folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyibi Savunanlara Sorularım Var

Tayyibi Savunanlara Sorularım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NERO
    NERO's avatar
    Erkek
    Değerşli Tahribat üyeleri bizim Tayyip ile yiyip içtiğimiz falan yok 1960 dan beri bu ülkede olup bitenleri fiilen biliyoruz. Tayyip bi ihtilal sonucu gelmedi şu an zorlanmanın yanlış ve ayıp olduğunu bilmeniz lazım.Tayyip ekibini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seçti ben şahsen Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının hepsine saygılıyım bu konunlar dışına çıkılarak bir iş yapıldı mı? Ben şahsen anladım veya anlamdım ona oy verdim bazı senin gibi haddini bilmezler gecen günde Tayyipin türkiyeye Bush tarafından başbakan edildiğini söyledi ama Bush bana telefon etmedi oyunu Tayyipten yana kullan diye. Kardeşim sizin tek sorunuz dar görüşlü olmanız. yeniliklere kapalı bu memleket için çaba gösterenlere karşı böyle dengesizce tavır almanızdır.Tayyipten önce cebimdeki paranın tamamı dolardı geldi Allah razı olsun cebimde tek dolar yok hepsi yerli dolar YTL.bundan daha iyi bir dönem mi olur. Eski maaşına YTL karşılığı bak şimdikinle karşılaştır.Bundan daha iyi bir dönem ulursa hangi görüşten olursa olsun ona da saygı duyarım ama ne yazık ki şimdiye dek olmadı.Geçen gün emekli bir paşa konuştu.Paşa demeyede değmez ama başörtüsünden basediyor.Paşalığı varsa anayasada referandum diye bir kanun var. Öyleyse var mı Başörtüsüne referandum.Oda biliyor ki %90 halk desteği olur.Geçmiş yıllarda siyasetcinin birisi aynen şunu diyordu. İmam hatiplilerden asker olmuyor çok güzel birşey ama dikkat etmek lazım hakim ve savcı oluyor.Aynı adamın cenazesinin caminin önünde işi ne. Bu adam dinede karşı imanada karşı.Ama bu halk herkese haddini bildiriyor. İster siyasetci olsun isterse olmasın sen canını sıkma rahat ol.Ama biz buraya ne yazarsak yazalım senin inatlığından vazgeçiremem. Aklıma gelmişken olmuş mudur değilmidir bilmem ama birgün: şeytan firavunun kapısını çalar firavun gel der ama şeytan tekrar çalar firavun sinirli bir şekilde gel be ne çalıp duruyorsun der. Şeytan içeri girer ve firavuna Hani sen (HAŞA) Allahtın benim geldiğimi neden bilemedin. Firavun da cevap olarak Ya Allah kim biz kim bir inatlıktır gidiyor der. Sizinkide böyle birşey yani.
    Kıyamete kadar kalacak değil orda gelenin süresi 5 yıl az kaldı bekle sabırlı ol. Ama şuda bir gerçek İnşallah bir 5 yıl daha kalırlar. Allah iyi insanları başımızdan eksik etmesin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NERO
    NERO's avatar
    Erkek
    Değerşli Tahribat üyeleri bizim Tayyip ile yiyip içtiğimiz falan yok 1960 dan beri bu ülkede olup bitenleri fiilen biliyoruz. Tayyip bi ihtilal sonucu gelmedi şu an zorlanmanın yanlış ve ayıp olduğunu bilmeniz lazım.Tayyip ekibini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seçti ben şahsen Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının hepsine saygılıyım bu konunlar dışına çıkılarak bir iş yapıldı mı? Ben şahsen anladım veya anlamdım ona oy verdim bazı senin gibi haddini bilmezler gecen günde Tayyipin türkiyeye Bush tarafından başbakan edildiğini söyledi ama Bush bana telefon etmedi oyunu Tayyipten yana kullan diye. Kardeşim sizin tek sorunuz dar görüşlü olmanız. yeniliklere kapalı bu memleket için çaba gösterenlere karşı böyle dengesizce tavır almanızdır.Tayyipten önce cebimdeki paranın tamamı dolardı geldi Allah razı olsun cebimde tek dolar yok hepsi yerli dolar YTL.bundan daha iyi bir dönem mi olur. Eski maaşına YTL karşılığı bak şimdikinle karşılaştır.Bundan daha iyi bir dönem ulursa hangi görüşten olursa olsun ona da saygı duyarım ama ne yazık ki şimdiye dek olmadı.Geçen gün emekli bir paşa konuştu.Paşa demeyede değmez ama başörtüsünden basediyor.Paşalığı varsa anayasada referandum diye bir kanun var. Öyleyse var mı Başörtüsüne referandum.Oda biliyor ki %90 halk desteği olur.Geçmiş yıllarda siyasetcinin birisi aynen şunu diyordu. İmam hatiplilerden asker olmuyor çok güzel birşey ama dikkat etmek lazım hakim ve savcı oluyor.Aynı adamın cenazesinin caminin önünde işi ne. Bu adam dinede karşı imanada karşı.Ama bu halk herkese haddini bildiriyor. İster siyasetci olsun isterse olmasın sen canını sıkma rahat ol.Ama biz buraya ne yazarsak yazalım senin inatlığından vazgeçiremem. Aklıma gelmişken olmuş mudur değilmidir bilmem ama birgün: şeytan firavunun kapısını çalar firavun gel der ama şeytan tekrar çalar firavun sinirli bir şekilde gel be ne çalıp duruyorsun der. Şeytan içeri girer ve firavuna Hani sen (HAŞA) Allahtın benim geldiğimi neden bilemedin. Firavun da cevap olarak Ya Allah kim biz kim bir inatlıktır gidiyor der. Sizinkide böyle birşey yani.
    Kıyamete kadar kalacak değil orda gelenin süresi 5 yıl az kaldı bekle sabırlı ol. Ama şuda bir gerçek İnşallah bir 5 yıl daha kalırlar. Allah iyi insanları başımızdan eksik etmesin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamilkamo
    kamilkamo's avatar
    Erkek

birader tayyip ab diye bi tarafını yırtıyor onun için avrupadan gelen her şeye boyun eğiyor bu kadar da siliklik olmazki kardeşim bu ülkenin başbakanıysan karakterli dik olmak zorundasın avrupada masaya yumruğunu vurmalısın vuramazsan her istediklerini yaptırırlar ayrıca türkün türkten başka dostu yok ab ye girince nolacak hepsi bizim kuyumuzu kazıyor napacak ab de

kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NERO bunu yazdı:

Değerşli Tahribat üyeleri bizim Tayyip ile yiyip içtiğimiz falan yok 1960 dan beri bu ülkede olup bitenleri fiilen biliyoruz. Tayyip bi ihtilal sonucu gelmedi şu an zorlanmanın yanlış ve ayıp olduğunu bilmeniz lazım.Tayyip ekibini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seçti ben şahsen Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının hepsine saygılıyım bu konunlar dışına çıkılarak bir iş yapıldı mı? Ben şahsen anladım veya anlamdım ona oy verdim bazı senin gibi haddini bilmezler gecen günde Tayyipin türkiyeye Bush tarafından başbakan edildiğini söyledi ama Bush bana telefon etmedi oyunu Tayyipten yana kullan diye. Kardeşim sizin tek sorunuz dar görüşlü olmanız. yeniliklere kapalı bu memleket için çaba gösterenlere karşı böyle dengesizce tavır almanızdır.Tayyipten önce cebimdeki paranın tamamı dolardı geldi Allah razı olsun cebimde tek dolar yok hepsi yerli dolar YTL.bundan daha iyi bir dönem mi olur. Eski maaşına YTL karşılığı bak şimdikinle karşılaştır.Bundan daha iyi bir dönem ulursa hangi görüşten olursa olsun ona da saygı duyarım ama ne yazık ki şimdiye dek olmadı.Geçen gün emekli bir paşa konuştu.Paşa demeyede değmez ama başörtüsünden basediyor.Paşalığı varsa anayasada referandum diye bir kanun var. Öyleyse var mı Başörtüsüne referandum.Oda biliyor ki %90 halk desteği olur.Geçmiş yıllarda siyasetcinin birisi aynen şunu diyordu. İmam hatiplilerden asker olmuyor çok güzel birşey ama dikkat etmek lazım hakim ve savcı oluyor.Aynı adamın cenazesinin caminin önünde işi ne. Bu adam dinede karşı imanada karşı.Ama bu halk herkese haddini bildiriyor. İster siyasetci olsun isterse olmasın sen canını sıkma rahat ol.Ama biz buraya ne yazarsak yazalım senin inatlığından vazgeçiremem. Aklıma gelmişken olmuş mudur değilmidir bilmem ama birgün: şeytan firavunun kapısını çalar firavun gel der ama şeytan tekrar çalar firavun sinirli bir şekilde gel be ne çalıp duruyorsun der. Şeytan içeri girer ve firavuna Hani sen (HAŞA) Allahtın benim geldiğimi neden bilemedin. Firavun da cevap olarak Ya Allah kim biz kim bir inatlıktır gidiyor der. Sizinkide böyle birşey yani. Kıyamete kadar kalacak değil orda gelenin süresi 5 yıl az kaldı bekle sabırlı ol. Ama şuda bir gerçek İnşallah bir 5 yıl daha kalırlar. Allah iyi insanları başımızdan eksik etmesin.

Hay ağzına sağlık NERO ya bi sen delikanlı çıktın ya bazı beyinsiz insanlar gibi bu adamı yerden yere vurmadın ya saoL.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 5524 Toplam Mesaj: 25