalar Filipinlerden. Fakat diğerlerinden ayrıldığı nokta Cambly ve English Ninjas'ın aksine hocaların çoğu İngilizce üzerine üniversitede eğitim almış ve Filipinlerin eğitim sistemi İngilizce olduğu için de %90 aksansız ingilizce konuşuyorlar. %10 payı da bana denk gelen 1-2 tanesine veriyorum ki aynı yorumları sözlükte veya diğer platformlarda görebilirsiniz.

Ayrıca içeride ekstra olarak kelime öğreticisi ve ders materyalleri var. Ki diğer platformdaki hocalar da bunları öneriyormuş duyduğum kadarıyla. Bu materyaller ücretsiz. Para ödemeden de faydalanabilirsiniz.

Konuyu açma sebebim 1 ağustostan itibaren fiyatlara zam gelecek. Belki yararlanmak isteyen müritler olabilir.

Referanslı link paylaşmanın yasak olduğunu biliyorum fakat referans linki üzerinden giderseniz %20 indirimli fiyattan alabiliyorsunuz. 3 ay ve üzeri üyelik yaparsanız da sistem bana 2 hafta hediye ediyor.

%20 indirimli satın almak için referanslı link

İndirimsiz Referansssız Link

Kafasında soru olan müritlere sistemi 4 aydır kullanan biri olarak buradan yardımcı olabilirim.

Filipinler'de yaşayan insanların İngilizcesi dünya ortalamasının üstünde. Bir de Filipin aksanı diye bir şey yok, Filipinliler gayet akıcı konuşuyor.

Bu tarz uygulamalar ile zaman kaybetmek yerine direkt yabancı arkadaş edinin. Ucuz ve daha yararlı seçenek olur düşünenler için. Tinder, bumble veya ocupid gibi uygulamalara göz atabilirsiniz veya Reddit'te takılabilirsiniz

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Ben de burada İngilizcemi geliştirdim, tavsiye ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

1 yıllık 7 ders alırsak ders başı 14 tl oluyor. 3-4 değişerek alaibliriz

5184 tl / 2 2600e filan geliyor.  3 4 taksit de yapabilirsem yaparım aydan aya öderiz 3 4 belki 5 taksit max. Kuveyt sağlam kart ile

https://t.me/kadircankaya

mesaj atın akşama kadar 23.00

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek
    seyhzade bunu yazdı

1 yıllık 7 ders alırsak ders başı 14 tl oluyor. 3-4 değişerek alaibliriz

5184 tl / 2 2600e filan geliyor.  3 4 taksit de yapabilirsem yaparım aydan aya öderiz 3 4 belki 5 taksit max. Kuveyt sağlam kart ile

https://t.me/kadircankaya

mesaj atın akşama kadar 23.00

Mantikli hocam da umarim patlatmazlar.

Toplam Hit: 2230 Toplam Mesaj: 19
ingilizce yurt dışı kariyer englishcentral