folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Tavsiye Ediyorum: Opera Son Sürüm Harika Ötesi Olmuş (Dahili Vpn + Reklam Engelleyici)

Tavsiye Ediyorum: Opera Son Sürüm Harika Ötesi Olmuş (Dahili Vpn + Reklam Engelleyici)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Opera mobilde de PC de de çok sağlam tarayıcıydı benim gözümde fakat hacklendikten sonra adamlara karşı güvenim sarsıldı. Artık Vivaldi kullanıyorum. Eski operacılar geliştiriyor zaten. Ona göz atmanızı tavsiye ederim.

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Neredeyse 1 yıldan fazladır sadece opera kullanıyorum gayet memnunum ancak bana göre tek eksiği bazı sitelerde videoları oynatmiyor. Flash player vs hepsi güncel ancak yinede oynatmıyor. Nadirende olsa bu tarz durumlarda chrome geçiyorum yoksa temelli kaldıracağım. Topladığı datanin arka planda yaptıklarının haddi hesabı yok. 

Cem yılmaz in muhiddin topalak hikayesi gibi paranoyak değilim ancak bu kadarda goz göre göre her seyimi kontrol etmesini istemiyorum.

Ayarlar>Web siteleri>Yan Uygulamalar bul>Tüm eklenti içeriğini çalıştırı işaretle hocam.

Flash player'ı varsayılan olarak kapalı geliyor Opera'nın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Neredeyse 1 yıldan fazladır sadece opera kullanıyorum gayet memnunum ancak bana göre tek eksiği bazı sitelerde videoları oynatmiyor. Flash player vs hepsi güncel ancak yinede oynatmıyor. Nadirende olsa bu tarz durumlarda chrome geçiyorum yoksa temelli kaldıracağım. Topladığı datanin arka planda yaptıklarının haddi hesabı yok. 

Cem yılmaz in muhiddin topalak hikayesi gibi paranoyak değilim ancak bu kadarda goz göre göre her seyimi kontrol etmesini istemiyorum.

Ayarlar>Web siteleri>Yan Uygulamalar bul>Tüm eklenti içeriğini çalıştırı işaretle hocam.

Flash player'ı varsayılan olarak kapalı geliyor Opera'nın.

Onu biliyorum hocam. Zaten flash player isteyen videolarda tikla çıkıyordu ancak tokenli gömülü videolar oluyor. Direkt siteye veya başka yere mp4 vs olarak yüklenmiş. Tarayıcının kendi playeri ile oynatması lazım ancak operada player açılıyor ancak oynatmıyor chrome oynatıyor. Zaten bi iki sitede oluyor eski sistem kullanan. Bunun dışında oldukça memnunum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Chrome (veya Chromium) yeni makinelerde veya rami yeterli sistemlerde diğer browserlardan daha performanslı çalışıyor bunun aksini ispat edeni göremedim daha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

opera chrome dan yer imlerini ısrarla çekmiyor. Üzgünüz alamadı diyor geçiyor. Nedir sıkıntısı bunun

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

opera chrome dan yer imlerini ısrarla çekmiyor. Üzgünüz alamadı diyor geçiyor. Nedir sıkıntısı bunun

İlginç. Bende çerezlere kadar çekti. Chrome'da giriş yaptığım Gmail hesabım Opera'da açıktı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Makinamda 12 gb ram var, hiçbir problem yaşamıyorum Chrome'da. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

İlginç. Bende çerezlere kadar çekti. Chrome'da giriş yaptığım Gmail hesabım Opera'da açıktı.

Aynen bende de açıktı. :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Alsin abi butun verilerimi alsin google baba

Chrome akar opera bakar

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Aynen bende de açıktı. :)

bende de açıktı ama bir cinslik var :D

evdeki makinede deneyeyim bakalım 

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 9502 Toplam Mesaj: 59
vpn vpn tarayıcı mozilla opera