folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Le Blair Arasında Ki İlginç Bir Fark

Tayyip Le Blair Arasında Ki İlginç Bir Fark

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
     tayyip erdoganın uçagı daha önce tony blaire tekli edildi ama tony balir halkımın bunu alacak gucu yok dedi ve almadoıı ama  değerl,i başbakan aldı ne ilgimç de mi :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Bu konu daha öncede açılmıştı burada...

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

aradım bulamadım.

link ver o zaman da doru mu söliuon bakalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Ben oraya yazı yazmamaısım o yuzden foruma katkılarımda bulamıyorum. Forumun içindede arayamam kusura bakma ama boyle bır topık acıldı ona emınım

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

baktım bulamadım.

yorumu olan var mı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

ingiltere halkının bunu alıcak gucu yok ama bizim ac yoksul fakir halkımızın madur ciftcimizin bundan 10tane alıcak parası var o yuzden aldı ucagı antioksiadan kardesim nie ole diosun =) ah ulan ah daha neler gorucez amk oglu o ucaga verdigin para babanın parası sanki devletin parasıyla şahsi harcama yapmak ne guzel o parayı alda fakir fukaranın karnını doyur gerektigi yere milletine harca ama ole bişey beklemek için bekledigin kişinin insan olması lazım kopeklerden bu beklenmez

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    "tayyiptir,ne yapsa yeridir" diyorum ve susuyorum....

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Nedir bu r.t. erdoğan antipatin anlamadım ki adam sana ne yaptı ya amma sesin çıkıyor bu forumda recep tayyip recep tayyip diye ya ne muhalefet adamsın sen ya CHP'den yolladılar a.k  yazdıklarının %99'u r.t.erdoğan ya bu forum siyaset yapma forumu değil ya harbi iyice dağıldı buralar....

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    nası nedir antipati ya adam ac yoksul fakir muhtac bir halkı varken gidip devletin parasıyla ucak alıyor sanki memlekette ucak kalmadı a.q ondan sonrada nie antipati yok chp mi gonderdi zart zurt dhkpc gonderdi tobe ya. forumun ne forumu olduguna gelince forum baslıgı derin konular buda siyaset le ilgili bir konu buraya yazar yazmaz sana kalmamıs Holyone ne demis ''Tahribat.com'a gelince... bu sitenin amacı nedir diye merak ediyorsanız, buna ben de emin diilim...'' yani tek amacının hack olmadıgı ortada ztn forum konularının %70 i siyasetle ilgili

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    karakule kardeşime sonuna kadar katılıyorum...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 2772 Toplam Mesaj: 14